Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silver_gold

Sposób na byłą żoną

Polecane posty

Gość gość
Facet ? prymityw bez szacunku do mężczyzny i gownażeria tak się wyraza o "partnerze"-konkubencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet prawdziwy skarb wyhaczył - nie dość że niedrogi worek na sperme, to jeszcze, co prawda kiepska, ale przynajmniej darmowa fryzjerka. Ma facet szczęście w życiu - ciekawe czym sie takie "skarby" wyhacza? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknymi słówkami,których brakuje kobiecie; Obietnicami,że się do niej wprowadzi i pomoże we wszystkim,by czuła gospodarza w domu; Wywiadownia w sypialni czyli inaczej niż ostatni mężczyzna,więc "och" i "ach"; Parę wyjsć do kina,teatru,kafe lub tam gdzie dawno nie była i .."wyhaczona" ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje że na takie "skarby" to wystarczy zagwizdać i pomachać główką w nogawce - i sama zacznie gadać i obiecywać, kupi bilet do kina i zaciągnie do sypialni... A powyższy przypadek niech będzie przestrogą dla gwiżdżących - można sobie wygwizdać niewydarzoną fryzjerke i mieć kilka lat przegwizdane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ostatnie komentarze to same eksiary szmaciary i k***wskie matki. Olej sprawe, autorko co Cię jej zdanie obchodzi. Czy ona jest wyznacznikiem tego czy dobrze strzyżesz czy nie? To jest kretynka, jej zdanie się w ogóle nie liczy. Chłopcy Cię lubią robić to dla nich to im ma się podobać a nie podstarzales k****e z rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exciary szmaciary - dobrze powiedziane. Te suczyska myślą, że ich byli mężowie są skazani na samotność :D Najlepiej żeby całe życie czekali z podkulonym ogonem na ewentualny powrót byłej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne,prymitywne ostatnie wpisy. Żaden eks -on czy ona- na nikogo nie czeka skoro się definitywnie rozstali! Dziecko na tatę naiwnie czeka,bo go potrzebuje - jego miłości,troski,opieki,zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni wpis eksiara prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowska -detektyw jesteś,że z niczego wysnujesz "opinię" i "wyrok" na kogoś? Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaczka to fakt widać po tym co pisze. Eksie no panna, kobieta w związku takich bredni by nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciara to jesteś ty k***o śmierdząca co poleciała na ochłapy w postaci dzieciatego rozwodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara... zara - bo już sie pogubiłem!! Kto tu jest szmaciara? Exiara czy nexiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No eksiara, eksiara szmaciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nexiara szmaciara dorwała ochłapy i się cieszy, że w końcu ktoś ją chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nawet nie jest exiarą szmaciarą tylko czasową ku/rwą do dymania dla rozwodnika. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaffe g****o się odezwało to właśnie obraz eksiary szmaciary co kobieta nigdy już nie będzie. Bo jest gównem roku ;) nikt ja nie chcę nawet tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłe to psy ogrodnika
Ach ,wy cudowne byłe,to po co się rozwodzilyscie ? Mój związek się rozpada przez takiego psa ogrodnika. Używała dzieci do zaspokajania swoich potrzeb. Nic jej nie zrobiłam,a na każdym kroku podkreślała,że jestem konkubina... a mój syn ,który za naszej woli mówi do niego tato jest mniej dzieckiem,bo nie ma aktualizacji urodzenia z jego nazwiskiem. To na cholera zdradziła i wyrzuciła go z domu. Teraz dzwoni i mówi,że mamy zabrać dziecko,bo ona chce się wyspać. Jesteście okropne,pozwólcie facetom założyć nowe życie,a nie teraz się nimi wyreczacie,bo dzieci. A czy to potrzeby dzieci,czy wasze? Szlag was trafia,że facet nie umarł z rozpaczy. Dzieci przyjezdzaly do nas co drugi weekend,od piątku do niedzieli,a ta jeszcze ciągnęła go tam. Z****** psy ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłe to psy ogrodnika
Gdybyście miały faceta,który tak by latał do ex ,t ciekawe ,czy bylibyście tak szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to głownie ty się godzisz na taki model,że facet nie odciał kuponów z przeszłości i jesteś jak jego zasłona dymna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ex mojego narzeczonego też taka głupia była, heh... Sama od niego odeszła, a gdy po 2 latach ja związałam się z nim, ona dowiedziała się o tym od dzieci to nagle zaczęły się telefony z jej strony, smsy, prośby o pomoc itd.. Mój narzeczony stwierdził, że coś jest nie halo i kazał jej się odpierdolić. Ale ta idiotka narzucała się jeszcze parę miesięcy. Ostatecznie po niecałym roku sobie odpuściła. Ale nie wiem co chciała pokazać, bo 3 lata temu odeszła do innego faceta i cały czas z nim jest, więc nie wiemy tak naprawdę o co jej chodziło. Nadal gada bzdury dzieciom na nasz temat, ale z tym sobie radzimy. Mój narzeczony dostawał od niej między innymi takie wiadomości: "jestes pod pantoflem swojej dziewczyny, nie zostawisz jej bo boisz sie byc sam!", na prośbę aby nie wtrącała się w nasze życie prywatne i słowa "moje problemy- mój interes" odpisała "ok załatwię ci abyś miał ich więcej"... totalnie babie odjebało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,faceci to swinie i ty tez możesz byc byłą dzisiejszego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, ale tutaj to mamy przykłady że kobiety to śćierwa. Też jesteś taka poje/bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego zawsze zaciągnę do łóżka jak przyjedzie po coś. Nie potrafi odmówić a ja mam satysfakcję że ją zdradza. Oszukuje że biorę pigułki i pozwalam kończyć w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaciażyć z eksiem na złość nowej,że ja zdradza? hmm,nie rozumiem twojej "polityki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huj wam w dsupe dewoty
kobiety po rozwodzie graja dzieckiem i sa K*****i Pozdrawiam wszystkie Kjurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa to cię wysrała w rowie mendo j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata
Dnia 4.03.2009 o 13:01, Gość pomaga Ci były mąż napisał:

a ma sobie radzić sama bo jest była i tyle. Nie wiem dlaczego byłym zonom wydaje się że maja wciąż prawo do tego żeby eks mąż jej pomagał. Trudno pojąc byłym żonom, że rozwód ma swoje konsekwencje.

Dokładnie byłe myślą, że pomimo rozwodu wszystko im się należy... że sponsora będą miały i pomocnika na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
1 godzinę temu, Gość Małgorzata napisał:

Dokładnie byłe myślą, że pomimo rozwodu wszystko im się należy... że sponsora będą miały i pomocnika na zawsze...

W Polsce za rzadko ludzie dochodzą winy przy rozwodzie. Często godzą się na nie orzekanie winy dla świętego spokoju.. Mogło by się okazać że całkiem spore grono tych byłych musiało by być sponsorowanych długo a może i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.06.2017 o 21:59, Gość gość napisał:

Ostatni wpis eksiara prostaczka

 Prostaczką to jesteś ty tirówko obciągaro z krzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×