Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość eeee ubzdurales se chopie ten
kamuflaż i myslisz ze to nadal smieszne jest :o a to zwyczajnie żałosne jest i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi mam ich od groma.Na cafe wie o tym 12 osób co wysyłam im slajdy.Brum znów bezbłędnie mnie poznaje jak tylko się do niej odezwie obojętnie jaka ksywka byłaby.Ale doszliśmy do konsensusu i nie zdradza mnie.Spaliła mi 8 ksywek.Dzisiaj 2 spalone.Starzeje sie i popełniam błędy.Wiesz jak.Odczuwam sympatię do tych osób i kończy się tak:D < Czyli utrata ksywki.Nie przejmuj sie juz i tak prawie jestem na wylocie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn kiedyś były też inne, nie że tylko ta obecna przez cały okres pobytu na forum. Zdarzało mi się pisać ''przejściowo'' też pod innymi, chociaż nigdy nie ukrywałam, że to ja. Teraz od bardzo dawna już tylko ta jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finezja byles kiedys inwigilowany dzialales w opozycji koszmary przeszlosci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla finezji
❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak to tylko utwierdza
w przekonaniu ze tam po drugiej stronie kabla to w porzadku wszystko nie jest u tego finezyjnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby się na tym nicku dziś popiszę juz musze go wyeliminować:DZa duzo info i przednia zabawa by zniknęła chociaz te smyrania,miziania bokiem mi wychodzą chociaz nigdy nie uczestniczyłem w nich.:D A co do tego czy wie? Nie.Pracuje na swietnym stanowisku i nie ma czasu przychodzi z pracy pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odważni nie żyją wiecznie - Ostrożni nie żyją w ogóle... świetna sentencja seti ---------> co miałas na myśli seti wyżej?? Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może zainstalować do komputera program szpiegujący ( są takie, chociaż ja nie znam się) :P I to, że go nie ma w domu nie znaczy, że nie wie co dzieje się :P P.S. Przypuszczam, że późnym wieczorem, gdy wszyscy pójdą spać, on będzie czytał co takiego tu było pisane w ciągu dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:31 [zgłoś do usunięcia] setunia Finezja byles kiedys inwigilowany dzialales w opozycji koszmary przeszlosci?????--------> czy wspominałem o tym kiedykolwiek albo mnie podpuszczasz????:D Moja profesorko setunia ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co, udzieliło mi się Twoja mania ''ktoś może szpiegować''. Idę, bawcie się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie
:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla finezji
przeprosinki dla F i P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×