Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Nie planuje dzisiaj nigdzie wychodzić, może padać do woli. Moim zdaniem to nie przerwa w szkole przyczynia się do tego zamieszania na topikach. Gdyby tak było to w godzinach porannych byłby tu na forum w miarę spokój, a tak nie jest. Po prostu forum przyciąga coraz gorszych i mniej kulturalnych osobników, którzy wykorzystują anonimowość do wyżycia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze sie wolne
prawda bo kultury nie mozna sie nauczyc trzeba ja z domu wyniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze sie wolne
ale jesli ktos chce byc anonimowy i jest kulturalny to problemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Moim zdaniem to nie przerwa w szkole przyczynia się do tego zamieszania na topikach. Gdyby tak było to w godzinach porannych byłby tu na forum w miarę spokój, a tak nie jest. Po prostu forum przyciąga coraz gorszych i mniej kulturalnych osobników, którzy wykorzystują anonimowość do wyżycia się. " Moja hipoteza : na forum swoje miejsce odnalazło kilka mend , takie życiowe wredoty i miernoty ( plus kilku gimnazjalistów ) , czytają kilka najbardziej znanych topików i mieszają w nich , tudzież podszywają się pod innych :-O i niestety takie bicie piany odnosi swój skutek . Trzeba też nadmienic że mamy tu też osobniki niezrównoważone psychicznie , które ośmieszane ( np przeze mnie ) nadal piszą bo niestety nie widzą świata poza swoim wpisem na kafe i dosraniem obcej osobie na topiku :-O gwarantuję przeto , że za dobry moment pojawi się poniżej wpis zaadresowany do mnie :-) bo zapewne jakaś menda poczuje się wywołana do odpowiedzi :D miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze sie wolne
a niezrownowazeni psychicznie tez sa to sie zgadza ale to juz zupelnie inna bajka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie wolne - Pewnie, że nie ma problemu. Czarny czy pomarańczowy nick, bez znaczenia o ile ten ktoś wypowiada się kulturalnie. Można pisać na pomarańczowo, używać przypadkowego nicka, nawet każdego dnia innego i być w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki na potege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i byc kulturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienny nick
:-D 🌻 ❤️ 👄 to ostatnie to wie ta osoba dla kogo to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja zarzucę jakiś temat, bo zrobiła się cisza ;) Jakie macie plany na dzisiejszy dzień? A drugie pytanie: kim jest tajemniczy wielbiciel, który obdarowuje, jak domyślam się Setunię całusami z samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i jakis blod sie pojawil i post zawisnal:o drugi raz juz tyle pisac nie zamierzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stunia - Jak napiszesz dłuższy post, to zanim go wyślesz, skopiuj. Bo ostatnio to forum często ma problemy typu: nie można wysłać postu bo traktuje go jako spam itp. Ja po kilku razach, gdy tak napisałam się i przy wysyłce wyskoczył błąd, nauczyłam się żeby zawsze coś dłuższego kopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP zazwyczaj kopiuje ale tym razem jakos mi to nei przyszlo do glowy musialam zmiec stopke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nonsesny piszecie
wystarczy przecież kliknąć w strzałkę (stecz) w przeglądarce i masz ten tekst z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nonsesny piszecie - U mnie po kliknięciu ''wstecz'' tekstu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia powiedz powiedz
jak tam wczoraj 🌻 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia powiedz powiedz
to smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam:) wkurzylam sie troche m, bo najpierw naciska na spotkanie a pozniej przeklada ale to dlatego, ze za pozno skonczyl wczoraj zajecia, bo sie doksztalca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się Setka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówiłem Ci po co te
nerwy , przecie dawno juz jesteś dużą dziewczynką :-) a on no cóż skoro miał powód to zawalił , pomyśl jak on teraz się czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×