Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość kolezanko
leniwiec :) seta nawet jak sie domysli to i tak mnie nie zdradzi :P rewq----za duzo gledzisz na temat stanika :) o tym rozmawiaja faceci gdy jest na kobiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunio :) z calym moim szacunkiem dla ciebie musze odmowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
leniwiec----jestem takim desznikiem jak ty jarrkiem84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rewq----za duzo gledzisz na temat stanika o tym rozmawiaja faceci gdy jest na kobiecie " pozostaje mi tylko się z tym zgodzić , jednakowoż pozwolę sobie zauważyc że ciągłe nawracanie do tego co jest męskie a co żenskie zaczyna mnie pomału bawić :-) ps. szkoda że nie wyczuwasz ironii w moich postach :-P aha... faceci nie rozmawiają o staniku jak jest na kobiecie tylko o tym co się pod nim kryje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq----faceci nie rozmawiają o staniku jak jest na kobiecie tylko o tym co się pod nim kryje " ja napisalem wrecz cos odwrotnego :) rozmiawamy tylko wtedy gdy jest na kobiecie :) wyczuwam ironie :) w moim poprzednim byla aluzja :) ktora powinna dac ci sygnal ze nie wierze ze jestes facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
leniwiec--- cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunia :) -----nawet nie odpalilem nigdy tego dzialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wyczuwam ironie w moim poprzednim byla aluzja ktora powinna dac ci sygnal ze nie wierze ze jestes facetem " zawiodłem się , kierujesz się jednak dość wąskim zakresem percepcji :-P nad czym boleję :-O . aluzja żeby była udana musi być przeto czytelna ( czyzbym nie umiał jej dostrzec ? ) "szarmancki" uzyłem -przyznam się - szyderczo, więc nie był to z mojej strony wyraz uznania jaki zwykle kobieta czyni mężczyźnie ( zepsułeś zabawę bo ci muszę dokładnie wszustko tłumaczyć :-O) i pisz waść na czarno bo nie ździerżę :-P pokaż swojego czarnego nicka bo pomarańcz bardziej pasuje do podszywaczy niźli do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja tylko z jedną osobą z kafee nie chciałabym mieć "przyjemności" prowadzić konwersacji " :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq---aluzja żeby była udana musi być przeto czytelna ( czyzbym nie umiał jej dostrzec ? )"------- a jednak ! :) ale przy tobie moja zakres percepcji sie polepszy :) nie napisze na czarno ,tak jest dobrze a co do podszywaczy ? od dawna nie widzialem tu podszywu ,moze mamy inna definicje na podszyw :P Leniwiec--- mysmy nawet nie mieli okazji dobrze pogadac :) nie wracajmy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka nie mow ze tam niugdy nie byles :D no to ja naprawde nei mam pojecia, gdzie moglismy razem juz kiedys pisac:D czy byl tom jakis "staly/wielopostowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kolego...nie mów żeś Ty re.... " bu che he he he he he h eheb hebe h e ehe he he he eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wojciechowska nie chciała pokazywać piersi, wysmarowana ochrą prosiła o stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunia :) ---nie bylem :D a powinienem ? :classic_cool: nie byl to staly top czasem na siebie wpadlismy ale juz dawno czulem ze jestes sympatyczna na dlugo przedtem zanim zostalas koronowana leniwiec :) re .... tez nie jestem :) zreszta nie znam nicka ktory by sie tak zaczynal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
sorry rewq :D myslalem i nickach poza tym tematem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
no i stanika nie nosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
sprostowalem 😡 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunio :) skoro do tej pory nie powiedzialem to teraz tym bardziej nie powiem :P bo gdybys sie domyslila to zdradzilabys mnie jak kabla w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kabel tez sie ukrywa??:0 nie no zartuje wiem o co chodzi napisz na mejla mojego nie powiem nikomu kim jestes mozesz mi zaufac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prstytuuję przeciwko takim konszachtom , proszę mówić otwarcie kto zacz ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
nie wiem czy kabel sie ukrywa :D mnie chodzilo o wymienienie nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×