Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heidiiii 000

3 miesiąc a brzuch jak arbuz

Polecane posty

Gość Heidiiii 000

Witam mam pytanie ,otoz dziwi mnie to ze w 3 miesiacu moj brzuch wyglada jak arbuz czy to jest normalne?czy to znaczy ze w 6 miesiacu bede miala mega wielki brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to sześcioraczki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii 000
nie ,na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, ja wlasnie skonczylam 3 miesiac, a od konca 2 miesiaca mam wlasnie taki brzuch, wywalilo mi na poczatku i teraz juz sobie taki jest, powolutku rosnie i mu dobrze. Od razu widac ze jestem w ciazy mimo ze na wadze bez zmian ;) Mam nadzieje ze uchroni mnie to w pozniejszym miesiacu przed wielkim uwypukleniem brzucha i omina mnie rozstepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii 000
Dzieki bo ja sie zaczynam martwic ze moje dziecko bedzie mega wielkie skoro juz mi urosl brzuch :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratować
mam 3 miesiąc i tez mnie od 2 miesięcy wywaliło,ale to z powodu progesteronu-hormonu który powoduje rozlużnienie jelit -stąd mamy taki efekt wielkiego brzucha. No ale to nie brzuch ciążowy. My w 3 miesiącu mamy malutka macica w zgórku łonowym a nie w okolicy pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii 000
a czy ktoras z was ma bole jajnika podczas ciazy? slyszalam ze to sie dzieje dosyc czesto ,no ja niestety mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec ze to progesteron, ja chyba mam wysoki skoro nadal rzygam a to juz 2 trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wymioty odpowiada najczęściej nie tyle progesteron, co hormon ciążowy (hCG). Dlatego niektóre kobiety wymiotują nadal pomimo tego, że mija I trymestr (kiedy spada poziom progesteronu).Sama wymiotowałam do końca 19 tygodnia a mam koleżanki, które ostatniego pawika puszczały.. na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz, nie wytrzymam 9 miesiecy mi ginekolog powiedziala ze jak mam mdlosci i wymiotuje to plus jest taki ze mam wysoki progesteron, ktory podtrzymuje ciaze tyo sie pocieszalam ze nie poronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki brzuszek juz normalnie w 2 tygodni mi taki wyskoczyl:) ale rano mam mniejszy a im blizej wieczora tym brzuszek wiekszy ale to normalne....... wczorajmialam usg dzidzia jest duza:) a to dopiero 11tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratować
ja mam wysoki progesteron, wielki brzuch ale ani razu nie wymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozecie pokazac brzuszki
Wklejcie linki, bez twarzy, same brzuszki i napiszcie ktory tydzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 3 m-cu miałam większy brzuch niż w 4 m-cu :P Ale to chyba przez wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
to wszystko zdęcia i rozluznione jelita. poszperajcie w necie na grafice i zobaczycie jak ułozony jest płód w 3 miesiącu. ledwo dosięga za spojenie łonowe, Podniesiony jest widoczny ,ale tak minimalnie tuz nad wzgórkiem łonowym.A ten nasz wielki brzuch nie ma nic współnego z płodem. Ten brzuch nie jest ciążowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu te jelita sa rozluźnione? Mnie tez się wydaje, żę brzuszek mam większy niż zwykle i nie wiem, czy już przytyłam, czy to ciąża czy co innego (8 tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
hormony hormony, progesteron robi cos takiego ze jakby rozluznia jelita i dlatego brzuchj jakby pęcznieje czyli te flaki wypełniaja nam brzuch, a sama macica jest uwypuklona tuz nad łonem i zawiera ok 2 cm dzieciatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii
ja nie mam ani wzdec ani biegunek ,funkcjonuje normalnie jak przed ciaza a mimo to mam wiekszy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii
myslicie ze w 4 miesiacu bedzie juz mozna zdiagnozowac płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
heidi ja tez nie mam wzdęc i biegunek,ale niestety hormony mamy obydwie i -bo jestesmy w ciązy i czy nam sie podoba czy nie jelita sa poluzowane!!!!! osmieszyłam sie i powiedziałam połoznej; ale mam wielki juz brzuch. Wysmiała mnie mówiąc: wogóle nie wygląda pani na ciężarna, tylko na przejedzoną. I faktycznie ogladałam ułozenie płodów na necie i tylko 2 cm dziecko zajmuje miejsce wnieco powiększonej maciczce nad wzgrkiem. Reszta to flaki nie ciąża. Cos taka uparta!!!??? nie ośmieszaj sie ze w 3 miesiacu ma sięciązowy wielki brzuch. tam nie ma dziecka tam masz flaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, a ja nawet zauważyłam na początku ciąży, że brzuch nie dość, że większy, to jeszcze się tak "przelewa" jak leżę. Fakt - luźne flaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii
nie zrozumialas mojego pytania ,od poczatku chodzilo mi o to ze jesli teraz mam brzuch przypominajacy arbuz to czy pozniej bede miala wielkosci pilki plazowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
notak, przelewa się, woda, jedzenie, te flaczyska, owszem jest jak balon i mamy wrazenie brzucha ciązowego. Spokojnie- jeszcze troszke idno macicy podejdzie w okolice pępka wtedy bediecie miały powód do narzekań i zatęsknicie za tymbrzuchem flakowatym:) wtedy jak juz macicawejdzie na częśc flakowa to jest sztywniejszy brzuszeka te flaki jakby sie przesuną pod macicę , zostana jakby pokryte przez nia,schowane.. oj wtedy juz wogóle te narzady sa sciśnięte często. Cieszcie siętymflakowatym brzuchembo przyjdzie czas na prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
aaa to to ija chciałabym wiedzieć. teznie wiem jaki bede miała brzuch. jestm szczupła i mam balon narazie ale czy w9 miesiącybedzie piłka plazowa to nie wiem. Te flaki zostaną ścisniete przez macice a jaka będzie macica to nie wiem. jedna ma dużą inna mniejszą, jedna ma duzo wody a inna mniej. Ale chyba nie maznaczenia to ze teraz mamy wielki brzuch i wcale nie znaczy ze potembedzie wielki. Nie uwazm ak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.we-dwoje.pl/files/Image/art_67/we_dwoje_512.jpg&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/ciaza%3B-%3Btrzeci%3Bmiesiac,artykul,512.html&usg=__5kkguePpjYut36EGmi3TwuZpcbI=&h=50&w=67&sz=2&hl=pl&start=47&um=1&tbnid=LRxvMXNdBbg1yM:&tbnh=49&tbnw=66&prev=/images%3Fq%3Dp%25C5%2582%25C3%25B3d%2Bw%2B3%2Bmiesi%25C4%2585cu%26ndsp%3D20%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26sa%3DN%26start%3D40%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×