Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Bry i to ładny bo słonko jest ... ino troche zimno z ranka. Euforka nasza codzienna batalia z papierem trwac bedzie do piatku , potem łikend i od poniedzialku znowu ehhh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za poranne ziolo czy tam kwiatka odwdzieczam sie kawka, prosze sie czestowac :) Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub Ub ciastek nie mam :( zostaly zjedzone :) Rewq ale cieszmy sie bo juz sroda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belfasto ale zrobiłeś mi największą niespodziankę.Już tu krokodylowe łzy za tobą wylewam.:PWięc na pózny wieczór zostawię pytanka do ciebie,nie będę ci ......zawracał.Komp chodzi jak burza.Ale to póżniej teraz jest fajny dzionek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto ci z kompem pomagał karmi ale to nie ja byłem bo żem w UK non stoperek jest a i maryśkę wchłaniam całymi dniami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie będe z tobą polemizował bo i po co.Jeśli przysługę zrobiłeś to chwała ci za to.:classic_cool: ale z buzią na mnie nie musisz wyjeżdzać bo jestem też pyskaty.:P Co to za odzywka ; mam w nosie; wypowiedz twoja niezbyt adekwatna do mojej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiem czemu mnie wkrecasz w coś czego nie robiłem chyba ze sie ktoś pode mnie podszywa . skoro w nosie to brzydka odzywka to powiem : w dupie mam twojego kĄpa. ;-) a teraz wybaczta mnie ale koncza mi sie skrety i lece do meliny po maryśkę ... a i zośkę wezmę przyda się jakas dziołcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na dobrą znajomość SKŁADNIKI: -miarka wspólnych zainteresowań - całe opakowanie życzliwości - szklanka zachęty zmieszanej z wsparciem - łyżka zrozumienia - trochę kompromisu - sztuka przebaczenia - szczerość rozpuszczona w godzinach wspólnych rozmów -szczypta małych niespodzianek - komplementy ( nie przesolić) SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - wszystko wymieszać i zaprawić gorącą wiara w Boga - przelać do czystego serca - piec w atmosferze miłości i zrozumienia UWAGA!!!!!!! NIE PODAWAĆ Z EGOIZMEM - POWODZENIA Pozdrawiam cieplutko i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Diabele for 3 sec.
jakbym wiedział że będziecie tak zapełniać topiki głupotami Towarzyszu to bym komputera nie naprawiał . pragnę zdementować pogłoskę na temat moich koligacji z belfasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ! belfasto to jakis zakochany koles z UK chyba ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq juz myslalam ze utonales w papierkach;) ale czy to nie Ty zawsze witales sie slowem \"czesio\":P ;) Euforka utonela w papierkach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale czy to nie Ty zawsze witales sie slowem "czesio" " no cóż bywało widocznie belfasto szybko przyswaja nowe powitania . widze że belfasto jest czarnym diabelem lub rewq lub nie wiadomo kim. lepiej Setuszka sie przyznaj że to twój gach z UK i bedzie po spekulacjach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Diabele na 2 sekundy
Nie mam tu żadnego czarnego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pootwierdzam ja to ja , rewq to rewq a czarny diabele to diabele . nie ma żadnego udawania. ps. a gdzie Karminadla sie podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" lepiej Setuszka sie przyznaj że to twój gach z UK i bedzie po spekulacjach." kolego rewq lubie cie ale nie przesadzaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×