Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Euforka a dasz rade sama? ps. papierki czekały cierpliwie żeby je z jednej kupki na druga przewrócic . nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o droge pytam.. ktoredy do euforki bo mnei zaprosila na delicje tydzien temu ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje :D 🖐️ Rewq nie pamietasz? przeciez juz Ci mowilam :) ;):D ok wiec jeszcze raz najpierw musisz jechac/leciec prosto pozniej delikatnie w lewo, dalej prosto w polowie drogi stajesz, obkrecasz sie 15 razy i skrecasz ostro w prawo znowu stajesz robisz jeden duzy krok nastepnie 5 srednich skokow! pamietaj musza to byc skoki, inaczej sie nie uda :D dalej jeden obrot 15 min drogi prosto, ostry zakret w prawo i jestes u mnie :D prawda, ze to proste? :classic_cool: nooo to teraz czekamy ja, delicje, kawa i .. papierki oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to jeszcze troche potrwa ... pracuje nad obrotami a i lewo z prawo ciągle mi sie myli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balfasto
A ja wam powiem że jestem fanem Setuni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej to marny podszyw !!! Tylko ja jestem prawdziwym fanem i mam plakat z Setuszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam, ze tylko kobiety maja problem z odroznieniem prawo, lewo :D czyli co? chowac delicje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki belfasto? jam jest rewq!!! euforka pseplasam ale żem jest głuptasek i się zagubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim jest belfasto o to jest pytanie .... ps. karminadla ma racje może znajdem drogę jak się nauczę odróżniac lewice od prawicy he he, ale w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto co kiedy ? Ja jestem sobą i mam z Tobą plakat . wisi na ścianie u mnie w domu. zabroni mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za późno nie zmieniem stopki mo na stopie mam wytatułowane tylko te imionka bez stuni... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×