Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

No i są.. od razu ładniej tak wiosennie :) Mykam z psiakiem na spacericho, odezwe się wieczorem bo chyba się zdrzemnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa ale ci zazdroszcze :):):) a ty uważj bo mały pewnei szykuje ci niespodzianke i w najbardziej niespodziewanym momencie pojawi się na swiecie. A teraz tak ciepło i bedziesz sobie wychodzic z wózeczkiem na słoneczko i całe lato przed wami a moja kruszyna to akurat na zime trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!! Czytałam was codziennie ale nie miałam jak się do was drogie Panie odezwać bo duzo pracy miałam, szkoda że mało tak się udzielam :/ ale czytam was codziennie pamiętajcie więc nie usuwajcie mnie tylko z tabelki hehehe  Jakaś niepowazna ta Klaudia P i że to ludzie mają czas na zajmowanie się takimi pierdułami. olenkia-malenka - ja to byłam przekonana że chłopiec mąż mój też mowił że syneczka będziemy mieli a z usg w 21 tyg okazało się że będzie Lilianka Dzisiaj zostałam postawiona w dość krepująco-zabawnej sytuacji, koleżanka z pracy przyniosła dla mnie ubranka po swoich synach jeden w wieku 17 a drugi 13 lat :/ Ubranka fakt nie zniszczone no ale ….Tłumaczyła a ten pajacyk to był kupiony w pewexie Przypomniały mi się dawne czasy jak to kiedyś ubierali nas rodzice.. miło z jej strony, mam nadzieje że moja mina nie sprawiła jej przykrości bo po otworzeniu torby nie wyraźna była. A teraz moje drogie Panie proszę pomoc mi w wyborze wózka zastanawiam się nad dwoma modelami z firmy graco http://www.gracobaby.com/Catalog/Pages/productlistingPage.aspx?catid=10:400||1+11:505||1#/1689 http://www.gracobaby.com/Catalog/Pages/ProductListingPage.aspx?catID=10:400||1&subCatID=11:10457||1&pID=10434:4294959375||1#/1798 Model drugi według mnie jest taki żabkowaty tzn. jakiś taki szeroki niski XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj chyba nic z tego nie bedzie linki zle sie wklejają Poprawiam tabelkę bo już mi trochę przybyło na liczniku ( 22 latka) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e agusia333332...........8maj..............nie wiem olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg szczęśliwa87..............13maj............usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu kozaki_87...............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg 2face...................12maj...............usg nastoletnia mama i gosiaak mamy przybliżone terminy porodu 🌼 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie zbieramy sie powoli do wroclawia- po raz pierwszy od roku jedziemy pociagiem, bo moj mezus niestety nie moze prowadzic auta....:/ bylismy dzis ogladac wozki w niemczech, ale niestety nic nie znalezlismy, szukam wszedzie maxi cosi w normalnej cenie, ale chyba jednak zostaniemy przy chicco. Gosia, ale Ci zazdroszcze:) u mnie termin wyszedl jak juz pisalam na 4-go lipca, czyli 17 dni przed pierwszym terminem. Moja kolezanka z pracy ma na 27 maja, ale byla teraz u gina i powiedzial, zeby sie szykowala na przyszly tydzien, tymbardziej, ze cala ciaze skracala jej sie szyjka. Gosiaak, kiedy zaczynasz prac ciuszki dla Michalka? trafilam dzis na topic, gdzie dziewczyna pytala, po co pierze sie nowe, w sensie ze ze sklepu rzeczy dla dzieciaczka. Jakos chyba bym nie mogla ubrac dziecka w takie smierdzace sklepem spioszki...Zaczynam sie zastanawiac, czy nie zaczac powoli prac, bo mam tego troche, a nie wiem, jak bedzie pozniej u mnie ze staniem- a trzeba to wszystko poprasowac- juz teraz lupie mi w krzyzu niemilosiernie! kupilismy ostatnio nawet specjalna pralke dla Mlodej, z opcja sterylizacji :D jeszcze male pytanko na koniec- ile buteleczek kupujecie na poczatek przy karmieniu natiuralnym? ja z laktatorem dostalam 2 i zastanawiam sie, czy wystarczy..Dolaczam tez uzupelniona tabelke :) pozdrawiam 🌻 MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e agusia333332...........8maj..............nie wiem olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg szczęśliwa87..............13maj............usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu kozaki_87...............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg 2face...................12maj...............usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo szczesliwa87, z tego co widze, nasze corcie maja szanse byc rowiesniczkami prawie co do dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka tez czytalam ten topic o praniu ubranek ze sklepu, przeciez duzo osob je maca, moze ktos ma jakas chorobe skory czy cos, niewiadomo kto je szyl i jak je przechowywano;-) dziwi mnie ze ludzie mysla jak nowe to prac nie trzeba, ja zawsze kazda nowa rzecz piore, bo skad moge wiedziec czy ktos nie mial grzyba jak mierzyl spodnie ktore kupiłam;) co do wozków to te maxi cosi maja mnostwo atestów, sa ładne i takie tam ale strasznie drogie;-( ja na poczatku napalilam sie na impast bolder, pozniej coneco a teraz nie mamy jeszcze zadnego bo ja nie moge sie zdecydowac i czekam az mama przyjedzie i pojdziemy kupic jakis koniecznie, najwazniejsze ze fotelik juz czeka na marcelka (oczywiscie fotelik tez wyprałam) i bedzie mogl bezpiecznie przyjechac do domku ze szpitala;-) co do ubranek ja tez zwlekalam az spalilo mi sie zelazko, musialam czekac az kupimy nowe i powiem ci ze 2 dni stalam przy desce, masakra jakas a na koniec sie jeszcze poparzyłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm dziolszki:) Najpierw to ja zmieniam swoja tableke bo ja tam mam wpisane 22 lata bo rocznikowo zawsze sobie tak mowie i glupio teraz sie czuje jak Wy macie co do miesciaca:):P i przy okazji poprawie 2face bo nie pokolei jej term USG byl:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09..... .----------- olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e agusia333332...........8maj..............nie wiem 2face...................12maj...............usg olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg szczęśliwa87..............13maj............usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu kozaki_87...............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg SZCZESLIWA trzymaj sie jakos z tym zatruciem:( Kurde ze to cholerstwo dziewczyny nie ma sie kogo czepiac!:( Musisz dac rade dla malenstwa przede wszystkim:* Witam ASIENKA:* fajnie ze znow ktos do Nas dolaczyl:) Coraz wiecej Nas jest:* OLENKA Ty sie nie martw o ruchy:) Nawet sie nie obejrzysz jak mala(Y) bedzie szalala:) GOSIAK pamietasz jak ja na to czekalam jeszcze tak nie dawno?:) Jak Was molestowalam zebyscie pisaly czy to moze to albo co robic zeby sie upewnic itp:):):) A tu moja Emilka takie szalenstwa odstawia ze masakra:) Eh jak to szybko leci... Ciekawe jak ULCIA:) Nie moge sie doczekac kiedy do Nas napisze ze juz ma swoja Zofijke:) GOSIU a jak pierwszy dzien diety?:) Dobrze ze jest botwinka co?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa a jak dzisiaj sie czujesz? Boli Cie to jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll zasnełam wczoraj i rano obudziłam się jak nowo narodzona;-) nawet był sexik nad ranem, ale bez zakonczenia w srodku bo moj misiek sie nasluchal ze nie wolno, ale pod koniec wrecz wskazane, troche sie wkurzylam ale moze sa szanse ze powtórzymy;-) spojrzcie jaki fajny topic: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3807264&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to jednak sie skusilas na ta metode?:) Dobrze ze juz Cie nie boli:* A co do topiku to pewnie sie naczytalas co?:):):) Wyczytalas cos podobnego jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby sa kobiety ktore zaczęły rodzic po prostu, chlusneły wody i juz, moze i u mnie bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie rozpisały.. musze poczytać bo dopiero ze spacerku wróciłam i lody wcinam standardowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zycze Ci tego z calego serducha:* I tak Cie podziwiam, ja jak bede przy koncu to bede ze strachu latala jak glupia:) Taka panikara jest ze mnie ze.... Dobrze ze moj T jest zawsze taki spokojny i opanowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosiak standardowo to Ty przychodzisz, robisz smaka i zadowolona:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie skonczlam jesc lody hehehe:))) wiecie, ja to jestem taka panikara ze hoho boje sie co ze mna bedzie jak przyjdzie do porodu :P jak ja u ginka jak mnie chce zbadac spinam sie i ma problem, no ze mnie glupek, ale jak przychodzi do sexu to sie nie spinam. to pewnie strach przed gin mam taki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi olenka to dobrze ze przed swoim mezczyzna sie tak nie spinasz:):P Tez sie boje, jak nie zemdleje to bedzie ok:) Moze wszystkie OLKI takie sa:) Ale czasem mam takie dni ze mowie sobie ze napewno bedzie dobrze i dam rade:) Ale to tylko czasami hih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pyszne te lody ja normalnie mam ostatnio szał pał na lody mogłabym jeść tonami... a teraz jeszcze takie dobre kupiłam w Tesco z jakiejś lepszej firmy w duzym pudełku o smaku Straciatella i są przepyszne.. waniliowe z kawałkami czekolady mmmm ide po dokładke :D:D OLL wybacz ze smaka robie :D agawerka ja będe prała ciuszki na początku czerwca bo teraz czekają mnie te cholerne remonty i końcem maja mam nadzieje wszystko skończymy.. no i poza tym czekam na żelazko bo moje się zpierniczyło a mama mówiła ze juz mi kupiła jakieś fajne a przyjezdza 27maja do mnie więc przywiezie:) 2face Ty jesteś w tym samym tygodniu co ja a termin masz na koniec czerwca jak to mozliwe? nie jesteś czasem dalej z tygodniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody, moj misiek mi kupil dziisaj lody o smaku kit kata i ciasto truskawkowe, bo widzial ze moj cukier w normie wiec stwierdzil ze jak troszku zjem to nic sie nie stanie;-) ale jakos nie mam ochoty jeszcze;-) nie moge sie doczekac az pojedziemy do szpitala ale musze czekac na niego bo pojechal do mechanik auto podreperowac... ja sie bardzo denerwowalam jak szlam do gina pierwszy raz w zyciu, mowie wam moczylam sie chyba z pol dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Gosia juz sie do Ciebie przyzwyczailam kochana:):):):P Ale za kazdym razem jak cos napiszesz to lece do kuchni:):P Ja juz mam 10kg na plusie i normalnie nie wiem co tu robic zeby nie jesc ale mnie tak ciagnie ze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mozliwe ze wszystkie ole takie sa hehehe, tez mam czasem dni ze mowie sobie, bedzie dobrze, dam rade, a potem nagle strach. dziwaczne to moze hormony w nas tak buszuja hehe :P a co do gin no to powaznie no normalnie mnie nie moze zbadac, ciagle slysze prosze sie rozluznic hehe, moze podczas porodu sie tak nie zepne bo nie wiem jak to ujac, wybaczcie moja niepoprawna polszczyzne:p Gosiu daj troche tych lodow hehe, ja mialam hopla pare tyg temu na lody, teraz np zjem bo zjem :) ale bardziej mnie na popcorn wzielo hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja schudlam prawie 4kg;-) bedzie mniej do zrzucania po porodzie, ale znow zaczynaja wypadac mi włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jak szlam pierwszy raz to nawet sie nie balam. Wmowilam sobie ze on to widzi tyle razy na dzien ze... I jakos to przetrwalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja pamiętam że jak miałam iść na pierwszą wizyte w życiu do ginekologa to się wybierałam chyba dobre pół roku hihi tak się bałam tego.. i tak poszłam do kobiety i potem cały czas chodziłam do babek bo do faceta powiedziałam sobie że "nigdy nie pójdę!!" nawet jak będe w ciązy :P ale jak zaszłam to chciałam chodzić do najlepszego lekarza i bratowa mi poleciła mojego ginka że fajny i w ogóle więc musiałam się przemóc.. pamiętam na pierwszej wizycie byłam spięta jak cholera, tak dziwnie się czulam że przed innym facetem muszę się rozkraczać i wogóle.. ale później jak już chodziłam to z myślą o dzidzi i w ogóle a teraz jak chodzę to już w ogóle nie mam stresu, nawet sie cieszę że idę i ze mnie zbada bo jestem ciekawa czy wszystko gra.. w ogóle się juz nie krępuje.. prawie jak przed swoim męzem hhehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obliczalam ile cipek widiz dziennie bo skoro na godzine przyjmuje 4 kobiety a dzinnie min 8h pracuje to zobaczcie same;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLENKA przy porodzie raczej nie bedzie czasu na spinanie sie:) Nie bedziesz o tym pewnie myslala:) TYMBARKOWA ale Ci dobrze... Kurde ja chyba na serio musze zwolnic bo pozniej to bedzie tragedia. He ale dzisiaj juz mialam smieszna sytuacje:) Chcialam isc sie opalic bo ladna pogoda i wyciagam spodenki a tuz nad kolanami koniec:) Nie chcialy wejsc, a jak je tak na sile wcisnelam to myslalam ze rozerwie je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLL to tyle co ja.. ja tez 10kg na plusie - wazę juz 60kg hihi ciekawe ile jeszcze przytyję - no jak będe tak lody wcinała to pewnie sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pyszne te lody - nie umiem się oprzeć - obiecałam Miśkowi że mu zostawię trochę ale jednak nie - idę po trzecią dokładke - hihi zjadłam połowę pudełka :D:D OLL ja ostatnio tez się rozczarowałam bo miałam w szafie takie białe rybaczki co był zawsze za duże na mnie do tego z takiego rozciągliwego materialu i na gumce w pasie i bylam pewna ze wcisnę a tu zonk.. nawet na tyłek nie weszły hiihi taka torba juz ze mniie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×