Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

a czytałaś przed chwilką co tam napisałem do Ciebie? Radzę zajrzyj.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś---------> w porządku.ekscentrycznie się zachowywałem tutaj to skąd masz wiedzieć,ze tak a zmiana u mnie.Jaja większe robiłem ale to bylo wpisane w cafe.:D Jak by tego nie ujawniłem powiem ci,że bym sie podroczył z toba.Były sytuację,że zrugałaś mnie mocno a ja zamiast uspakajac wzmagałem napięcię.Powiem ci więcej jak tutaj wszedłem przeswietliłem was wszystkich dokładnie i wiedziałem jakie hipotetyczne sytuacje mogą ztego wyniknąć.Przeciez od 2001 r przebywam na sswiadczeniu przedemerytalnym aod 14.02 na emeryturze.W zime czasu az zanadto.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setusia PRZEPROSIŁEM za wszystko. czy mam dokonać samobiczowania i głowę posypać popiołem.Przecież nie chciałem sie ujawnić tylko taka sytuacja podbramkowa była,że musiałem jej przyznac rację.A co mieliśmy się 37 latach rozstać z powodu cafe,toż absurd byłby.:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D wierze ze Twoja zona jest bardziej powazna od Ciebie i przez takie forum nie chcialaby rozwodu po tylu latach malzenstwa:P;) nic nie musisz robic nie biczuj sie nie popioluj jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W znacznym stopniu było to okrutne ale jak się miałem chyłkiem wycofać jak tyle Ci zawdzięczam.Więc po mniejszej lini(oczywiście dla mnie} poszedłem.Jest to czysta HIPOKRYZJA wiem o tym ale sprawy zaszły za daleko na tym topicu. Ale nie tylko.Nie szło sie za bardzo wyplątać.Tylko przypadek sprawił,że tak drastycznie dla mnie wyszło.A może to i lepiej.Na innym topicu tak pożartowałem ,że psycholog interweniował.Nie przewidziałem w tym wypadku,że osoba psychicznie się załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiedz o tym setunia,że nie omija małżeństw gdy dzieci wyjdą z domu mają więcej czasu dla siebie.Powinno to scementować.A na miasteczko w,którym mieszkam jest ich 12 par rozwiedzionych miedzy 60-65 lat.Tu jest własnie dopiero sztuka zycia wzajemne kompromisy bo jesli tego nie ma to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek125
🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🌻❤️❤️❤️[👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek125
W/g twojego zyczenia setunia,żeby nie był za duży:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Desznik bo intrnet to jednak nie zabawka i trzeba miec na uwadze to , ze ludzie sa rozni i maja indywidualne poczucie humoru i czasami trzeba sie zastanowic zanim cos sie napisze bo nie wszyscy maja tle dystansu do tego swiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek 1402
Dużo zacząłem myśleć te zmurszałe bramy intelektualne otworzyły sie z wielkim hukiem,po latach zastoju.To wielka rzecz dla Ciebie,że udało Ci się tę opokę ruszyć.:P:):(:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem zmienić.Ale w tym roku nie używałem ich zbytnio z przesadą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka dla mnie mala dla ludzkosci:classic_cool: parafrazujac slowa sprzed lat:P no a tak poza tym to kojarze ten Twoj nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co na starość mi przyszło.Od młodych zacząłem się uczyć.:P Ale to nie przeszkadzało mi absolutnie.Z tymi twoimi wywodami zupełnie się zgadzam.NET potęzna broń a jeszcze w nieodpowiednich rękach istna klęska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desztnik------> to parasol po czesku.nie mam klawiatury czeskiej więc całkowicie to czasem nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tez zbierac bede bo jutro mam ciezki dien:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczały dziadzio
Witam i o droge pytam.Eli mi się uda eli nie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie, co ja mam zrobić jak jaskółki postanowiły zamieszkać u mnie przy oknie -na zewnętrznej ścianie tuż przy oknie próbują zrobić sobie gniazdo. Przecież jak wybudują to gniazdo to już ich nie wygodnie. Mam pozwolić im budować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbój może coś ugrasz
jak im zniszczysz to pójdą trochę dalej niestety te ptaszki tak mają gnieżdżą się przy oborach i innych miejscach gdzie jest dużo much :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo podobnie
powieś jakiś foliowy woreczek w kącie okna, wtedy szelest będzie je odstraszał:) u mnie podziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oborze nie mieszkam :P i much tu nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam te verde
na pewno masz much pełno hehe :classic_cool: a tak poważniej te ptaszki już tak mają że wybierają miejsca pod dachem , blisko okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
Ciesz sie niebywałem szczęsciem.ptaki nad wyraz wyczuwają dobrych ludzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
mp-30--------> czy ciebie czasami nie nazywaja skrótowo MP? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywają, przecież w nicku jest MP :D Mieszkam w centrum miasta. Tylko to \'\'centrum\'\' w porównaniu z Warszawą, Krakowem , Poznaniem i wieloma innym większymi miastami to jak peryferie ;) Na dodatek mam internet radiowy więc za oknem jest to coś co ściąga ( nie wiem jak to nazwać) i one siadają sobie na tym ;) Dobra, pozwolę im rozgościć się. Najwyżej sąsiedzi piętro niżej skrzyczą mnie, że mają codziennie zafajdane okna ;) Jakby coś powiem, że to Wy kazaliście. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
Nas jest spora gromadka to cie obronimy:) Dzięki za wyjaśnienie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskółki to polowa problemu , u mnei uwiły sobie gniazdo dwa indory a na balkonie nawet się znalazło miejsce dla 4 perliczek . także ja to dopiero mam problem :-) a wygonic ich nei moge bo się GRIN PISS dowalił z ochroną przyrody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Irlandii to nawet jest taka moda na przygarnięcie ptaszka na swój parapet itp. ja teraz mam dwa wróbelki cwirki i jednego wóbelka elemelka . przyjaźnimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×