Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mleczna

Chcę schudnąć kilka kilo do maja bez głodówek. Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Melkaaa
i ile schudłaś biorąc ten 2 be slim? bo zastanawiam się, czy warto? suplementy tanie nie są, trochę się boję, że będę je przyjmować np. przez rok, a tu figa z makiem, dalej zaawansowany Rubens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam psychodietetyków w takim przypadku :) sama do jednego chodzę (nie wiem skąd jesteś, ja chodze do Cel w Gdyni) i jestem mega zadowolona. Spotykamy sie raz na tydzień, nie ma diety a ja jestem zdrowsza. Oczywiście standard to ważeinie itp na Tanicie chyba z tego co pamietam nazwe aczkolwiek późniejsze założenie jest takie że jak w głowie wszystko że tak powiem bezstresowo itp to i w kilogramach leci. Wiec jem, chudnę, wyniki mi sie poprawiły i uczę się jak jeśc co najważniejsze. To nie dieta, to zmiana nawyków żywieniowych czyli to co trzeba zrobić, aby kilogramy nie wróciły. Polecam psychodietetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wyznaczyłam sobie wyzwanie, chcę schudnąć 6 kilogramów do czerwca. Od wczoraj zaczęłam chodzić na treningi do fitcurves. Kupiłam sobie wyciskarkę do soków i codziennie rano mam zamiar wypijać szklankę soku z warzyw lub owoców. Odstawiam też jasne pieczywo. Zobaczymy jakie będe efekty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×