Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość to nie jest biała kiełbasa
białą mam gdzie indziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeiez pisales biala podwawelska:P moze krakowska podsuszana?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla setuni
👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kwiatuszka i serduszko:) Desznik nic sie nie dzieje no jak sie to mowi glodnemu chleb na mysli:P a ja jeszcze nie jadlam sniadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuszka
bedzie zaraz draka desznik09 wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W recywiscie- to usteczka- ich nie jadam i tak:D serduszek jesc tez nie lubie wole watrobke tak jak dzis ma byc:P a co z tym pudlem robisz , czy tam za tym pudlem:P Desznik ja nic nie napisalam takiego! tez sie biore za robote bo przeciez sprzatanie to istny relax:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją
Ale ja tak przecież widzisz wyzej ,ze poczte masz tam wyjaśniłem.Nie jestes niczemu winna. to był pokaz dla połowicy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją
Dla młodych męższczyzn zwracam się tutaj choćby Wasza małżonka miała 20 lat czy 100 lat jak Was kocha zawsze bedzie zazdrosna.Będzie się w większym lub mniejszym stopniu maskować ale wiedżcie,że będzie zawsze.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju kumam ale to nie moj problem gdyz ja nic nie zrobilam takiego przeciez chby ze sam fakt mojego istnienia juz moze byc powodem ale o juz tez nic na to nie poradze:D nie odejde stad przeciez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją
Setunia czy ja każę Ci sie stad wynosić.czy to mój topic? NIe miej żadnych wyrzutów proszę Cię.Małżonka nie wytrzymala choc mamy tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle lat:P:P:P:D.WW ,lubiś i mm757 mozesz powiedzięc jak się bedą pytac ile mam lat.A po co.Powiem tak mam sześcioro wnuczat i dzieci skończyły bardzo dawno studia.Dwóch synów i córka.Jestem w małżeństwie 37 lat.hahahahahaha ale obciach.14.02 skończyłem 60 lat i od 2001 r byłem na świadczeniu przedemerytalnym a od lutego emeytura.Bardzo dobrze sie tutaj bawiłem .Czasami te prowokacje były nie miłe.Przepraszam WAS za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją
Teraz moja ukochana poszła do sklepu ale wczesniej jej nie słyszałem i znów mnie przydybała.I była to ABSOLUTNA presja aby wszystko napisac o sobie:D:D:D:D:D:D:O:P:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod presja mnie tu nie orzeszkadzasz;) czas sie w koncu czyms zajac🖐️ bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia daj spokój wszyscy wiedza a zona ma największy ubaw i poleciała kupić dobre wino:D:D:P:D:P:D ale jaja i to BYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze sie Zona przekonala do tego medium:) a dobre winko nie jest zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ;DYSPENSĘ; na dziś i jutro.Wino będzie piła sama.NIe piję wina od 26r jak trzeci raz zachorowałem na żółtaczkę{ za komuny wszczepili mi ją po dwukrotnych operacjach.}Miałem ściśłą dietę przez 5 lat i wina do dzisiaj nie wypiłem.Ale alkohol czyli drink i piwo piję i nie szkodzi. Ciekaw jestem czy ktoś się ujawni i przebije mnie wiekiem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonałem ja.Syn średni jest informatykiem jak sie dowiedział,że potrafię w necie być i przyszedł i zaczał ze mną dyskutować to widziałem w jego oczach łzy szczęścia.Powiedziałem mu wtedy ,że jedna osoba czyli setunia mnie tego wszystkiego nauczyła nie mógł uwierzyc.Ale jak zasiadłem i wnecie zaczałem hulać poleciał po koniak i po dwie lampki wypiliśmy.Syn w ogóle alkoholu nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik sama jestem w szoku ze tak smigasz po kafe o pozcie nie wspomne! w zyiu nie wpadlabym na to ze masz tyle lat, ze moglbys byc starszym bratem mojego tay:D moj tata czasami sobie cos popatrzy w neci jakies informacje ale zeby pisac cos gdzies to nie nawet sms-ow nie chcial sie nauczyc pisac;) mame chociaz nauczlam pisac esy:D i na form moze tez ja kiedys naucze pisac ale jakos woli inne rozrywki czy zajecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia nie dziw się.jestesmy pokoleniem niedoinformowanym.Przeslismy gorycze i upodlenia{szczególnie jak ktos był wierzacym.} A skok technologiczny był tak ogromny,kto się nie wciagnał pozostawał w Tyle.Przeciez TY SETUNIA Mnie nauczyłaś wszystkich podstaw a to było cloo.Jak wchodzę w net to rozumie sprawy techniczne i jaki adres to wszystko Twoja zasługa.Naprawdę bardzo duzo Ci zawdzięczam.:classic_cool: Żona to czyta to mówi mi teraz czy sie nie zakochałem bo w oczach moich coś zauważyła.Ale ja się zakochałem nientylko w cafe ale przede wszystkim w necie.Żadnej TV nie oglądam jak od tej pory mnie nauczyłaś.Jesteś wspaniałą kobietą.Żona czyta i pogroziła mi.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prześliczne królewna
gdzie jest? tak ją szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prześliczne królewna
ejze belfasto to nie ten etap:P:D pomyliły ci się kierunki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prześliczne królewna
Setuszka, Steunia, Setka , Setunia kocham tą dziwczynę !!! to się nie dziwię.To gdzie diable bywałes jak setuszka dawała nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×