Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ONARUTO

!!!WRZESIEŃ 2009r. KTO JESZCZE ???

Polecane posty

Witam mam 26 lat i biorę ślub we wrzesniuczy jest ktos jeszcze komu tez wrzesień się spodobał na ten jesdyny dzien w roku :) tak jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam EMTI :D Bardzo mi milo że napisałas ja biorę dzień po tobie bo 20.09.2009 :) Macie juz wszystko załatwione czy jeszcze nie ? mi został jeszcze zespól /dj kwiaty kupno alkocholu a tak to juz chyba wszystko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
Ja 12.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
ja też 12 września 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
No ja mam nauki zrobione tyle ze jeszcze mamy zaliczyc poradnię małzeńską!Myślimy ze trzeba sie za to zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz załatwiona sale, fotografa, kamerzyste, zespół, kościół, nauki zrobione, w tym tygodniu zamawialam dekoratorke do koscioła i sali. W maju mierze sukienki:) Roznosimy i rozsyłamy zaproszenia, kupujemy alkohol 150butelek na 100os nie wiem czy to nie za malo... Spisujemy protokół przedmałżeński i idziemy do UC, my zalatwiamy to 4m-ce wczesniej bo mój narzeczony jest za granicą i w czerwcu nie da rady przylecieć, a tak normalnie to protokół i wizyta musi byc 3 m-ce przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biorę ślub we wrześniu wczesniej chciałam kwiecień ale pomyślałam, że wrzesień będzie lepszy a poza tym bardzo chciałam aby ślub był 19 ;) a akurat we wrzesniu wypadał wiec szybko sale zaklepacc pojechalismy i ksiedza:) zespoł, fotografa i kamerzyste tez juz mamy no i tydzień temu suknie wybrałam;) kwiaty i fryzure juz tez praktycznie wiem jak mają wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivvia- no ja jeszcze nie wiem jakie kwiaty, jak ma bukiet wyglądać, ale wiem że sala będzie ubrana na pomarańczowo- biało i kwiatki też bedę chciała mieć wtakim kolorze, ale jakie i jak ma bukiet wyglądać nie mam pojęcia, nie wiem też jaki kolor sukienki bialy czy ecru, ale jak przymierze sukienki w obu kolorach w maju to zobacze w ktorej mi lepiej;p hehe Ja sukienke wypożyczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam białą i tez wypożyczam ;) Podobały mi się ecru ale tak jakoś no nie wiem na takie "brudne", "stare" wyglądały ja wiem ze dobrze ze są różne odcienie sukien slubnych bo nie kazdemu pasuja typowo białe ale no mi jakos się nie podobały ewentualnie taka złamana biel taka śmietanka super wyglądała ;) kwiaty to narazie najbardziej te mi się podobają http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_28_1.html tylko ja będę chciała troszkę krótsze bo te jakies takie za długie:P u mnie wieczoru panienskiego nie bedzie:P my juz po cywilnym jestesmy i teraz dojrzelismy do decyzji o kościelnym ;) a piątkowy dzień pewnie spędzimy na dekorowaniu sali a w piątkowy wieczór to chyba będę chciała sie jakos na maksa zrelaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora ze złości
Ja mam 12 września i dziś się właśnie dowiedziałam, ze ksiądz zapomniał wpisać nasz termin w kalendarz i wpisał na tą godzinę kogoś innego. No i lipa:( Poza tym to załatwiliśmy salę, kucharki, kamerzystę, zespół, foto i tyle. O reszcie nawet sienie chce mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny wszystko się zgadza ja biorę ślub w niedzielę :) wiem że nietypowo ale tak wyszło :) fajnie że klikacie :) w kupie zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam salę , kieckę jeszcze tylko kwiaty i ten cholerny zespól moze któras odstapi mi namiar na jakis fajny zespolik :) same wiecie że ja mam slub w niedzielę więc nie podkupie wam terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 17.15 :) Sala-://www.palacykotrebusy.pl/index.php?id=1&lang=pl Kiecka-To jest iecka demetrios 2009 nr.1372 chyba tak bedzie łatwiej Demetrios 2009 A welonu chyba nie bedzie tylko rospuszczone włosy i biała lilja wpieta przy uchu :D No i nadal bez kapeli jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka b. ladna tylko to na biuscie mi się nie widzi, ale to miejsce gdzie będziesz mieś wesele jest jak z bajki... ajjj ile tam za osobe płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te falbanki to w sam raz bo mam małe cycki :D ja w niedziele płace 205 za osobe a w sob-piat jest po 230zl mamy 5 ciepłych posiłków, 8 przekasek ,napoje,ciasta desery , tort i 1 ciepła przystawkę tylko wódka nam została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dużo macie zaoferowane:) My też mamy ciepłe dania, przekąski sałatki, deser to świecące lody, ale za od placimy 95zl no i musimy napoje owoce ciasta i tort sami zamowić. Ale moja sala przy Twojej to rudera hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co do falbanki to moze wlasnie dlatego mi sie nie podoba bo patrze pod siebie a ja mam duze cucki hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeee napewno nie jest tak źle :) ja się jeszcze zastanawialam nad akantem II , ale ostatecznie wybraliśmy pałacyk bo sa pokoje :)A bedzie u nas trochę ludzi z zagranicy więc że by się tłuc po miescie noca nie musieli bedą sie mogli przespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez będą goście zza granicy i w dodatku nie robie wesela w moim miescie tylko nad jeziorem 30km od mojego miasta i tez ktos z daleka bedzie musiał sie przespać to są tam pokoje do wynajęcia za pokój 60zl:) I my napewno rezerwujemy pokoj dla naszych rodzicow, rodzenstwa, gosci ktorzy przyjada z miejscowosci oddalonej o 400km, to bedzie ok 7pokoi, a reszta ma mozliwos powrotu do naszego miasta autobusem i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uluś
Hej kobietki ;) Mogę się dołączyć?:) Ja biorę ślub 5.09.2009 :) Załatwioną mam salę, kamerzystę, kapelę, zaproszenia ( o dziwo ciężko było dostać takie zwykłe z wkładkami weselnymi ;/) kościół w połowie załatwiony ponieważ nie mam chrztu i jestem w trakcie załatwiania ale ksiądz obiecał, że po świętach będę po wszystkim a na godzinę w kościele jesteśmy wpisani ołówkiem (na 18) :) Na szczęście nasz kościółek nie ma jeszcze nikogo wpisanego na wrzesień więc się nie martwię ;) Jutro jadę mierzyć moją upatrzoną suknię ;) Salę i kościół dekorujemy sami. Mam pytanie co robicie z rodziną z drugiego końca Polski jedziecie do nich z zaproszeniami czy wysyłacie pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezówka
I ja mam ślub 12 września. Załatwiony zespół, sala, kucharki, kamerzysta, fotograf, suknia, kościół. Poza tym, jestem w trakcie robienia zaproszeń i zawieszek na wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×