Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocnica rekruterki

moze i nie jest latwo prace ale bardzo trudno o dobrego pracownika

Polecane posty

Gość musiaaaaaaaaa
nie mam zastzrezen:D dobrze ze chociaz Tobie sie udalo:) zmykam juz na serio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnica rekruterki
Zycze Ci by Ci sie udalo. I nie zamierzalam ani Ciebie ani kogo innego oczerniac. Zdaje sobie sprawe, ze latwo nie jest teraz nikomu ani szukajacym pracy ani tez pracodawcom. Byc moze niektorzy powinni spuscic z tonu jesli cjodzi o wymagania, ale kandydaci tez musza pamietac, ze aplikujac na dane stanowisko nie moga wpisac byle co w cv a potem "jakos to bedzie" i swiecic oczami przed pracodawca. w ten sposob sie marnuje czas obojga i pozostaje obopolny niesmak. i aby zmienic branze mozna zrobic dodatkowe kursy, sa staze, ja np korzystalam z nich bo tez bylam kiedys ta "zielona". moja firma naprawde nie szuka jakijs alfy z czterema fakultetami. wystarczy nawet matura, ale podstawy z tego co ma sie robic musza byc. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy z Ukrainy www.ukraina-pracownicy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×