Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majo

Odchudzanie z lekarzem, waga spada, dusza się cieszy! Kto sie przyłaczy i kto mi

Polecane posty

wczoraj oglądałam filmiki o najgrubszym człowieku swiata i nie rozumiemjak można się do takiego stanu doprowadfzić... także polecam obejrzenie ich bo to jest jakaś motywacja:) bo wystarczy się zapomnieć na chwilę a kilogramy idą w górę... także trzeba się pilnować i trzymać dietę ale też bez przesady bo o anoreksji są też filmiki pokazujące że nie wolno przesadzać z odchudzaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, dlatego trzeba uważać, aby się nigdy nie zapomnieć i obudzić w porę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majo! Trzymam kciuki za dalsza dietke, fajnie, ze sie zebralas na nowo :) u mnie gorzej, ostatnio jem jak najeta i juz mam 3 kg wiecej niz ostatnio, nie moge sie opanowac :O Na razie zarzucilam diete, bo nie daje rady. Mam nadzieje, ze sie jeszcze raz pobudze do dzialania zanim nie bedzie znow 10 kg w gore.... Oby Tobie ten ocet pomogl, bo mnie nic nie pomaga na schudniecie ani braku laknienia, pije juz wiele miesiecy a glod i apetyt jak byl tak jest, nie oczysczcza mnie tez specjalnie (zaparcia) no i nie pomaga tracic kilogramow. Ale moze na Ciebie bedzie dzialal lepiej, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaHanka witaj! rozumiem Cie, co czujesz jak się nie można od jedzenia opanować..u mnie tez tak bywa, co do octu jabłkowego, to sama się dziwię, że na mnie teraz tak działa pozytywnie ten temat z octem znam od lat, kiedyś tez go stosowałam z takimi rezultatami jak u Ciebie i przestałam ale ten pan Adrian mnie znowu przekonał i spróbowałam jeszcze raz, no i teraz hamuje u mnie głód zobaczymy jak będzie dalej, najważniejsze, że znowu zaskoczyłam z dietką, poza tym nie słodzę już herbaty, pieczywo tyko ciemne pełnoziarniste, więc próbuje nie drażnić trzustki, aby nie mieć tego głoda.. może to i ten ocet razem tak działają, że mogę się opanować od jedzenia a Ty uważaj, aby sobie nie nabić kilogramów z powrotem, bo byłoby bardzo szkoda i żal, tyle ciężkiej pracy, tyle odchudzania i taki piękny efekt 70 kilo, to już jest coś o co warto walczyć, aby pozostało przynajmniej trzymam kciuki a Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, czekaj.. to Ty miałaś już prawie 60 kilo! o kurcze...szacun.. nie daj się więc i znajdź na siebie sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi... majo nie wiem co prawda o co chodzi, o jakie tabletki, bo nigdy zadnych nie bralam, ale usmiechnelam sie sama do siebie :D fajnie by bylo miec jakies, ktore rzeczywiscie pomagaja schudnac, ale chyba raczej takie jeszcze sie nie urodzily. A co do mnie to masz racje, szkoda by bylo bardzo to zaprzepascic, nie wyobrazam tego sobie :O :( bede musiala sie na nowo wziasc w kupe :P sprobuje jakos.... Mam nadzieje isc niebawem do pracy to moze wiecej stresu i ruchu a mniej przebywania w domu da jakies rezultaty. Oby! No i troche wiecej samozaparcia do tego by sie przydalo. Czego i Tobie majo na dalsza droge zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabsów na schudnięcie nie wymyślili, masz rację. A jak są jakieś to szkodzą jak nie wiem. Myślałam, że może brałaś jakieś "wspomagacze" typu Linea na przykład. No ale tematu nie ma, skoro nie brałaś. A praca na pewno pomoże się lepiej zmobilizować:) Ja w kazdym razie w pracy nie mam takiego głodu jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nic nie.
przeciez Mahanka leci na Meridii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaHanka, nie czytaj tego :) A jak teraz idzie, trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haa, ale jaja
a na jakim forum, na tym zamknietym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomarańczki to pewnie osoby które Wam zazdroszczą osiągniętych wyników bo same nie mogą schudnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie gadanie tylko.. a gdyby nawet, brały Meridie to co? Nikomu nic do tego. Efekt sie liczy... zdrowie tez oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wystarczy to, co same w tym temacie napiszą ja moim koleżankom wierzę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elamm na poczatku bylam bardzo zdeterminowana i zacsnelam mocno pasa, dlatego schudlam ladnie. Jadlam duzo mniej niz teraz, zadnych slodyczy (moja zguba najwieksza) i nie jadlam na wieczor. Pilam sporo wody, bo kolo 2 do 2,5 litra i to w zasadze wszystko :) I lecialo praktyczne kilo na tydzien. A teraz juz od dluzszego czasu mi nie idzie, zapal gdzies zniknal, jem wiecej i albo waga stoi albo nawet rosnie troche i potem staram sie znow to nadrobione zgubic.... :O i tak w kolko a do celu jak bylo daleko tak jest... a wlasciwie jest jeszcze dalej niz juz bylo :( A do pomaranczki - za bardzo szanujemy swoje zdrowie, ja i poziomka, zeby sie truc jakimis swinstwami, wiec prosze mi tu nic nie wmawiac :P Majo a jak u Ciebie z zapalem, jest nadal? bo u mnie zle, dziecko mi choruje i choruje, ja siedze w domu i nic mi sie przez to nie chce, a odchudzac juz calkiem. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaHanka, u mnie tez nie za dobrze, tak jak od dłuższego czasu zresztą Zapał zniknął we wrześniu i jakoś trudno mi się jest pozbierać od nowa. Ale nie należę do tych ludzi, którzy mówią: ok, odpuszczam sobie, nie dam nigdy rady. Wiem, że znowu nadejdzie taki dzień, że ruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, prawdę mówiąc nie wiem, jak merida wygląda :)))) Od jakiegoś czasu utrzymuję wagę, dobija mnie zima, nie przytyłam, ale boję się i tego. Czekam na wiosnę i drugie podejście do odchudzania- teraz przechodzę fazę stabilizacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1370114129.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1370114175.html http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1370114220.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1370114269.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1370114065.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo jak tam Ci idzie odchudzanie z octem?? ja cały czas go szukam i cały czas tylko spotykam w tabletkach... a nie mam w ogóle już motywacji do odchudzania bo z sylwka nici więc będę siedzieć w domu a do tego zbliża mi się sesja i mam sporo nauki a przy tym dużo jem:( ale jednym plusem jest to że dziś rano z powrotem na wadze 59kg:) a to dzięki temu że zaczęłam pić dużo w tym najwięcej wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamm, u mnie też jak na razie niedobrze ocet j. pije tylko rano z miodem i wodą, dla zdrowia w czasie dnie na razie nie piję, bo dieta mi coś nie idzie, nie zaskoczyłam na dobre motywacja jakoś wygasła, na Sylwka siedzę więc w domu :( cały czas sobie do głowy jednak kładę dobre rady, ale jakoś na razie: ja swoje głowa swoje czyli ogon psem kręci... ocet jabłkowy kupuje w Rossmannie po 7 zł., zrobiłam zapas sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie dziewczyny! poziomka nie przytyj czasami ! Zabraniam !!! :) Elamm, nie daj sie zniechęceniu i nie podjadaj za dużo! Majo, rusz d... i zacznij dietę nareszcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo ja się już poddałam:( po prostu brak motywacji i silnej woli w walce ze słodyczami także odpuszczam sobie do nowego roku a od stycznia dopiero wezmę się za siebie:) po prostu mam teraz tak stresową sytuacje w pracy że nadrabiam słodyczami:( staram się w miare pilnować ale to nie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamm, rozumiem... tak czasami bywa... na szczęście święta szybko mną i znowu wróci chęć silna wola :) u mnie tez tak niestety teraz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę i wielkiego obżarstwa bez patrzenia na dietę:D o to się będziemy martwić po świętach:) więc wszystkiego najlepszego Kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych i radosnych Swiat dziewczynki i spelnienia wszystkich marzen! Buziaczki i do "na pisania po" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki:) jak tam po świętach?? u mni nawet dobrze bo zjadłam mniej niż w normalny dzień:) i dalej się jakoś trzymam 1500 cal dziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ostatni dzień roku:) od jutra trzeba zacząć wszystko od nową i wszystko musi się udać:D do zobaczenia w Nowym Roku:) Wszystkiego Dobrego Kobitki i życzę dobrej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elamm, pozdrawiam! Również życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×