Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

no wiec wracam i witam nowe osoby;-) fajnie ze nas tu wiecej;-) co do slubu to ja zawsze marzyłam o takim wielkim weselichu i nie chcialam brac slubu ze wzgledu na ciaze, chociaz wam powiem ze jak przyjelismy ksiedza po koledzie to myslalam ze zwariuje;-( dal nam taki wyklad ze zyjemy bez slubu, ze przez kilka noicy spac nie moglam. na szczescie nie widac bylo brzuszka bo jakby widziaql to juz by chyba od nas nie wyszedł;P wtedy juz mialam rozne mysli i gotowa bylam zrezygnowac z marzen i wziasc nawet ten cywilny;-( nie lubie jak ktos sie wtraca do naszego zycia, kazdy zyje jak chce a nie jak ktos mu kaze;-) dzisiaj to mnie tak \"wysadziło\" - chociaz wiele nie zjadłam ze normalnie oddychac chwilami nie moge. pogoda dzisiaj u mnie fantastyczna, pełną piersia czuc ze przyszła wiosna;-) dzieciaczki bawia sie na placu zabaw, mamy z wozkami spaceruja, a powiem wam ile brzuchatek dzisiaj widziałam - nieźle zapyliło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOZAKI_87, ja te tabletki brałam do 10tc 2 razy dziennie, a później przez 2 tyg. 1 dziennie, no i samo przeszło... Nie miałam chyba żadnych efektów ubocznych, tak mi się wydaje??:) Dziewczynki, na zgagę polecam szklaneczkę zimnego mleczka... Na prawdę pomaga, bynajmniej mi:) U nas pogoda świetna, cały dzień na dworku byłam, dotleniałam się, korzystałam z uroków małego miasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo smacznego Tymbarkowa, a co wcinasz? ja też będe musiała sobie coś zrobić :) A jak synuś ? kopie ? Bo mój to juz nie wie co ma robic, tak szaleje :) zadziwia wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam taka dobra kielbaske podsuszana i normalnie nie moge sie nia najesc;-) zjadlam juz dwie z buleczka - na szczescie sa małe;-) staram sie nie objadac na noc;-) ja ise tak denerwowałam ze moj dzidizius leniuszek ze za spokojny ale czasami tez potrafi dac czadu;-) a mowia ze jakie dziecko w brzuszku takie po porodzie, wiec gosia nastaw sie na szalone bezsenne noce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem pisałam już właśnie o tym.. i troche mnie to przeraża hehe ale mam nadzieje że AZ tak nie da mi popalić jak w brzuszku :) ja w sumie nawet jakoś nie mam ochoty na nic.. objadłam się wcześniej jogurtami i jakaś pełna jestem ale pewnie zgłodnieje jak dłuzej posiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) ja tez uwielbiam jogurty i sie nimi objadam a później biore zelzao ktore sie nie przyswaja;-( mięsa i wędlin nie jem za duzo ale wlasnie dzisiaj ta kielbasa zrobila furrorę;-) przegladalam dzisiaj moja garderobe i w wiele rzeczy sie juz nie mieszcze, a przed tygodniem jeszcze w wiele wchodziłam;-) waga stoi w miejscu ale brzuszek robi sie jak balon;-) mam nadzieje ze woda mi sie nie zatrzyma;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny gdybyście widziały co moja w brzuchu wyrabiała... na koniec to już w ogóle:) Te kopniaki co macie teraz to naszykujcie się na to że bobas \"stanie\" wam w poprzek w brzuszku i np będzie kopał na boki;) Takie cyrki co moja przy końcu wyrabiała:) Ahhh... Na tydzień przed porodem jak jechaliśmy autem to młoda tak się wypięła że kolega musiał zjechać na pobocze bo inaczej wyhaftowałabym mu ciekawe wzorki na tapicerce:P Albo jak leżeliśmy sobie z Misiakiem razem w wannie to oczywiście młoda nie pozwalała nam zapomnieć że jest z nami i również się ciągle ukazywała że tak to określę:) A teraz leży mi taki bąbel na rękach przytulony do cycusia:classic_cool: Aha i chciałam się pochwalić że wyszedł drugi ząbek:) Dzisiaj byliśmy u moich rodziców. Ponad rok już tam nie mieszkam a mój pokój dalej stoi nie ruszany. To dziwne ale jednak miłe... Czuje że jeżdżę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja też za mięsem i wędlinami nie przepadam, ale czasam mam takie napady, że muszę zjeść parówki, bo kiełbas to w ogóle nie lubię.. u mnie przeważają sery, serki róznego rodzaju, jogurty, mleko, warzywa - ale to tez niektóre, bo ja wybredna jestem i wielu rzeczy nie lubie, ale dla dzidzia i tak się wystarczająco poświęcam no i owoce wcinam tonami:) Catarinka no mój pomału robi takie cyregiele, czasem sie zastanawiam co tam wyrabia i chciałabym go zobaczyć tak sie tłucze wypina i szaleje :) Gratuluje drugiego ząbka a mała strasznie marudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka wspomnienia sa zawsze najpiekniejsze i nikt ich nam nigdy nie odbierze;-) ja jeszcze troszke i tez bede miala swojego synusia przy sobie;-) drugi zabek za niedługo bedzie trzeci, czwarty i bedzie cie podgryzała moj od samego poczatku kopie tylko po bokach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys przez kilk lat nie jadłam miesa, ale nie bylam wegetarianką;-) pozniej zaczelam jesc biale mieso i z znow jakies inne wedliny;-) ale sa to na prawde male ilosci. lekarz troszke krzyczy ze za mako tego miesa i to zelazo za niskie ale nie potrafie sie zmuszac, najczesciej jem jajka, sery, warzywa i pasztet dorbiowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se jabłka zjem bo mnie ochota naszła.. a jabłka to juz w ogole tonami mogłabym jeść.. :D na początku ciązy to nie moglam się ogonic od mandarynek, jadłam chyba 2 kg dziennie ale dostalam uczulenia, wysypało mnie na całym ciele - chociaż przed ciązą nigdy nie miałam na mandarynki, ale lekarz powiedział że teraz tak może byc i mam zakaz mandarynek i pomarańczy, no tam jedną raz na jakiś czas można, ale nie za duzo.. :(( a tak uwielbiaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znów mam uczulenie na banany, ale jem i tak;-) bede konczyla, ide juz od lozka, zmeczona jestem;-) do jutra kochane;-) kolorowych senków wszystkim;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę marudzi ale da się przeżyć. W nocy wstała tylko dwa razy na jedzonko, koło 1 i koło 6 więc generalnie noc przespana. A i w ogóle u nas dzisiaj była przepiękna pogoda. Pojechaliśmy do parku, najpierw młoda spała a później siedziała z nami na ławeczce... super było A jutro znowu ma być deszcz i śnieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do jutra tymbarkowa:) ja to pewnie posiedzę znowu do polnocy bo ze mnie zawsze nocny marek był i bedzie :) kurde a Klaudia i Karaoke coś dlugo się nie odzywają, ciekawe co tam u nich słychać.. pewnie dziewczyny zapracowane i czasu nie mają, a szkodaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda byla dzisiaj względna, słoneczko świeciło ale chłodno w sumie... ten tydzień ma jeszze przeplatać,deszcz,śnieg a podobno od następnego ma być ładnie - zobaczymy :) Ja może do Wrocka się wybiorę na majówkę i to bedzie mój ostatni raz bo potem zanim pojade to pewnie dopiero w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy w planach nad morze jechać na weekend majowy... jejku super by było, kocham morze. A mamy z dzidziusiem nie będziesz odwiedzać? Ja sumie też już spadam. Mój czubek usnął bez kąpieli to muszę go obudzić i wygonić, młodą do łóżeczka i tuli tuli:) Dobranoc 🌻🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na początku to mama będzie nas odwiedzać.. ja nie zamierzam się wybierać w podróż z tak małym dzieckiem, jakoś mi się to nie uśmiecha więć pewnie najwczęsniej po Nowym Roku pojedziemy.. a w sumie mama i tak częściej przyjeżdza tu niż my tam jeździmy....A co do morza to ja też kochaaaaam.. mam tam rodzinke i zawsze co roku tam byłam na cały miesiąc w wakacje i to będą dla mnie poniekąd dziwne wakacje bo pierwsze bez morza ale za to za rok se odbijemy i na pewno pojedziemyy ojjj i to we trójeczke :D:D Ehh i wszystkie pouciekały, mi się w ogóle nie chce spać, póki co układam se pasjanse i szperam po necie, będe tu zaglądać może ktoś się dolączy bo sama ze sobą nie bede rozmawiać hehe :) A Tobie Catarinka Dobrej nocki życze, paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale za morzem tak nie przepadam, może dlatego ze mieszkałam kilka km od morza 20 lat, teraz mam z 80;-) u mnie dzisiaj pogoda paskudna, zimno i szaro za oknem;-( zapowiada się na deszcz;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Dzięujemy7 za głosiki!!! dziś też porosimy i tak codziennie jesli dla was to nie problem!!! Męzlek wczoraj mnie juz całkiem rozbroił!!!! poszlismy do sklepu bo chciało mu sie coś słodkiego... upatrzyłam piłkę z Disneya taką dmuchną z dzwoneczkie w srosku i mowie zeby mu kupił... po chwili od z działy z zabawkami wraca z motorówka!!! BO TO DLA NASZEGO CHŁOPCZYCZKA... bierze ta piłke , motorówkę , i reszte zakupów i idzie płacić.. NO ALE po chwili dojrzał zetstaw kowbojski!!! STRZELBE < REWOLWER < karura gwiazda szeryfa maska na buzie i KAJDANKI!!!!! I MU GO KUPIŁ!!!!! bo chłopczyczek jest już dyży i czas na zabawe w kowboja. normalnie niewyrabiam czasami z tym moim mężulkiem!!!! Ja na szczescie już całkiem zdrowa.. twardo się uczę do testów. wiec uciekam póki mały śpi. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. My dziś po nieciekawej nocce. Mąły miał straszną gorączkę... w sumie już od kilku dni czsami go bierze... dziąsła popuchnięte..wiec pewno zebole chcą się wydostac...:( Biedaczek tak mi go szkada ze się tak musi męczyć!!!! gdziw wy się podziewacie??? dziś ponownie prosimy o głosik!!! http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=4212&cat=ap pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... ooo raaaany, ale tu pustki od wczoraj, no ale to pewnie dlatego, że niedziela.. mnie samej nie było pół dnia w domu, a rano to śniadanko, potem obiadek i jeszcze ciasto jabłecznikowe upiekłam i tak zleciało :) A teraz czekam na Misia, bo załatwił se dzisiaj wolne i jedziemy na zakupy.. tylko pogoda nieciekawa, no ale trudno, jakoś przeżyje.. A co u was? jak weekend minął? Jak się czujecie? Pozdraiwma, całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek glosik oddany:) czesc dziewczyny. Jak dzisiaj sasmopoczucie? Ja jestem chora:( nie znacie jakies dobrej metody domowej na katar i kaszel?:( tak sie martwie:( To juz drugi raz jak jestem w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......16/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....24/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem U nas się już 32tc zaczął;-) Pogoda paskudna, pada deszcz i strasznie zimno jest;-( Dzisiaj mam wizytę kontrolną u laryngologa, mam nadzieję że już wszystko oki. Ja dzisiaj całą noc prawie nie spałam. Mały tak bardzo się rozpychał, ale mówię wam jaka to radość;-) Już ma coraz mniej miejsca;-) Powinien już ważyć około lub więcej niż 2kg;-) Mam nadzieję że w kwietniu będę miała usg a nie dopiero w maju;-( A jak mi gin powie że dopiero w maju przed porodem to i tak sama pójdę żeby zobaczyć co i jak Czy nasz synek przypadkiem w córeczkę się nie zamienił;-) Miłego dnia wam życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooll najlepszy jest czosnek, bynajmniej na mnie działa;-) robię kanapkę z czosnkiem albo ostry sos czosnkowy i jem z pomidorami bo z mlekiem nie wypiłabym w życiu. Możesz też herbatkę z sokiem z malin zrobić. Syrop z cebuli. A jak cię to przeraża to ugotuj rosół, moja babcia zawsze mówiła że rosół na chorobę to najlepsze lekarstwo;-) Jeżeli możesz to wygrzewaj się w łóżeczku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×