Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

no ja w budżetówce :-P ale miałem ostatnio gehenne z projektem unijnym więc nie jest tak że nic nie robimy , w sumie od nowego roku czekaja mnie przetargi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak cholernie poważny że unoszę się 5 cm nad ziemią gdy sunę po korytarzach a inni się mi kłaniają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwyżka to dla mnie nieznane słowo :-O ale nie moge narzekac bo inni za moja pensję robią 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty normalnym ludkiem >? :-P przeciez jestes Leniwcem , masz grzywkę a z tyłu szopę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: nie no spoko patrząc na to ile tu debili na kafe- to jestes bardzo spoko Leniuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem do 15 . 00 więc poniżej 2 godzin ps. ty lepiej nie licz Leniwcze bo wczoraj dośc juz się wstydu najadłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje i w miedzy czasie sie obzeram:P na szczescie szefowa potrafi tez zadbac o to bym miala troche ruchu:P P.S. zjadl;am 2 kawalki ciasta i chbya przesadzilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Dystrykt 9 , SETUNIA w wolnych chwilach to byś mogła tu zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec na szczescie [chyba ] kawalki:D ale to w koncu pojecia wzgledne-kawal/kawalki:D Ja do kina rzadko kiedy chodze ostatnio bylam na opopieluszce:P czyli prawie rok temu:D ogolnie to se sciagam filmy a i tak nie mam jakos kiedy je ogladac:D Rewq a Bekarty wojny ogladales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq w odcieniu pomarańczy
komedia ----> Przypadkowy mąż - polecam nie widziałem Bekartów ale wiem ze są o egzekucjach na SS-manach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasem bawię się w orancz bo to takie ekscytujące jak seks z Bułgarska tirówką bez zabezpieczenia w środku lasu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ależ ja nic nie wiem :-P ps. Dlaczegowoż Setunia olała pytanie o Adamka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kilka słów o sobie: Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli. " Czy te słowa opisują Ciebie Leniwcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb nmmm
setunia poszła strzelić podmywkę przed seksem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P to teraz weź proszę ściereczkę i ładnie wyczyśc monitorek tak, nie należę do ludzi skromnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opluwanie mienia firmy jest niedopuszczalne i grozi naganą lub też w skrajnym przypadku wycięciem slinianek przez upoważnioną osobę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Leniwiec :-( ja jestem za Adamkiem ale wygra Gołota jednym ciosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec a mówiłem ci że mam u siebie w domu Sepulki ? tylko jest jeden problem gdzieś podziała mi się Kacież więc jak nadejdzie STRUM to bede miał problem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×