Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosmobella 2000

nowa mojego ex to jakis potwor

Polecane posty

Gość donnia to kinia
Piszesz jak taka jedna zawistna nowa zona ..boszsz tamten babsztyl to samo wyrabial,ale ludzie ja jechali i juz sie nie udziela:)pewnie ja maz zostawli bo takaz mija ..szok!!!To pewni kinia sie kryje pod nickiem donnia:) Masz racje nie ujawnija sie bo ludzie cie nie znosza:)I to nie tylkko ex:)WSZYSCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia czy proba o opiekę
nad chorym dzieckiem jest próbą dowalenia byłemu mężowi? Przecież może zdarzyć się sytuacja, że ex będzie musiał zająć się dziećmi np. z powodu choroby (czego nie życzę), czy wyjazdu byłej żony. Nie zawsze życie układa się tak, jakbyśmy chcieli, a dziecko na zawsze pozostaje dzieckiem obojga rodziców i zakładając nowy związek należy być tego świadomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnia
Cosmo, ja nie twierdzę, że prośba o opiekę jest próbą dowalenia. ale Twoje gromkie okrzyki, że teraz im pokażesz i u..rdolisz zycie, już zdecydowanie tak. i trudno nie myśleć, że łączy się to z faktem, że oni będą mieli wspólne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedza co tracą
zwykły facet - a kto powiedział że TYLKO obowiązek? m.in. ZASRANY OBOWIĄZEK. Fiuta umiał zamoczyc a do opieki to juz nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet
nie wiedza co tracą Szanowna Pani, problem z czytaniem czy z rozumieniem? Odsylam do mojego pierwszego posta, moze wtedy cos sie Pani rozjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet
A, i jeszcze jedno, mam nadzieje, ze wlasnemu dziecku nie powiesz nigdy, ze jako wynik "zamaczania fiuta" stanowi "zasrany obowiazek" swojego ojca...Te blyskotliwe przemyslenia zachowaj lepiej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnia to bluebella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×