Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość Czane diabełe
Dementuje nie jestem Belfasto , choć lubię pić piwo Belfast b. Jabłonowo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Diabełe
tak ległem rażony piorunem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne diabele--Belfasto co to dwa w jednym??????/:P A gdzie twoje zauroczenie??? Zrobiłeś zawód setuni a juz myslała,że ty taki MACHO a tu klops pardon karminadla. Jesteś wycałowany👄--👄 tylko nie wiem przez kogo chyba przez ten potężny piorun. Ale dziś stań na wysokości zadania i całujem setunie👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Ale dziś stań na wysokości zadania i całujem setunie\" Karminadla weź ty się opanuj. To nie jest topik o całowaniu spreawdź tytuł . tutaj nie całujemy setuni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka cześc , niestety nie umiem zrobic łapki :-( . Cześc Belfasto. ps. dzisiaj bede miał zajecie w pracy związane z wypełnianiem papierków ... a nie przekładaniem. jakis postep jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq dobra nie będę tego rozwijał a nuż opatrznie to zrozumiesz.okey masz rację.:D Belfasto przez twoje wysmienite doradztwo komp chodzi jak burza,jak go sprawdzałem dokręciłem poluzowaną taśmę.:D Odezwij sie jeszcze znów chce na innym topicu kobitka znależć poradę a ty wydatnie w tym jej pomożesz,coooooooo? ona jest na moim. Euforka----> to o sobie jest świetne A gdzie was wywiało aaaaaaaaaaa chyba w pracusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa petunia:classic_cool: nie zagaduj mnie tu Kotlecie bo ja musze tez poharowac:o tzn caly dzien sie lenilam:P to musz cos porobi ale jakos mi sie ozy juz zmeczyly od siedzenia przed lapem albo to przez to slonce:o bo oczywiscie o okularch na slonce nei pamitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petunia ogrodowa ,syn. p. zwyczajna (Petunia ×atkinsiana D. Don) – mieszaniec powstały ze skrzyżowania dwóch gatunków petunii: P. axillaris Jass. i P. violacea Lindl. Jej dzicy przodkowie pochodzą z Ameryki Południowej. Jest pospolicie uprawiana w licznych krajach na całym świecie jako roślina ozdobna. Odmiany o zwisających pędach, uprawiane zwykle w doniczkach i skrzynkach określa się nazwą surfini. musiałem sie odchamić i poczytac na ten temat a nie tylko o kasie.:P:O:classic_cool: A gdzie BElfast się podział a inni teżcoś bumelują:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfasto.
Setunia jest moją fanką :classic_cool: ________________________ Setuszka, Steunia, Setka , Setunia kocham tą dziwczynę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he co za podszywy !!! dzieki jestem slawny a dopiero od niedawna zem sie zaczernił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadla
czu jestem albo i nie oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×