Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Nie mam wątpliwości T, że trwałoby długo i byłbyś dobry, ale zrozum - rachunki telefoniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
ja wolę delikatny, później bardziej na ostro. Ja chcę naprawdę chcesz to zrobić ze sliterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Fascynujecie mnie obydwie i podniecacie bardzo. A jak sprawa z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ja też chciałbym z toba spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Pracuje, trenuje :), czasem się kocham - coraz lepiej to wychodzi :). Wyglądam jak ... ciężko powiedzieć. Taki normalny facet w moim wieku. Bez łysiny i brzuszka :). Wymiary penisa standardowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Naprawdę nie wiem co mogę napisać. Jakoś ciężko mi siebie opisać. Mi też jest ciężko sobie ciebie wyobrazić ;(. Jestem blondynem i mam niebieskie oczy. Jak jestem podniecony to oddycham bardzo szybko. Jak kończę trening to jestem bardzo pobudzony i już nie chce mi się spać (wychodzę wcześnie do pracy i to pomaga). Ostatnio miałem wytrysk - nie uało mi się powstrzymać ;(. Będziesz się w wannie zabawiała myśląc o sliterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta-L
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
13 orgazmów w piątek 13 wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksi tam facet
jestem ciekawy i czy mogły byście szczerze odpowiedzieć jak długo musicie się stymulować żeby dojść do orgazmu?Czy macie jakiś specyficzny sposób podniecania się (stymulacji)?.Czy zdarzyło się wam mieć orgazm na stojąco gdy facet robił palcówkę? Jak odczuwacie stan po orgazmie , gdy partner nie zakonczy stymulacji ? Czy zdarzyło się wam że w trakcie stymulacji przez partnera i zbliżającym sie orgazmie nagle całe podniecenie prysło i mogłyście dojść? Jeżeli tak to co było powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Dziewczyny robimy 2 doby przerwy bo mój mały już cały poocierany i do tego ten potworny ból ręki . Ja wysiadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Ty jesteś Trenujący - to radzę natrzeć go balsamem. Jaksi (nie jakis) ze stymulowaniem jest jak u każdego - zależy od chwili i podniecenia, czy jakiś specjalny sposób? Hm... Długo by opowiadać - każdy chyba musi znaleźć dla siebie najlepszy. Ja mam kilka działąjacych zawsze i na pewno. Na stojąco, gdy robi palcówkę (a fe, co za określenie) - tylko jak kocha,y się tak np. pod prysznicem od tyłu - zdarzało się. Czar pryska - zdarza się, pryska. Powody mogą być różne. Część z winy partnera, ale często z powodów zewnętrznych. Jak się wtedy czuję - jak wrząca woda, która wolno stygnie. Po orgazmie najczęściej chcę jeszcze :) JCD - było świetnie, chociaż troszkę zmodyfikowałam Twoją metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również życzę 13 T. W tym dwa przez telefon - jeden ze mną a drugi z jcd. Resztę według uznania ;) Ale czy wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Zabalsamować ??? - ale on jeszcze żyje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Niestety ktoś od rana się podszywa. Nie mam kłopotów z obtarciami i ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
To pewnie zasługa kaczego łoju którego używam . Wam też polecam . Daje dobry poślizg i regeneruje . Tylko capi okrutnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeżeli podczas orgazmu na stojąco potrafisz się utrzymać w tej poz.? Miałem taka sytuację, że zrobiłem dziewczynie orgazm podczas wolnego tańca i o ina prawie przewróciła się musiałem ja mocno przytrzymać tak silne miała wstrząsy orgazmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie potrafię Ci odpowiedzieć. Jakoś nigdy nie zdażyło mi się przewrócić w czasie orgazmu, ale zaznaczam, że większość mam w pozycji leżącej lub podobnej na łóżku więc mi upadek nie grozi. Mmmm orgazm w czasie wolnego tańca - to jest to. Muszę sprobować - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Bardzo ciekawe. Kogo można prosić do tańca? Sliterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprowokowałam go do zaczęcia onanizowania się, sama także zaczęłam to robić. - to dla ciebie trenujący, byś nie czuł się odrzucony i sponiewierany przez kobiety, które chcą sie zajać sobą bez Twego udziału ;) Powiedziałam mu, że zobaczymy kto dojdzie szybciej. Ale potem jak zawsze bywa w takich momentach doszliśmy do siebie i zaczęliśmy się kochać. Byliśmy już bardzo podnieceni. Wtedy przestaliśmy (jak Ty proponujesz, ale nie z powodu zbliżajacego się wytrysku męża - postanowiliśmy przestać by przedłużyć kochanie się dla samego kochania). Zajęłam się penisem i czułam, że jest już bardzo blisko. Przestałam i on wtedy zajał się mną. Potem robiliśmy to równocześnie, ale bez penetracji. Chwilkę odpoczywaliśmy popijając sobie winko. Rozmawialiśmy tak o niczym właściwie. I ja znowu zaczęłam się onanizować. Stopą zabawiałąm się jego peniskiem. Pytałam czy chce wejść we mnie? Powiedział, że chce. Kochaliśmy się od tyłu, na stole, potem na podłodze. Zsunęłam się z niego i wzięłam do buzi. Czułam jak puchnie coraz bardziej. I eksplodował... I już ;) Pomyślałam potem o Tobie i Trenującym. Chciałąm wtedy byście byli ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujący
Ale ja chce - chce być dalej blądasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tremujący
Dzień dybry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że miałem erekcję to u mnie normalne jak czuje podniecenie u kobiety to mam sztywnego,ale z wytryskiem to jest dłużej -wszedłem w nią od tyłu na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×