Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

moze Ci pomoge jakos????:) napisz czemu nei dbasz i w czym sie to niezdecydowanie przejwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomocna kobieca dłoń potrzebna na gwałt ;) W sumie to ja się taki urodziłem, wychowałem, każde zakupy robię długo (poza jedzeniem) bo nie wiem czy coś mi potrzebne itp... no i chodzę ubrany fatalnie. Trochę by się tego znalazło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to aj nie lubie robic sobie zakupow ubraniowych bardzo nei lubbie chodzic po takich sklepach kupuje cos impulsywnie na ostatnia chwile jedyne co lubie to zakupy kosmetyczne;D no i ksiazki ale to w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm a u mnie troche inaczej ale podobnie nei namyslam sie i pozniej okazuje sie ze to pomylka;D wiec u mnei predzej o pomylki i sa bardziej zrozumiale ale jak ktos sie namysla to widac naprawde powinien sie mnamyslic podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za dużo zastanawiam a za mało robię. Kobieta idealna dla mnie to impulsywna temperamentna, co by mnie wyrwała z letargu, choć mogę się mylić. Ja uciekam bo jestem śpiący.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meska to czas sie obudzic!;) ja jeszcze nei ide spac musze dopic wino od nie wiem ilu godzin juz mecze sie z ta lampka:> a spimy godzine krocej niby dobranoc Meska👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach i syf
Seta chciała zarwać, a męska pomarańcza odwrócił się czerwony do ściany takie są dziewiców kontakty, chociaż Seta napalona wciąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław pomiędzy udami
ale widać ma dziewczyna ochotę na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa pomarancza ale z Ciebie marny obserwator, ale nei mnei to w sumie wyrokowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław pomiędzy udami
Seta, chyba zostaniesz panną zamoast się puścić byle jak Ty masz kłopot naprawdę jesteś taka brzydka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Czesławie
Setunia jest ladna tylko trafia na samych zjebów ... takich jak ty zresztą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przeziębiona tydzień temu, leczyłam się tym co miałam w domu i mi przeszło. Właściwie to przeszło na innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi trche lepiej kupie se jutro cos na zatoki i dam rade :) Meska to co zawsze-sodomia i gomoria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMM mam jzu czapke tylko wlasnie tydzien temu jej nie zalozylam a bardfzo wialo i bylo zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love love
:-) Seti 🌻 miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale sie fatale czuje:( Meska musialabym wiedziec jaki styl preferujesz najlepiej to jakbys przy mnei przymierzal[:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietylko chopy ale i dziewuchy
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gidze tam przy nieznajomej spodnie ściągać to trochę nie przy(stoi) :D Ale chętnie wybrał bym się z jakąś niewiastą na zakupy kawę bym nawet postawił ... Ps Setka jutro będzie lepiej tylko musisz się wygrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gidze tam przy nieznajomej spodnie ściągać to trochę nie przy(stoi) :D Ale chętnie wybrał bym się z jakąś niewiastą na zakupy kawę bym nawet postawił ... Ps Setka jutro będzie lepiej tylko musisz się wygrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Seta
Oh Seta, dziś życie me przegrane jest przez jedną noc Oh, Seta naprawdę nie wiem, jak się pozbyć Ciebie stąd. Urodę świnki Pigi masz Wagą przewyższasz nawet ją We śnie mnie straszy Twoja twarz A wszystko to przez jedna noc Oh, Seta ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet tylko wina czasem brak Lecz Seta gdy wytrzeźwieje człowiek, wtedy inny gust ma, inny smak. Oh, Seta, dlaczego mą dziewczyna pierwszą stałaś się tej nocy złej Oh, Seta, kobiet dotąd nie miałem, nie wiedziałem jak to robi się. :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×