Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

z tymi kodami nie próbowałem jednej części wysyłać więc teraz:D Moja profesorko setunia ❤️🌻 Moja profesorko setunia ❤️🌻 Moja profesorko setunia ❤️🌻 za cholery nie wysyła jednej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nikt nie powiedział, że trzeba wpisywać oba słowa i do tej pory wpisywałam jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP to jest caly szef tej szkoly jazdy nic mu nie mowilam powiedzialam z ktorymoi godzinami sie zgadzam ogolnei to moja karta jest podobno zalana, ze wszystkie karty sa zalane wiec z takiego grafiku gdzie wpisywano umowione jazdy sprawdzilam instruktor z ktorym jezdzilam na poczatku ktorego wywalono, wpisal mi np jazde zanim w ogole zaczelam jzdzic i inne ego typu sytuacje ale na szczescie wyszlo na moje:) czyli spawiedliwosc zwyciezyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było od cholery bym musiał sobie przypomnieć:DWiesz dlaczego taka łatwość jak zaprzestali liczyć posty.Więc każdy (prawie) ma kilka nicków.:D Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie chciał pokazać tej karty, a nie zalane. Dobrze, że stanęło na Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP tez sobie tak pomyslalam byl jede kursant na "wykladzie" to go przestrzeglam i radzilam by sobie tych godzin sam pilnowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na redakcji kiedyś pijawka o tym mówiła ,sprawdziłem i nie wyszło dałem sobie spokój.Jednak miała rację.Ale Ty byłaś bardziej dla mnie autorytetem(sic!!!):P i uwierzyłem.:classic_cool: Moja profesorko setunia ❤️🌻 Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kodami, co chwilę jest inaczej, np dzisiaj przy każdym poście muszę je wpisywać, kiedyś tylko przy postach z linkiem wpisywałam, przy pozostałych nie było potrzeby. Idę poleżeć do góry brzuchem ;) Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pozmywalam ja na przyklad ostatnio nie musze wpisywac zadnych kodow ogladam wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze by bylo sloneczko:) zaraz mam jazde , niestety za tym instruktorem nie przepadam ale moze jakos przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seti słoneczo
na bolącą główkę okład i drzemka mała ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki pomaranczko:) na razie wzielam tablete i wzielam sie za sprzatanie:) jak skoncze to sobie odpoczne i sie porelaksuje, wycisze troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Te przywitania muszą komicznie dla ciebie wyglądać:P Seti jak masz kontakt z rewq ,powiedz,ze ciepło go dała pozdrowić PZU.Rozmawiałem z nią pod takim nickiem ,ze w życiu się nie spodziewała.Ale dałem sygnał i skumała.:P Za 5 tygodni rodzi bobaska może jej na otuchę cos przekazać:POna tam była najsympatyczniejsza lubiłem ją i uciałem pogawędke.🌻 Pozdrawiam stałe bywalczynie tego topa a może będę miał szczęście "na wizji" jeszcze zobaczyć:P.OCZYWIŚCIE mówię o mp-30.Bywalcom też ściskam dwoma rekoma ich na przywitanie.:D Teraz pytanie zasadnicze jak usunać zdjęcia z kosza aby nikt nie "wyciągnął "ich.Tylko nie na poczcie,gdyz dobry informatyk wlezie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten dalej te swoje
teorie spiskowe :-( :o jak chcesz miec pewnosc to zdetonujkompa :o albo implozja go załatw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Finezja - Mnie na żywo nikt z tego forum do tej pory nie widział i marne są szanse, że zobaczy. Dzikusem jestem, także kafeteryjne zloty: wieloosobowe czy dwuosobowe są nie dla mnie. To wykasowanie zawartości kosza nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałaś mnie mp--30 nie chodzi o spotkania tylko zdjęcie.Przeciez jestes młoda i tak nigdy sie nie spotkamy to dlaczego by nie.Poza tym żonaty i dzieciaty miałbym sie z pyszna :P Wrzuciłem do kosza te przysłane zdjęcia z cafe jest ich spora liczba czy już są zlikwidowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No źle zrozumiałam. No przecież wiem, że Ty w wieku moich rodziców, a może i starszy :D Wolę nie wysyłać zdjęcia. Jakoś tak, obawa, że kiedyś gdzieś pojawi się na forum trochę mnie odstrasza. Nie żebym nikomu nie wysłała, kilka osób ma. I chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×