Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość elka ty głupoia ruro
troche mnie poniosło, przyznam choć ze wstydem, że niestety problem nadmiernego owłosienia nie jest mi obcy , a dotyczy on w moim przypadku przede wszystkim brody i pleców. nieubłaganie zbliżające się upały wyprowazają mnie z równowagi psychicznej co się przekłada na moje zmienne nastroje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu nic tylko krzyki i elka w roli głównej a taki miły był ten topik..Nawet podszywy nie smiesza.. Macie jakis fajny przepis na potrawy z grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medusa*
elka chcialas to masz-zostalas topikowa gwiazda:) o to ci chodzilo od poczatku A moze polecisz mi jakies fajne perfumiki na lato Na nic nie moge sie zdecydowac:( pomoz,moga byc drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam Lancome Miracle lub wody toaletowej puma fioletowej lub adidas zielonej :) to na lato. Na zime lub chlodne dni moje ulubione przywiezione jeszcze z wysp bryt Hugo Boss Deep Red te sa naprawde super tylko nie uzywaj ich w letnie dni bo sa \"ciezkie\" ale naprawde piekne. Z tanszych polecam antyperspirant Dove -invisible dry, super pachnie, naprawde. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umcy umcy umc umc umc
najpiekniejszy dla mnie zapach to Escada Ocean Lounge----****---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umcy umcy umc umc umc
Elka zejdzmy z tego topiku dla plebsu---nic t u po nas---zalozmy swoj dla elity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umcy umcy umc umc umc
Nie znam zapach zepsutych landrynek. Ty zapewne tak bo nie stac cie na swieze hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że na temat perfumów też nie ma co zabardzo dyskutować bo to kwestia gustu. Można oczywiście coś polecić ale to nie znaczy że nam się spodoba. No nareszcie da się tu spokojnie porozmawiać i nawet trochę o oszczędzaniu coś jest :) tylko jakieś podszywy się tu wkradły i trochę zamętu robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz Ella
Ty która w większości postów sadzisz byki tu za strofowanie się bierzesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz Ella
chociażby tutaj : 01.06.2009] 21:27 [zgłoś do usunięcia] elzunia2589** jak wczesniej pisalam oszczedzam na chemi domowej jk juz keidys pisalam tzn kupuje tylko bardzo dobre produkty bo w perspekywie czasu wychodza tanio. Oszczedzam swiatlo poprzez wylanczania swiatla w pomieszczeniach gdzie nikogo ne ma. Codziennie z mezem sie kapiemy (wiem ze niektorzy tego nie robia ) ale mimo wszystko oszczedzmy na wodzie m.in przez uzywanie zmywarki ktora wlanczam na noc. 02.06.2009] 15:21 [zgłoś do usunięcia] ELZUNIA2589** elka ty glupia ruro-- ale wyskoczylas z tym wasikiem Dzeki Bogu ja nie mam takich problemow radze sie wziasc za jaks robote i zarobic jednak na krem Diora (nie diooora ) i nie bedziesz milala taich problemow. I radze posluchac tej wypowiedzi o kosmetyczce i laserze jak ci ktos wczesniej doradzil. to przykłady z ostatniej strony, dalej nie chce mi się szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak literówki....
chemi domowej, wylanczania, wlanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zainteresowanych oszczędzaniem. Aby zmniejszyć rachunek za prąd należy zmniejszyć tzw. moc zamówioną, jest to stała opłata w rachunku Zwróćcie uwagę, że stała część rachunku stanowi często ok 50% opłaty Wkręcanie energooszczędnych żarówek niewiele daje \'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akun2006
Wiatr od morza:) jak to zrobić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makupiczu
elka miracle smierdzi jak trupiarnia,nie wspomne juz o tym zielonym adidasie Kicz i smrod.. ty to masz gust,nie maco..:( Lec lepiej na ryneczek po te dioooooooory,bo ci wykupia Ale wczesniej daj prosiakom jesc i zajrzyj tez do kurnika Tylko przed wyjsciem na rynek obmyj szpilki z blota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingh pong de ciag
elka ty badylaro.. przez ciebie uciekly wszystkie fajne dziewczyny z tego topiku Destrukcja to twoje drugie imie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
Kurczę, szkoda, taki fajny topik był ... można się było wiele dowiedzieć, a teraz tylko jakieś głupie gadanie zostało. Żałuję bardzo, ale niestety - pyskówki niektórych doprowadziły do tego, że nie można tu już normalnie porozmawiać :( Wiatr od morza, czy możesz powiedzieć coś więcej o zmianie mocy zamówieniowej ? Jak tego dokonać ? Na jakiej podstawie ustalić ile naprawdę potrzebujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Właśnie sprawa nie jest taka prosta, nie jestem fachowcem, ale kiedyś mi to tata tłumaczył, który fachowcem był - spróbuję przybliżyćChodzi o to, że podpisując umowę z elektrownią pierwszą dla danego licznika ustalamy, lub akceptujemy pewną ilość KW, które elektrownia stawia do naszej dyspozycji - za tą \"dyspozycyjność\" energii płacimy stałą kwotę niezależnie od faktycznego zużycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej tata tłumaczył tak: - często ludzie dziedziczą moc zamówioną po poprzednich lokatorach np , lub moc ta jest dostosowana do starych urządzeń bardziej energochłonnych , lub też przyjmują moc zaproponowaną przez panów energetyków przy zakładaniu licznika i w rezultacie przepłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby obliczyć ile naprawdę potrzebujemy należy odczytać zapotrzebowanie wszystkich domowych urządzeń - z tabliczek znamionowych - i zajrzeć do umowy z elektrownią czy nasza moc zamówiona odpowiada realiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa wszystkim
Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) nie należy zbytnio zaniżać tego zapotrzebowania bo stale przecież kupujemy nowe urządzenia elektryczne z drugiej strony rzadko włączamy je wszystkie naraz, a dla takiej sytuacji ta moc jest przewidziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×