Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość rewq w odcieniu pomarańczy
:-P o jak fajnie jest być pomarańczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
leniwiec :) przeciez dobrze nam sie pisze prawda? wiec o co chodzi ? do setuni napisze pozniej , jaki juz tu mnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam, noszę zwykłe. Chcę taki stanik , który dobrze był dopasowany do biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
SŁOWICZKA----poka tzytzki :D setunia ---odejde jako orange ale na czarno moze popisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq----- tu nima zadnego wiekliego odejscia :D leniwiec ;) przypomne ci o tym buziaku i upomne sie o niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunio :) nie wiem czy jutro ale naisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ja jestem wystawa, żeby je pokazywać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunia---dzieki 😘 SLOWICZKA tzytzki to nie twoje pieski :) ale pokazac mozesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> nie ważne czy pozytywne znaczenie czy nie.. ważne że nie reagujesz obojętnoscią :-P :classic_cool: TAK ! POMARANCZO PODAJ NICKA MIEJ ODWAGĘ MĘŻCZYZNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
Oooooo nie leniwiec ! to bylo by zbyt proste ! upomne sie o tego buziaka gdy napisze na czarno to bedzie wciaz ta sama osoba, wiec nie powinno byc problemow skoro chcesz mi go dac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
na national geographic film o leniwcu :) rewq --- gdybys ty tak walczyl o kobiety jak o odsloniecie mojego pieprzonego nika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
SLOWICZKA ---wprawdzie to nie cycki ale rownie rozkoszne :) i przytulne :) pisalem kiedys o psiakach z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq --- gdybys ty tak walczyl o kobiety jak o odsloniecie mojego pieprzonego nika " kobieta to nie trofeum :-O swoją drogą im ktoś częsciej stara się "propagowac " swoją męskość tym większe mam co do niej wątpliwośi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie Setuniu :), są śliczne, ale to duży obowiązek , trzeba karmić całą tę gromadkę i wyprowadzać na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
kolego---to nie fer setuni napiszesz ktoś TY Słowiczkę naprowadzasz a ja to co?? "------- tacy jak ja nie mieszcza sie w twoich gustach :P dalas kiedys temu upust a teraz pisze sie nam calkiem ok mimo ze nie zmienilem sie ani o pol stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to Leniwiec sie zmienila:) Slowiczko no wiem, ze psy i inne zwierzeta to spory obowiazek w koncu mam 2 psy i kilka wiecznie glodnych kotow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunia Moze to Leniwiec sie zmienila byloby fajnie :) tak nawiasem masz niezly zwierzyniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×