Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość trzymam sztamę
:) z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć wiesz, głupota to taka przypadłosc, ktora sprawia, że jak człowiek jest ignorowany to się wiele może mu znudzić ;) pisanie głupich tekstów też. no ale musiałam się wypowiedzieć. nie byłabym kobietą :P wiesz jak to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meza opatrznosciowego macie u
siebie pt. bobasek, k.m. podpowie wam jak skutecznie latac na ostatni punkt spisu zawartosci / redakcja kafe /, pieprzony donosiciel !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meska tez tak czasami mam;) Julka jakby to jedna osoba pisala, to pewnie juz by jej sie to znudzilo :D a z tym Bobasem to nei rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 - To jest Twoja prawa czy lewa ręka? ;) Pytam, bo nie wiem którą Ci mam podać na przywitanie. A tak jakoś nie bardzo da się przywitać jak Ty podajesz lewą, a ja wyciągnę prawą. Albo odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe - Teraz ja muszę za każdym razem pisząc posta wpisywać ten kod :O Ech, forum sypie się na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP🖐️:) dzien mi minal bardzo szybciutko:) chbya pojde dzis wczesnie spac, bo wczoraj za dlugo siedzialam;) MMM co Ty tak tylko machasz dzis?:D wiem ze szkoda gadac no ale to taka przejsciowa sytuacja!:D:) Duchu o co wlasnie chodzi z Cohedem , on Cie o cos podejrzewa- slusznie, czy sie myli?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie piszę codziennie. Raz jestem, raz mnie nie ma. Czasami zajrzę, przeczytam i nie odezwę się - różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, bo trudno odpisywać na posty, których nie widzę. I trudno, abym oczekiwała na odpisanie na swojego posta, którego też nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, zmiana końcówki w linku pomaga, już dawno na to wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwal sie od coheeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwal sie od coheeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta czy ty jesteś naprawdę
taka jak czytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre bo mocne
dziewczę nie ciekawe i kropka taka moja ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczka misia
moim zdaniem istnieje wzór matematyczny dla samotnej kobiety w wieku powyżej 26 lat: - już tak wiele narozrabiała i nawyczyniała oraz dała innym popalić zdrowo, że jej nikt nie chce nawet kijem dotknąć i ogólnie ma ksywkę ' lepiej do takiej nie podchodzić bo to danger, czyli niebezpieczna ' i kontakt z takową grozi nawet 'wypadkiem' a jak powszechnie wiadomo są nadal CZAROWNICE i kontakt z takimi grozi, że są 'zaznaczone'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeb ciebie boli
bo za dużo czasu siedzisz przed komputerem, zresztę czytając twoje posty można było wyczuć, że Łeb boli ciebie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ducha kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×