Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Desznik spoczko wierze Ci Senioita wez no zacznij sie normalnie odzywiac bo same tzw puste kalorie zjadlas i dlatego glodna jestes..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam 19 lat t tez wazylam 40kg:D a teraz 10kg wiecej:classic_cool: Seniorita nic sie nnie martw:) dopiro tkanka tluszowa zacznie sie rozwijac i zacznie przybywac komorek tluszczowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita poczytaj sobie o prawidlowym odzywianiu bo marny Twoj los przyszly.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita1990rok (seniorita1990rok@interia.eu) słuchaj tylko.ignoruj tych na oranz tylko przyszli rozrabiać więc nie bierz tego do siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznikowi odpierdala
Desznik weź się już nie wysilaj kreaturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEniorita jestes juz dorosla i odpowiadasz sama za siebie widac brak Ci swiadomosci ze zycie ma sie tylko jedno a zdrowie to najcenniejszy dar wiec sie nie wtracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.Mam kolegi z lubelskiego muszęgo zapytać czy to dobry przysmak.Mak musi być zmielony i usmażony czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia spieszę donieśc że Seniorita wczoraj podrywała króla pod twoją nieobecnośc. To byłem ja - Belfasto , co tą informacje ci podał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: desznik - skoro przeszkadzam na tym demokratycznym topiku to wejdź z Senioritą na Gy Gy albo załóż sobie osobny temat spamerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita jak widzisz krolowa ma swoich ludzi na kafe wiec uwozej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się,że cię odtrącił jak nawet podyskutowac o jedzeniu nie potrafisz dokończyć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak by to było,że nie wiesz ile mam lat to byłoby oki. Belfasto. Ale teraz zdajesz sobiem sprawę w jakie usrane położenie się dostałeś.:P Zobaczymy jak ten twój intelekt funkcjonuje i szacunek do ludzi dużo, starszych wnusiu kochany.Ciekawe bo z reguły na śląsku tu spotykałem takich wyuczonych co w sedesie myli nogi.I pochodzili z bożych stron.Pożyjemy zobaczymy jaką ty kulturę pokażesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik ja myśle że ty po primo: przewrażliwiony jesteś, duo: głupi stary cep , który zabawia się na kafe jakby miał 17 lat a ma pewnie dużo więcej , trezo: spamuje temat swoimi glutami jakby to było zabawne ... w dodatku kłótliwy i zgryźliwy. tyle w temacie . nie wyjeżdżaj mi tu z kulturą bo jakoś nie zauwazyłem żeby nazwanie spamerem kogoś kto wyraźnie spamuje i trolluje na topiku było brakiem kultury. pozdrawiam , bez odbioru ;-) ps. dawno się domyśliłem, że jesteś stary i zgrzybiały - o! teraz to dopiero brak kultury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poniewaz celem topicku bylo co innego- mial byc kontynuacją poprzedniego- a dzieje sie inaczej, wrecz atmosfera sie zageszcza rozwazam jego usuniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie po prostu takich \"przepychanek\" czekam wiec az sie uspokoi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw jeśli ja jestem rzekomym spamerem to juz sobie ide :classic_cool:. Setunia wyrazy ubolewania za przepychanke. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×