Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no bo jak dostanie

Dziewczyny,skąd macie ładne kwiaty w domu??

Polecane posty

Gość DorotkaKa
Myslę, że kwiaty najlepiej kupować w sklepach ogordniczych, w kwiaciarniach też są przyzwoite;) Tylko najwazniejsza jest później pielęgnacja, bo samo podlewanie przeważnie nie wystarcza jak chce się mieć piękne kwiaty. Ja regularnie używam środków do pielęgnacji roślin i mam najpiękniejszy parapet w okolicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa123
może warto pomyśleć o kwiatach stabilizowanych? to taki ekwiaty które zostały poddane procesowi stabilizacji. wtedy z nich wyciągana jest woda i zastępowana płynem stabilizacyjnym dzięki czemu pozostają piekne i wyglądają jak świeże nawet 2 lata! :) nie trzeba się martwić o pielęgnację a wyglądają bardzo efektownie :) takie kompozycje z kwiatów stabilizowanych ma np rosebelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2x2
Hej dziewczyny ^^ Ja sama kupuje z mężem kwiaty w domisad.pl, polecam bo dostarczaja je w dobrym stanie (raz w innym sklepie dostarczyli w tak strasznym stanie że aż brak słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem wyszukuję coś fajnego w jakichś sklepach budowlanych, jeśli mają działy z roślinami, czasem coś podkradnę znajomym (wezmę szczepki, nasiona). Jakiś czas temu sobie sprawiłam takie pionowe instalacje kwiatowe wewnątrz domu i na zewnątrz. Ale to już było projektowane przez specjalną firmę (jeśli ktoś by był zainteresowany, podrzucam wertykalni.pl ). Inspirację można znaleźć wszędzie. Polecam też odwiedzanie targów roślin. Przewaznei jakoś wczesną wiosną jest większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kwiaty i rosliny do ogrodu kupuje tutaj www.wogrodzie.pl polecam zdecydowanie, wszystko najwyższej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4309
Do domu kupuje w kwiaciarni, sklepach ogrodniczych. Ale do ogrodu kupuje na: http://florexpol.eu/314-narcyzy . Mają tam duży wybór roślin i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu znajdziecie pomysły o storczykach, jak sie nimi zajmowac pomyslydodomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w centrum ogrodniczym Park M http://www.park-m.pl/ ze Starego Sącza. Mają duży wybór roślin plus ziemia, kora, wszystko czego potrzeba do ogrodu na pewno u nich znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horters
Od nieznajomego ;-) A tak poważnie, to dosyć często - http://www.roseduchateau.com/ Wygląda to mega efektownie, robi fajne wrażenie i na pewno chyba każdej miło jest kiedy coś takiego otrzymuje. Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w temacie roslinnosci na zewnatrz i w domu doradzalam sie u www.apark.com.pl maja naprawde swietne pomysly w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika3
Większość kwiatów mam z Kwiaciarni Agnes. http://www.kwiaciarniaagnes.pl/ Jest położona niedaleko, więc mąż często tam zachodzi żeby mi je kupić. Zazwyczaj ogranicza się tylko do okazji, ale czasem zdarza mus się i bez konkretnej okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy, gdzie się kupuje rośliny i czy na dzień dobry są one w dobrym stanie. Niestety często to, co jest na giełdach już nie jest świeże, czasami wciska się ludziom chore rośliny, gdy na pierwszy rzut oka nie jest to widoczne. I z tego są problemy. Najlepiej kupować rośliny na balkon bezpośrednio od hodowców, bo wtedy jest większa szansa na to, że dostaniemy dobre produkty. A hodowcy też zależy na renomie, więc będzie starał się sprzedawać porządny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja hoduję kwiaty w małym ogródku. Bardzo przyjemna sprawa. Kupuje na allegro u Pań z roslinydoogrodu.pl - tani i w świetnej kondycji. Ogólnie polecam allegro, jest wszystko co chcemy i nie am co się bać kupować roślin przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione ostatnio to sukulenty. Jest ogromny wybór tych roślin i nie wymagają zbyt dużo pielęgnacji. Storczyki kupuję w sieci. Albo dostaję, moja ostatnia niespodzianka kosz z roślinami od poczty kwiatowej, oczywiście od siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie kwiaty, jakie posiadam w domu zasadziłam z nasion POLAN zakupionych na www.nasiona.pl . Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na ich ofercie, kwiatki rosły bardzo śliczne i dorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję przez internet - polecam np. ten sklep : roslinydoogrodu.pl . Nigdy się na nich nie zawiodłam. mają naprawdę świetne kwiaty a do tego dobre ceny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi do całego mojego ogrodu itd kwiaty dobrała firma ogrodexpert.pl . Jestem bardzo wymagającą klientką a oni stanęli na wysokości zadania. jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecamy roslinydoogrodu.pl ! bardzo dobry sklep, dobre ceny, piękna jakosć. Sklep prowadzony z pasją! I to naprawdę widać i czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo dużo kwiatów u siebie w mieszkaniu. Niestety często mnie nim nie ma i dlatego postanowiłam powoli zamieniać je na sztuczne, które wyglądają równie dobrze jak te żywe . Z żywych wybieram te o które łatwo dbać np. Zamiokulkas lub gubosz drzewiasty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardziej się lubuję w ziołach i kupuję je u http://braciadebscy.pl/. Uwielbiam ten zdrowy naturalny zapach który dzięki roślinom roztacza się po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radzyminie pod Warszawą znajduje się kwiaciarnia https://www.pkt.pl/firma/decor-art-monika-soborska-4362258 Sprzedają wiele ciekawych i pięknych kwiatów. Zajmują się też aranżacją zieleni w domach. Zajęli się tym również w moim domu i teraz mam piękny, zielony salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podoba się http://kwiatyupominki.com.pl/ tutaj są naprawdę genialne kompozycje kwiatowe. Zamawiam sobie je zarówno do domu jak i jak muszę mieć jakieś piękne kwiaty na ważną dla mnie uroczystość. Ceny uważam, że są naprawdę okej, można powiedzieć, że jak na tak świeże kwiaty i ładne kompozycje to bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobra opcja są kwiaty sztuczne, jeśli z innymi jest problem. :) dobre, sa nieraz nie do odróżnienia od prawdziwych. Polecam szczególnie hurtownie https://www.erena.pl/ , maja bogata ofertę w dobrych cenach- warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darejkoxx

Odkąd zacząłem interesować się roślinami, zawsze nurtowało mnie jak zrobić swoją własną odmianę. O Agencji Nasiennej dowiedziałem się wtedy, gdy zacząłem szukać informacji odnośnie wyhodowania nowych odmian roślin, bo niesamowicie mnie to zafascynowało. Dzięki niej dowiedziałem się wielu ciekawych informacji, a szczególnie tego, że mogę posiadać wyłączne prawo do swojej odmiany, z czego nie zdawałem sobie kompletnie sprawy. Polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać . Nie zaszkodzi, a może pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja korzystam z bardziej nowoczesnej metody w tej branży i zamawiam kwiaty online ze strony kwiaty-prezenty zawsze szybka dostawa i przede wszystkim świeże piękne kwiaty na każdą okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×