Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokraa

mokro przed okresem....?

Polecane posty

Gość mokraa

witajcie, może głupie pytanie... czy przed okresem to jest normalne że są mokre dni... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifggdeyryer
wiesz co ja zawsze mialam sucho przed okresem ale w listopadzie bylo inaczej - wlasnie mokro- co mnie zdziwilo, zrobilam test no i ... dzis juz wiem ze bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokraa
graulacje !:) zawsze przed okresem mam kilka dni plamienia, a teraz juz tez je powinnam mieć a tu nic @ powinien byc we czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokraa
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
tez mam mokro przed okresem, mam taki mleczny sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
i do tej pory jeszcze nie bylam w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam okresu
mozesz miec mokro przed okresem i nie byc w ciazy wiec nie schizuj i czekaj na okres tyle....ja mam gorzej powinnam miec tydzien temu a nie mam w ciazy nie jestem i to jest na 100% pewne a @ jak nie bylo tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikii
mam podobny problem, mam mokro i czuję się jakbym właśnie miała dostać okresu, a jest stanowczo na to za wcześnie, powinnam dostać dopiero 01.09.09r, na 26.08.09 mam wizytę u gina i kurka będę musiała przełożyć jeśli okaże się, że faktycznie dostanę okresu. Akurat u mnie brązowe plamienia jakieś 3 dni przed miesiączką to ostatnio normalne, dlatego też wybieram się do lekarza, ale żeby okres 7 dni wcześniej miał się pojawić to szok, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
Witam!!! boję sie mojej dziewczynie sie spóxnia drugi dzien a ma regularne miesiączki,niewiem cosie dzieje,strasznie sie boje o ciaze,odbylismy stosunek bez zabezpieczenia ale do nieczego nie doszlo,blagam was pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mokro w tym miesiącu przed okresem, w ciazy na bank nie jestem bo mam założoną spiralę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sativa12w34
Ja od kiedy współżyje zawsze mam mokro jakoś ok tydzień przed miesiączką :) Więc wydaje mi się, że u Ciebie wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×