Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość Szkoda cie bywalcu
najlepsze były te elaboraty wkręcające:D:D:D jeszcze odpowiedz jaka była:D:D:D o co chodzi:D:D:D Ewenement:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podono kafelki myc najlepiej woda z octem:) okien jeszcze nei mylam:/ z pizzy rocilam gotowe ogladam ale chbya spac pojde nieawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Setuniu , Gotowe na wszystko jest fajne, kim był ten blondyn , który pojechał z synkiem jednej z przyjaciółek na wycieczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowik wczoraj zakonczyl sie sezon 5ty gotowych, zakonczenie dosc zachecajace d obejrzenia 6tego:D ten blondyn byl zlym czlowiekiem, chcial ja zabiec, bo kiedys jak ona jechala z tym swoim bylym facetem to mieli wypadek- zdrzyli sie wlasnei z samochodem tego blondyna i w wypadku tym zginela jego zona i coreczka i on chcial sie teraz zemscic ale na szczescie mu sie to ni udalo:) ni wyspalam sie przez to ogladaniae bo rano bylam z taa pomoc wybrac mu garniaka i cholernie zmarzlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chya sobie obejrze dzis poszukiwany poszukiwana, sniadanie u tiffany'ego i moze rewersa a wieczorem dom nad rozlewiskiem i druga czesc samotnosci w sieci:) fajnie sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie spedzac
czas na ogladaniu filmow ? :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję :), wyglądał na złego, w jego spojrzeniu było coś mrocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie ogladac filmy :) wiec i czas w ten sposob tez lubie spedzac:P a teraz na dworze zimno to co innego robc? czytavc mi sie na razie nei chce;) Slowizka wiec dobrze go wyczulas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zaczęliście temat filmów, bo dzięki temu przypomniałam sobie, że miałam zgromadzić na święta zapas filmów, żeby mieć co oglądać i nie nudzić się :) A tak wogóle to cześć Setunia :) i inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mam DVD
nawet telewizora nie mam :-P i dobrze mi z tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dvd, a w telewizorze mam 2 kanały: tvn i tvp2 :O I tak mało oglądam. Cześć Wielbiciel :D nie zaglądałam tu, to nie widziałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie TY byłaś mp--30
jak potrzeba chwili wzywała:P:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Filmbox hallmark travel planete tv 4 polonia tv kultura tvn tvn 6 polsat puls romantica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wzruszylam na sniadaniu u tiffaniego:) MP zdradz jakie filmy sciagasz:) Wielbiciel a Ty gdzie byles ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak zwykle nikt nie raczyl
odpowiedziec bo pytala pomarancza :o ale gdy pyta sie na czarno to jest inaczej :-( za tym nickiem czy jest pomaranczowy czy czarny siedzi ktos a tu traktowanie jakby nikogo nie bylo jak powietrze:-( takie prozaiczne pytanie i nikt nie raczyl odpowiedziec :-( poza jedna osoba jak zwykle z reszta :-D setunio 🌻 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - No co Ty, ja nie ściągam filmów, przecież to nielegalne :D Mam zamiar udać się do siostry i pożyczyć kilka z kolekcji szwagra. Wielbiciel - Kwiatki były dwa, czyli dla Setuni i lubiś, a gdzie dla mnie? :( Spokojnego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj wieczorem padac zaczelo ladnie bialo na zewnatrz ciekae jak dlugo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×