Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silver_gold

Sposób na byłą żoną

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 11.06.2017 o 15:46, Gość gość napisał:

Kaffe g****o się odezwało to właśnie obraz eksiary szmaciary co kobieta nigdy już nie będzie. Bo jest gównem roku 😉 nikt ja nie chcę nawet tknąć.

Kafe gowno to jesteś ty eksiaro szmaciaro i gowno roku, którego nikt nie chce tknąć, dlatego tak wszystkich tu wyzywasz śmieciaro. Jak mam męża i dzieci od dawna, a ty masz jedno wielkie gowno, które wysrasz żałosny tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata
Dnia 4.03.2009 o 10:48, Gość silver_gold napisał:

Dziewczyny jak sobie radzicie z wściekłymi byłymi żonami waszych facetów, które są "naćpane" zazdrością?

Dobre pytanie też jestem zainteresowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata
Dnia 4.03.2009 o 10:55, Gość spadek napisał:

jezeli jestes przyczyna rozpadu małzeństwa-to załugujesz na to jezeli wtracasz sie w relacje byly maz byla zona - to zasługujesz na to jezeli wtracasz sie w dzieci - to tez zasługujesz na to ja osobiscie mam dobre relacje z bylym i jego partnerka - bo ona nie byla przyczyna rozpadu naszego malzenstwa , nie wtraca sie w to ze on mi pomaga , niezabiega nachalnie o wzgledy dzieci i nie kieruje dobrych rad wychowawczych

Ja nie byłam powodem a była chora z zazdrości że on układa sobie życie a ona odeszła zdradziła z innym ale nie wyszło i jest sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata
Dnia 4.03.2009 o 12:38, Gość trzeba się odciąć napisał:

my się odcięliśmy, bo była mojego męża miała własnie takie poglądy jak ta była co pisze powyżej ja nie zasługiwałam na nic, ona na wszystko, wymagała i żądała, oj szkoda gadać na szczęście mąż miał takie samo zdanie jak ja i się odciął dużo łatwiej nam się żyje, a była pluje jadem, jak ta powyżej, bo myślała, żewykupiła sobie dożywotni akt własności na męża, na mojego męża 😄

Co zrobił....jak się odciął....co pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata
Dnia 4.03.2009 o 14:57, Gość a ja nie rozumiem napisał:

dalej nie rozumiem Gdyby ex był najbliżsyzm mi człowiekiem, tym na którym mogę polegać, to nie rozwodziłabym sie z nim. Z jakiś powodów nie było nam po drodze, a ja bardzo nie lubię takich częściowych rozwiązań. Nie sypiam z nim, nie mamy już wspólnego zycia, ale niby coś mi nadal jest winien? Skoro zdecydowałam się z nim rozwieść, to nie widzę powodu, żeby nadal byl częstym gościem w moim zyciu czy domu. gdybym nie mogła dać sobie rady ze zwykłym życiem bez niego - nie rozwodziłabym się. Proste. Każdy normalny czlowiek ma rodzinę,a jak z jakiś powodów jej nie ma - to przyjaciół, wzajemnie sobie pomagają. Byłych, nawet wieloletnich chłopaków nie ciąga się do robienia remontów, a byłych mężów - widzę jak najbardziej. Nie rozumiem tej logiki. żyję swoim obecnym życiem, ciesze się z nigo i nie chcę do niego mieszać przeszości i ... męza innej kobiety. No ale to mój punkt widzenia, są ludzie, którzy nie potrafią odpuścić sobie przeszłości.

I poprawny i zdrowy oby wszystkie brały z Ciebie przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.06.2019 o 17:41, Gość Małgorzata napisał:

Dobre pytanie też jestem zainteresowana ...

Naćpana to jesteś ty dlatego twój gach woli każdą od ciebie, nawet eks jest dla niego lepsza niż ty i stąd twoja histeria od lat na kafe pod różnymi nickami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.06.2019 o 17:45, Gość Małgorzata napisał:

Co zrobił....jak się odciął....co pomogło?

Twój gach się nie odetnie od żony dla naćpanego śmiecia takiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.05.2017 o 16:46, Gość gość napisał:

gość wczoraj Ta tak eksiaro facet szuka tylko wygody, więc spotyka kobietę i zakłada rodzinę. Rzeczywiście wygoda 😉 bierze odpowiedzialność za rodzinę, za żonę i dom. To że Ty byłaś workiem na spermę to nie znaczy że każdy facet tak traktuje kobiety. Biedne Twoje życie, i sama jesteś drugi sortem gorszym i śmierdzącym. A w dodatku sfrustrowana eksiara szmaciara którą chcę udowodnić że rozwodnicy to najgorsze zło bo zazdrościsz eksowi życia, rodziny i żal d**e ściska że Twoje miejsce zajęła piękna, mądra inteligentna kobieta i są ze sobą szczęśliwi. Nie ważne ile razy napiszesz swoje patologiczne wywody to nigdy prawda się nie stanie. A to że on Ciebie porzucił no cóż nie spelnialas jego standartow.

porzucił to ciebie sz.m.a.ci.a.r.o i pewnie wrócił do eks, bo była lepsza od ciebie, dlatego tak szczekasz na tą eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×