Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość setunia pseudonim
Pytanie do publicznosci, jaki chory umysl moze wpaść na pomysl żeby nazwać sie Seta. Zapraszam do wolnej dyskusji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Seta, Setka, Setunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
mi sie podoba, bo zawsze ja widze jak patrze w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
nie podszywaj się pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMM jutro akcja motoserce, jest tez w Twoim miescie?????? oddajesz? Finezja 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - U mnie w mieście nie ma tej akcji. Nawet przed chwilą sprawdziłam na stronie mojego miasta czy jest jakaś wzmianka - nie ma. A szkoda, bo poszłabym oddać krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP al na pewno gdzie u Ciebie w miescie codziennie mozna oddac krew:) ja planuje zarejstreowac sie w banku szpiku:) krew tez bym oddala bo dawno nie oddawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Finezjo, kimkolwiek jesteś :) Ja nigdy nie oddawałam krwi, oczywiście poza krwią potrzebną do badań, ale to w małych ilościach. Nie wiem czy mogłabym oddawać większe ilości, bo zazwyczaj pielęgniarki mają problem z pobraniem u mnie krwi. Trudno powiedzieć dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w moim mieście nie ma punktu oddawania krwi w ramach ''honorowy dawca''. Wiem, bo ode mnie z pracy jedna osoba oddaje i jeździ do odległego o 30 km miasta, bo to najbliżej. Strasznie wolno dzisiaj chodzi mi internet. Poprzedniego posta wysyłało z minutę. A to okienko do napisania postu otwierało dobre półtora minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak rejestruje się w banku szpiku? Tz co trzeba zrobić, żeby zapisać się? Można zgłosić się nie bezpośrednio tylko listownie/telefonicznie? I dopiero jak wezwą na badania pojechać do najbliższego punktu. Zielona jestem w tym więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP pewnie masz malo hemoglobiny albo czyms innym jest to spowodowane moze wiec rzeczywiscie bylby problem z oddaniem takiej ilosci krwi;) powiedzialabym kim jest Finezja ale tak pulicznie nie chce pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja sie rejestruje bo akurat w mojej gminie taka akcje organizuja, tak to trzeba gdzies jechac, oddac am krew i tyle, a ja mam to szczescie, ze to oni do nas przyjezdzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już wcześniej napisać ... ta stopka, która dopisuje się wam w poście po kilka razy to dlatego, że błędnie wpisaliście kod z obrazka. Jak nie wyśle posta, bo był źle przepisany kod, to trzeba z posta wykasować stopkę, która sama w treść dopisała się i dopiero ponownie wpisywać nowy kod i wysyłać posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu robic tajemnice
finezja to finezja a polot to polot ale w tym czlowieku to ani polotu ani fiinezji nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiąca już jestem, ale tak głupio iść spać o 21 i to w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trzydziesto
trzy letnia kobieta idaca spac o 21 to pod perwersje podpada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besczelnie tzytzata marianna
dawno mnie tu nie było :classic_cool: buziak dla krulowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×