Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupus

CHUDNIEMY!! W KOŃCU!!! OD 75 WZWYŻ ZAPRASZAM

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Lupus, miło, że o nas pamiętasz :D Bo my na Twoim topicu robimy małe zamieszanie z Kają ;D Mam nadzieję, że w końcu Ci się w życiu ustabilizuje na tyle, byś mogła trwać przy swoich postanowieniach, bo niestety czasem siła wyższa przejmuje kontrolę nad naszym losem ;-) Kaja, współczuję okresu przedrozliczeniowego - to udręka. Ja na szczęście PIT już złożyłam, choć co ja się porównuję - mam tylko 1 do ogarnięcia ;-) a nie tak jak Ty - cała seria. Dobrze, że znalazłaś sobie mały bacik na siebie w postaci szybko wygasającego karnetu ;> Wszystko, by tylko działało. Ja w sb mam ostatni egzamin, totalna porażka, bo nie dość, że to u mojego promotora, to nie miałam czasu do tego zajrzeć i dziś dopiero ogarniam o co chodzi ;D A materiału tyle, że ho ho. Wczoraj o mały włos udało mi się wbić na ten egzamin o 16:00, totalna dezinformacja spowodowała, że część grupy skierowano do złej sali, z której nas wyrzucono. Nie było dla nas nigdzie miejsca i musieliśmy się jak sardynki upychać w dwóch małych salkach i na moje nieszczęście (ja mam tak zawsze!) pan prowadzący usadził mnie na swoim miejscu, więc ani od nikogo pomocy i siedziałam jak na piedestale jakimś, także pewnie będzie z tego poprawka :-/ Za to mogłam poobserwować jak inni ściągają ;P Ku przestrodze: to na prawdę widać, kiedy ktoś ściąga ;D hehe Buziakuję serdecznie! Trzymajcie kciuki w sobotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie, strasznie zawalona robotą księgową:( pozdr. u was tez tak mrozno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaja, u mnie prawdziwa zima, mróz taki, że ho ho... zarazki gińcie! ;D Jak tam u Was? Kaja, mam nadzieję, że masz choć czas na siebie i siłownię :-) Ja od dziś wznowiłam ćwiczenia i od razu na duszy lepiej! Jak mi tego brakowało! Kondycja trochę spadła, ale szybko nadrobię. Buziakuję gorąco! Do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiero dzis mysle sie wybrac na siłke, bo naprawde mam nawał pracy i @@@@, więc przy okazji troszke odpusciłam. a jak ten egzamin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcxxc
nie bylam na silce nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki moje kochane! Posłusznie się melduję i żegnam... ale nie na zawsze, bo zdecydowałam się na zmianę miejsca wpisów - ciekawe szczegółów (i mam nadzieję, że chętne na zmianę miejsca) zapraszam na prv, tam zdradzę szczegóły :-) Uzależniona nieco od Kafe będę zaglądać, żeby podpatrzeć jak Wam idzie, ale mam nadzieję, że uda mi się Was namówić na przeprowadzkę ze mną :* Do zobaczenia na innej planecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jestes Shan? napisz mi na @ Ja bede patrzec i tu i tu :) chodze sobie na silke, dzis mialam drugi personalny trening. Fajna sprawa :) a moja instruktorka powiedziala ze jest zdziwiona moja kondycja i mowi ze robie te cwiczenia zupelnie na luzie i wygladam na niezmeczona i mnie nie docenila :) ale to mile uslyszec!!! jednak mimo tluszczu ktorym jestem obrosnieta miesnie wiedza co i jak robic :) z dieta bywa roznie. niestety wiekszosc problemow wynika z tego za zajadam stres i ZAPOMINAM ze tego czy tego nie powinnam jesc a orientuje sie dopiero jak juz cos zjem, chwile poczuje sie lepiej a pozniej... no kicha :( Kaja - a jak u Ciebie?? caluje was dziewczynki. Zagladajcie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tez czekam na e-maila gdzie cie mozna "spotkac"shan:( ja tez chodze na siłownie od czasu do czasu, waga nie leci w dół,ale wchodze z luzem w spodnie, które były ciasne.widze po sobie, ze niby szczuplej wyglądam,ale.....???? męzus tez mowi ze inaczej wyglądam.poza tym jestem mega zapracowana.całuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shan, jesli sie wybierasz tam gdzie myśle, to super:) :) :)znajde cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja Kochanie, tak tak :-) Zarejestruj się i wpisuj, może zarazisz się ode mnie i będziemy ostro walczyć o piękne ciała? :D Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaajaaaaaaaaaaaa
dziewczyny opanujcie się rozumiem ja też cce scudnąć ale sporzywanie kalorii ponirzej 1200 kcal jest złe bo to zamało piszecie 500 kcal chciałbym was zobaczyć po dwuch dniach jak się czołgacie a niechodzicie xD przedewszystkim organizm przy czymś takim oczczędza tkanke tłuszczową a zjada mięśniową i dotego zmniejsza metabolizm co więcej skóra niejest przygotowana na coś takiego (bo chudniecie) i staje się obwisła niema czasu się ujędrnić to nie ma sensu dieta powinna mieć conajmniej 1200 kcal i powinny być to posiłki białkowe w miare z jak najmniejszą ilością tłuszczy węglowaanów unikamy (tylko przed treningiem) i tyle powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anue
Jaki tu spokój... nikt sie nie odchudza?? wszyscy ważą mniej niż 75 kg?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×