Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eskort0987

zona

Polecane posty

Gość eskort0987

ostatnio żona zaproponowała mi żeby do naszego sexu dołączyć faceta,im cześciej o tym rozmawiamy bardziej mnie to podnieca,mówi np. o takiej pozycji że jeden ją posuwa a drugiemu robi laskę,czy powinienem się zgodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona
oczywiście i to będzie koniec Twojego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskort0987
a dla czego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna żonka
Dlatego,że dlaczego pisze się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskort0987
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same fantazje i chęć i jak tylko mąż w końcu się zgodzi i znajdziemy odpowiedniego faceta to będzie fajnie, tez mi sie marzy, ze jeden bierze mnie od tyłu a drugiemu robię laskę, dużo kobiet by tak chciało tylko boja się przyznać nawet przed sobą a co dopiero przed partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskort098
to moze sie spotkamy i zabawimy sie we czwórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rżnijcie się grupowo zboczuchy, pozdychacie na HIVa a potem będziecie smażyć się w piekle :) koorvy, chooje, skoorvysyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskort098
pogieło cię facet kazdy ma jakies swoje ukryte marzenia naszymi jest sex grupowy,jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem to żebyś zwrócił uwagę na to .Zona (kobieta) która ma partnera i z nim udane życie seksualne nie chce żadnych trójkątów z innymi facetami kobiety nie są nami My podchodzimy do tego inaczej chcemy ,orgii, w trójkątach z innymi partnerkami ,ale szczęśliwe w związkach kobie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskort098
jestesmy szczesliwym małżeństwem poprostu oboje to uwielbiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfabulujesz mitomanie, jeszcze chwilę temu twierdziłeś, że tego nigdy nie próbowałeś i zastanawiałeś się nad tym, czy dać się namówić za mierny poziom i debilny temat daję tej prowokacji 0,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagrzany
Ktoś wcześniej dobrze powiedział-spróbujcie a może to być koniec twojego małżeństwa-dużo zależy od psychiki. Ja z żoną poszliśmy na układ i spróbowaliśmy z drugą parą z wymianą partnerów w osobnych pomieszczeniach i finał jest taki, że na początku mi się to podobało, ale odkąd dowiedziałem się jak żona się angażuje i co potrafi robić z tym gościem to szlag mnie trafił i dzięki temu wiele zrozumiałem. Najlepsze jest to że żona ani myśli wycofywać się z tego układu, ja chcę ale ona moje zdanie ma w .... Nie widzi że to działa toksycznie na nasz związek chylący się ku upadkowi!!! Znając przypadek z autopsji ODRADZAM jeśli się kochacie, bo później może być taka sytuacja jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeusss
nagrzany ma sporo racji. Ale nie jest to zasada. Jest wiele małżeństw, które traktują seks żony z innym jako ekscytującą grę. Jego podnieca to, że jej jest dobrze - często o NIEBO lepiej niż z mężem, a jeli jest do tego uległy bywa i tak, że taki układ opiera się na dominacji i uległości. Wówczas żona oddaje kochankowi to o czym mąż może jedynie marzyć... czasami mu tylko opowie jak niesamowicie jest jej z kochankiem ( co męża oczywiście kręci). To są układy trochę bardziej skomplikowane niż zwyczajna wymiana partnerów. Wszystko zależy od Was i od tego jak się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×