Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

witajcie;) moj synek niezle mi daje popalic, nie chce spac tylko cycus i cycus;( polozna mowila ze to normalne... i ze kiedys minie... nauczylam sie jesc lewa reka, brac 30 sekundowy prysznic;) najgorsze ze moj misiek jest w domu tylko kilka dni w tygodniu i jestem sama... ciezko tak kiedy nikt nie pomoze, kiedy trzeba zrobic i rozwiesic pranie, cos ugotowac zeby zjesc bo musi byc dobry pokarm... ach ciezko mi, na dodatek pogoda do dupy i nie ma jak wyjsc na spacer;( gosia pewbie biedna lezy w tym szpitalu, ooolll juz pewnie odliczasz godziny, anneczka jak marcelowi zaczna wychodzic zabki to moj cycek pewnie zostanie odgryziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, Martynka ma się dobrze, szaleje jak zawsze. Ciągle by tylko chodzić chciała. Jak ją ktoś niesie na rękach to się wnerwia a jak ją się postawi to zasuwa przed siebie od razu:) Gosia jeszcze nic się nie odzywała, ale może to i dobrze, Michałek jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku. Aneczka u Ciebie to pierwsze ząbki? My już mamy 4 za sobą, czekamy na następne. Tymbarkowa ja też przeszłam przy młodej na lewą rękę prawie we wszystkim, a kąpiele... no cóż, zaczęłam się pluskać z młodą:) Ona sobie leży przy cycuniu i ja sobie leże:) A co do gryzienia to parę razy Martyś mnie już ugryzła, za pierwszym razem aż krew poleciała, mi łzy stanęły w oczach, odłożyłam ją do łóżeczka i nie chciałam karmić. Ale jak zawołała że głodna to i tak jednak dałam pierś:) Ja dostałam zdjęcia od siostry. Jeju jaki Max jest śliczny, normalnie prze prze przepiękny jest i ma tak samo długie paluszki jak Martynka, takie same włoski i w ogóle podobni są do siebie. Za tydzień P ma tydzień urlopu, ale fajnie:) Jeszcze nie wiemy co będziemy robić, gdzieś byśmy wyskoczyli ale pomysłów brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh tymbarkowa jak mi Ciebie szkoda:( Musisz jakos wytrzymac to wszystko. Marcys ani sie obejrzysz jak podrosnie i bedzie Ci troche latwiej:( Wierze ze dasz sobie rade:(:* A ja no macie racje licze dni, ale zmeczona juz jestem tymi przygotowaniami:( Uwierzcie ze klade sie ok 21 juz spac to zasypiam w sekunde a z tych emocji to od godz 5-6 rano juz mam oczy jak zlotowki i spac nie moge, gdzie wczesniej sypialam nawet do 12:) Mam nadzieje ze ten tydzien po slubie, jak moj JUZ MĄŻ bedzie mial wolne to sobie odbijemy i odpoczniemy razem:) Emilka chyba tez czuje moje zmienne humorki bo szaleje w brzuchu jak... Az normalnie czasami to tymi jej ruchami jestem zmeczona:) Ale kocham ja nad zycie i ciesze sie ze jest tak aktywna bo jakby bylo inaczej to martwilabym sie ze od tych ciaglych stresow cos jest nie tak... Ide zaraz do organisty omowic szczegoly i jak wroce to juz nikt mnie z lozka nie sciagnie chocby sie palilo:) Udanego wieczorku mamuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, obiecalam, że dam znać jak będzie wiadomo nowego :) Dziś miałam robione USG i wiem już jakiej płci jest Bąbel :) To dziewczynka ❤️ Czyli jednak Dagmara :) Pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........27/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....22 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Karaoke87............30 czerwca........wizyta olenkia-malenka .......10 czerwca............wizyta i usg polowkowe OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak tam u was? Cisz straszna się tu zrobiła ostatnio:( Karaoke gratuluje poznania płci dzieciaczka, już wiesz na kogo wyprawkę kompletować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki:)Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala ale nadal w dwupaku, dostałam kroplówkę na zmniejszenie tych skurczy i jakieś leki, teraz mam dużo lezec i brać jakieś tam leki żeby 2 tyg donosić i potem mogę rodzić. Dostałam też 2 zaszczyki w tyłek na przyspieszenie rozwoju płucek małego, mam nadzieję że będzie wszystko ok. W szpitalu okropnie, mialam już dość i tylko czekałam kiedy wypuszczą mnie z tego więzienia- wrrrrrrrr, nie ma to jak w domciu:) A u Was co się dzieje kochanee? Ja przez cały pobyt w szitalu myślałam o naszym forum ze pewnie wrócę i bede cały dzien nadrabiac zaleglosci a tu raptem troszke napisane i koniec... ? nie wiem co się z nami stało.. tak tu fajnie i miło było:(ehh:( Nic lecę jeść truskawki bo se kupilam 2kg:D a teraz mam leberke tylko jem i leze hihi bede tu napewno zaglądac buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia_malenka
Witajci Witajcie :) Tak jak obiecalam napisze cos bo juz jestem po wizycie :) Najpier zmienie tabelke ;) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........27/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta poniewaz wiem juz kim jest moj Baczus ;) Jest chłopcem czyli Piotrus hehe, to sie tatus ucieszy bo jeszcze nie wie :) A ogolnie to wszystko dobrze tylko ta macic twarda no i dal mi jeszcze zelazo :) Gosiu ciesze sie ze juz wyszlas :) ja tez dzis truskawki zjadlam i czersnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci Witajcie Tak jak obiecalam napisze cos bo juz jestem po wizycie Najpier zmienie tabelke MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........27/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta poniewaz wiem juz kim jest moj Baczus Jest chłopcem czyli Piotrus hehe, to sie tatus ucieszy bo jeszcze nie wie A ogolnie to wszystko dobrze tylko ta macic twarda no i dal mi jeszcze zelazo Gosiu ciesze sie ze juz wyszlas ja tez dzis truskawki zjadlam i czersnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam i ja po paru dniach nieobecności. Żadnych nowości,pogode mamy super to praktycznie na podwórku spędzamy czas i nie mam dostępu do komputera. Burza dziś u nas przeszła straszna brrrr :O Jutro święto więc pewnie znów mnie nie będzie. Gosiu cieszę się że wyszłaś ze szpitala :) chociaż myślałam że już do rozwiazania będziesz skazana tam siedzieć. Dobrze że się pomyliłam :) Tymabarkowa jak sobie radzisz ? Napewno coraz lepiej:) OOOLLL trzymasz nerwy na wodzy :) największy stres jest przy przysiędze ja tak miałam i mój ślubny,później z górki. Napweno doczekać się nie możesz. Czytałam ostatnio blog ulli trochę dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! gosiu jak sie ciesze ze juz jestes w domku, powiem ci ze ciagle o tobie myslslam, bo wiem jak ciezko jest w szpitalu;( zazdroszcze tych truskawek ja poki co wole nie ryzykowac... ooolll nie stresuj sie kochana chociaz latwo mowic;) z marcelkiem jest roznie raz jest spokojnie raz bardzo zle ale staram sie nie denerwowac i jakos leci... chociaz wyczerpana jestem niesamowicie... postanowilam dzisiaj odczynic urok bo jestem przekonana ze ktos go zauroczyl, zobaczymy czy ten zabobon dziala;) u nas pogoda beznadziejna ciagle deszcz burza i watr, czasami na chwilke wyjdzie slonko;) widze ze nasz topic przymiera ale coz dziewczyny sie wykryszaja albo ladna pogoda jest, albo tak jak ja nie mam czasu po prostu... wiecie najbardziej martwi mnie jak marcel ulewa bo czasami tak mocno chlusnie ze nie moze oddechu zlapac;( a ja sie wtedy tak boje o niego... macierzysntwo to wiele wyrzeczen i wiecie co wam powiem ze to chyba prawda ze jak dziecko bylo spokojne w brzuszku to na zywo da popalic i odwrotnie... koncze bo maly placze;( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki z samego rana:) Ja przez ten szpital przyzwyczaiłam się do rannego wstawania z kogutami hehe i nie śpie już od 5:30... oczywiście sprzątam chociaż nie powinnam ale troche trzeba ogarnąć bo syf jak nie wiem.. zaraz idę zrobić śniadanko i budzę mężusia:):) Tymbarkowa jeśli Twoja teoria miała by się sprawdzić to mój Michałek powinien być aniołkiem po urodzeniu skoro taki energiczny w brzuszku całą ciąże jest:) ciekawa aż jestem jak to będzie:):) Wiecie co .. ordynator mi zalecił zamówienie jakiegoś pessara pochwowego żeby mi go lekarz założył ale kurde to jest koszt ok 200zł a przecież mi tylko 2tyg zostało.. tzn miesiac ale przecież można rodzić +/- 2tyg.. więc czy się opłaca.. mi się wydaje że mogłabym te 2tyg. jakoś przeleżec.. sama nie wiem ale szkoda mi kasy na jakiś krążek. może nie tyle szkoda co po prostu ciężko je wgospodarować bo jest potrzebne wiele innych rzeczy.. i tak myśle czy nie zadzwonić dzisiaj do gina i pogadać o tym czy to aż takie konieczne.. co o Tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Gosiu fajnie ze wrocilas do Nas ale uwazaj na siebie, opoczywaj ile sie da:* Pewnie juz sie doczekac nie mozesz co?:) Jeszcze tylko troche i bedziesz miala swojego Michalka:* A co do tego krazka to tez tak mysle jak Ty. Spytaj go bo wiesz ze lekarze czesto wydziwiaja a pozniej okazuje sie to zbedne:/ Tymbarkowa trzymaj sie biedaczko:( I daj znac po tych obrzedach hihihi czy jak to nazwac, sama jestem ciekawa czy to zadziala. Witaj olenka- malenka:) Gratuluje synusia, cieszysz sie ze bedzie chlopiec? Jak tatus? Zadowolony? Agusia masz racje, najbardziej sie boje kosciola i tej przysiegi.Jak to przetrwam to bedzie ok:) Ale to chyba kazdy tak ma jak rozmawiam z tymi JUZ PO:) Dzisiaj idziemy robic korony wiec moze troche odreaguje od tego ciaglego stresu. Jeszcze tylko 2 dni:) Emilka daje czadu:) Normalnie jak mi kiedys nie rozpruje brzucha to bedzie dobrze:) Miejmy nadzieje ze tymbarkowa miala racje z tym ze jest na odwrot:) Trzymajcie sie, zycze Wam milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... matkoo faktycznie widze że nasz topik umarł... aż się już zaglądać nie chce jak tak nikt nic nie pisze ehh :( Ja od rana mam rozwolnienie heh tzn. nie że latam non stop do kibelka tylko jak idę siku to automatycznie bezwarunkowo mam rozwolnienie heh.. sorki ze o takim czymś pisze ale mam nadzieje ze to nie objaw zblizającego sie porodu bo ja jeszcze muszę wytrzymać minimum tydzień!!! poza tym caly czas lezę, śpię i dupy z łóżka nie ruszam hhi:) mały się wierci jak moze:):) Czemu już nic nie piszecie kobitki ?? co się stało z nami ?? dziewczyny zamieszanie zrobiły że odchodzą bo to bo tamto i nagle wszystkie przestały pisać.. ehh :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dopuki będe mogła to będę się odzywać:) niewiem jak reszta dziweczyn. Chociaż teraz większość czasu na dworku spędzamy. byłam dziś z siostrą cioteczną wybierać jej suknie ślubna,w październiku za mąż wychodzi już kiedyś wspominałam. Nachodziłyśmy się sporo a i tak nie mogła się zdecydować i za jakiś czas ma iść znowu chociaż dużo czasu nie zostało . Gosiu pewnie to oznaki porodu ale może on dopiero się rozpocząć za jakiś czas więc spokojnie napewno wytrzymasz :) Teraz napewno Ci ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U nas wszystko dobrze, kupiliśmy sobie taaaaakie duże akwarium i mamy radochę:D Martynka szaleje dalej w najlepsze i zasikuje mieszkanie jak lata bez pampka hehe. Dzisiaj posiedziała na nocniku i ładnie zrobiła siku no to ja ją ściągnęłam, wzięłam chusteczkę żeby wytrzeć, patrzeć a ona zlała mi się na podłogę. No to musiałam ją rozebrać i wstawiłam do łóżeczka, poszłam po ciuszek wracam i co widzę? Siku w łóżeczku:D Hehh czubkuś kochany. A jutro robię test, oj ale się boje. Trzymajcie kciuki żeby wynik był taki jaki bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku OOOLLL WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :D MIŁOŚCI I WSPÓLNEGO ZROZUMIENIA :) Catarinka trzymamy kciuki . a w ogóle to co u Tymbarkowej? Nie odzywa się . Gosiu jak po nocy :) Wraca jeszcze do łóżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Po nocce nawet dobrze.. a rozwolnienie czy przeszło to się okaże, póki co burczy mi w brzuszku i muszę iść coś zjeść:) OLLL wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia!!!:) Catarinka czekamy na wynik:):) Tymbarkowa jak Marcelek? jest taki kochany na zdjeciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dziekuje Wam za pamieci za zyczenia:) Ja zaraz bede wychodzic do kwiaciarni i do fryzjera:) Jak wroce to juz bede sie ubierac:) trzymajcie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dawno się nie odzywałam, ale temat śledzę na bierząco :) OOOLLL wszystkiego naj naj naj!!! :* Gosiaak może to być objaw zbliżającego się porodu, ale też i niekoniecznie. Nie stresuj się, wypoczywaj i bądź dobrej myśli :) Trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli! Catarinka ja też niedawno przez to przechodziłam... ;) Trzeba mieć dużo cierpliwości i wytrwałości ;) I tego Ci życzę! Obiecałam, że dam znać jak wynik testu. Otóż w czwartek rano test pokazał 2 kreski :D Co oznacza, że w lutym będę miała drugiego bobaska :) Zaraz się wpiszę do tabelki ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka aneks87...........21......Siedlce..........Majcia....... ....12.01.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Verus............22......Gdańsk.........36/02.07.09..... C-Nadia Gosiaak.........21......Jastrzębie.....36/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..33/.01.08.09.....C - Dagmara OOOLLL........21 .....Olkusz..........27/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....23 /08.10.09.......S - Piotruś kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem aneks87.........21.......Siedlce.........5/18.02.10.........nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Karaoke87............30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneks gratuluje!!! Ja do tego tak na luzie podchodzę, nie staramy się jakoś specjalnie. Po prostu sex bez zabezpieczenia, fajnie by było, mała różnica wieku i w ogóle, ale nie płacze nad negatywnym testem. Przyjdzie pora to zaciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka ja miałam na myśli to sikanie ;) hehe...może troszkę źle to ujęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy! Daqwno nie zaglądałam i musiałam troche poczytać a to wszystko dlatego ze pisałam tą pracę ale wczoraj sukces praca oprawiona w poniedziałek składam:) w środe mam egzamin zawodowy a 23 obrone więc już jestem prawie na mecie a potem bede odpoczywać boostatnio to strasznie jestem zmeczona siedze po nocach i tak wkółko. My jestesmy prawi ew 22 tc a wiecie co nie czuje zadnych kopniakow czasem cos tam mi bulgota czy cos ale tak delikatnie i normalnei ulamki sekund więc nei wiem czy to to i sie czasem troche martwie chociaż wiem że każda czuje indywidualnie i można nawet i w 25 tc poczuć ale szczerze nastawilam się na troche wcześniej bo jestem szczupła brzuch nie jest jakiś wielki dziecko się rozwija jak pokazało usg. Także moja niecierpliwość sięga zenitu :):):) Aha i zauważyłam że na piersi popękały mi naczynka, rozstępów nie mam ale skad te naczynka się wzieły, może biustonosz nie taki albo coś nie wiecie czasem? pozdrawiam jak bede miała wiecej czasu to bede się udzielała więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc catarinka musisz być wytrwałą i będzie rodzeństwo dla Martynki:) Aneks gratuluje:) czyli to który tydzień? niepatrzyłam w tabelkę. kozaki poczujesz napewno może dziecko jest spokojne i dlatego tak delikatnie czujesz jeśli lekarz nie ma zastrzeżen to napewno wszystko ok.:) uciekam narazie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia;) aneks gratuluje, gosiu odpoczywaj mala bo pozniej bedzie ciezko;) marcys daje popalic ostro, tylko cycus;) dostalam ostatnio od poloznej probke plynu do kapieli jonshson bed time taki lawendowy i dodalam do kapieli malemu to toroszke lepiej spał, a moje odczynianie uroków o kant dupy rozbic... myslimy nad zakupem hustawki takiej co sama buja bo maly to lubi a nam rece odpadaja wazy juz okolo 5kg i jest strasznie ciezko po 15 minutach rece odpadaja... mowie wam nie sadzilam ze bedzie az tak ciezko, wiem ze kazde dziecko jest inne ale nasze goruje w tych rozdarciuszkach malych kochanych;) catarinko kochana podziwiam cie za chec posiadania drugiego brzdaca ja na dzien dzisiejszy nie wiem czy za te kilka lat zdecyduje sie na drugiego bobaska... buziaki kochane, musze konczyc maly wzywa;) aha czytam was jak mam chwilke ale nie zawsze moge cos napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) a ja cały dzień się byczę.. nic nie robię tylko leżę i jem hii no byliśmy teraz tylko na zakupkach w Kauflandzie bo zapasy w lodówce się skończyły ale nieźle się zmachałam tą wycieczką po sklepie i teraz idę polezec:) Catarinka przykro mi że test negatywny, ale próbujcie dalej a na pewno się uda!! i też szczerze podziwiam bo ja chyba nie chciałabym tak małej róznicy wieku między dziećmi.. chciałabym troche odetkchnąć i na pewno poczekam az Michałek odrośnie:) Aneks gratulacje!! a bylaś już u lekarza?? Tymbarkowa Twój Marcelek był taki grzeczny i spokojny w brzuszku a teraz widzę że daje nieźle popalić... a ciekawe jaki mój Michaś będzie. Dzisiaj mi się śniło że urodziłam i mały byl taki śliczny jejuuu:):) Ja nadal nie spakowana i nic nie mam dla siebie... dopiero w tygodniu wybieram się na zakupy- mam nadzieje że zdąrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia 333332 tydzień 5. Czyli sam początek :D Gosiaak do lekarza idę we wtorek. Nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, ale mam jakieś niepokojące upławy :/ Boję się żeby nie dopadło mnie jakieś zapalenie :( Dlatego im wcześniej pójdę tym lepiej. Tymbarkowa ja jak urodziłam Majkę to zarzekałam się, że nigdy więcej dzieci :) Ale z czasem człowiek zaczyna inaczej myśleć. Jak postanowiliśmy, że zaczniemy starać się o drugie to w sumie bardziej ze względu właśnie na nią. Widzę jak strasznie ciągnie ją do innych dzieci. A im większa różnica wieku tym gorzej jest im się później dogadać. U mnie będzie 3 lata różnicy. I już się obawiam czy nie za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×