Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

lubiś----------->dobre chęci nie wystarczą.Trzeba sie z tym urodzić,mieć ten dar.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś---------------------------->ćwiczyc mozna rysunek techniczny lub umysł ale brak talentu nie pomoże na wiele;i zawsze będzie się tym drugim.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zakleszczony twoimi wspaniałymi wywodami ,świetnie to uczyniłaś.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś----------> jeśli jest prawdą co mówisz tam gdzie byłaś,to powiedz w jakim temacie plagiatowania jestem beznadziejny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam; Wczoraj miałem ;wiselczy;humor.zdaża się to kazdemu.tylko skala róznorodna.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś--------> to określ gdzie te błedy uczyniłem.Chętnie cie posłucham,przecież nie jestem wszechwiedzacym.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 dzień.jeszcze tylko 12dni i w realu brykanie. A jak tam u ciebie woła już kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś mam mieszane uczucia co do cafe,czasem nie wiem jak sie ustawić,gdyz zaufana osoba moze to zweryfikować. Dlatego wściekam sie nieraz jak diabli jak popełniam błąd ale nie szukam błedów u siebie. tak ponoć faceci maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla miłych i zawsze sympatycznych pań. 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:❤️[serce❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool:❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie popiół z głowy spada tak wiec musze siąść i gdzies grzecznie przeczekać.Moze jeszcze jakieś samobiczowanie,sposóbów az zanadto:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś---------> po wczorajszych ekscesach mam moralnego kaca.Ale nie tutaj tylko na innym topicach.:P:D Ale poszedłem tam dzisiaj i przeprosiłem.Ale heca.:Pjaki blamaz.:Puuchhhuuuchuu.że też człowiek czasem nie przemysli swojego postępowania a złość najgorszym doradcą.::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko nie wiem o co juz biega wiec tylko ciachne se posta :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bo się steskniono za tobą.pytano sie czyżby na Antypody sie wybrał:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie w komplecie;) W jeszcze sie nie odmeldowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×