Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

''i zobaczyć jak rower wyglada'' To Ty jeszcze w tym roku nie widziałeś swojego roweru? Haha to zwycięstwo mam pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10km. to ja mam z toba tyle przejechać:D myślałem ze na pierwszy raz to tylko sobie kółka napompujemy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba chcesz mnie zabić za pierwszym razem, to ma być dla mnie przyjemność a nie katorga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zamiast na rowery umówimy się na spacer, będziesz szedł o lasce, ja będę podtrzymywała Cię za ramię żebyś nie stracił równowagi i nie upadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak źle to jeszcze ze mną nie jest, jeszcze bym nie jednej kobicie słabiznę znalazł że ho ho:D a ramieniem to ja moge tobie służyć a nie ty mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pojdziecie za ta rada!: 01:41 [zgłoś do usunięcia] Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; "setunia odwyk AA? to ja sie pisze Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi. [z chińskiej wróżby]" Ja planowałem coś większego .Wszechodwyk .I na dokładkę trening jak być twardzielem .Powiedzmy codziennie 300 km rowerkiem przez tydzień .Nie zaszkodizłoby dodać też 1000 pompek .A tu możecie sobie muzyczkę posłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=tG5upZ5-k_8 I tutaj-podróbę którą w ciągu ostatnich 6 godzin znalazłem: http://www.youtube.com/watch?v=-G9K1VMA8uY .Dodam że oryginał znam od dawna i też jest niezły . Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem . http://images.gildia.pl/film/filmy/der_clown/ poster/w200/ Farmacja została stworzona aby przynosić zyski a nie leczyć . Nie stosowanie moich dobrych rad grozi kalectwem lub śmiercią .Bo jestem kafeteryjną krynicą wiedzy i zwłaszcza skromności . http://www.youtube.com/watch?v=JmmIYgUPss4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''trening jak być twardzielem .Powiedzmy codziennie 300 km rowerkiem przez tydzień '' 300km przez 7 dni to wychodzi 42-43 km dziennie, żaden wyczyn. Tyle to ja bezmała pieszo przechodziłam jak jeszcze chodziłam na pielgrzymki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uciekam, bo zasiedziałam się. Potem zajrzę zobaczyć czy coś ruszyło się w sprawie Setuni i rewq ;) znaczy w sprawie tego koleżeńskiego spotkania [ tylko po co im wolna chata do tego spotkania to nie wiem] ;) ladacox - :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak źle zrozumiałam, to miało być 300km codziennie, czyli przez tydzień 2100km. Uuuu niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.--CZY OSIĄGNĘŁAŚ TEN STAN????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki stan? Jego nie da się osiągnąć na trwała. Każdy z nas ''upada'' po kilkadziesiąt razy w życiu. Jeden ''upadek'' jest delikatny, bez problemów podnosimy się po nim, otrzepujemy i idziemy dalej. Inny jest na tyle groźny, że nie możemy wstać, tkwimy długi czas ''leżąc'', zanim uda nam się zebrać siły i powoli, mozolnie podnieść czy to samemu czy przy pomocy drugiej osoby. Ja chyba już tysiąc razy w swoim życiu przeżyłam taki upadek :( chyba mam jakieś problemy z chodzeniem, a może za małe albo za duże buty kupuje i stąd te ciągłe upadki, trudno powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Setunia, chciałam dobrze [czyt. zachęcić was] Już nie będę, obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna chata nie jest zła :classic_cool: mp30 Gierek też chciał dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP spoko kazdy interpretuje to po swojemu! ja podobnie do Ciebie wlasnie mialam tez na mysli takie "male upadki" ze cos nie wyszlo jak np z tymi butami, czy cos nam sie nie udalo ugotowac wiec ja po takim czyms sie podnosze , wiec niemalze codziennei:P;) i stan ten trwa do nastepnego upadku wiekszego, badz tez mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×