Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edin

wniosek o sporządzenie i wydanie odpisu wyroku rozwodowego

Polecane posty

Gość edin

proszę o pomoc w sporzadzeniu takiego podania do sądu oraz informacje o kosztach za jego złożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edin
dodam, że rozwód z winy męża, bez alimentów, bo nie ma dzieci, ale z tego co przeczytał sędzia, koszty sądowe ma mi zwrócić eks mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spokojnie proszę
normalnie jednym zdaniem, że prosisz o wyrok ze sprawy rozwodej z dnia.... z takim i takim osobnikiem, który zakończył się tak i tak... około 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edin
dzięki a co ze zwrotem kosztów sądowych przez eks małżonka, ując to w tym podaniu? czy sąd sam zasądzi taki zwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
Idziesz do sądu, dostajesz odpowiedni druczek, wypełniasz, przyklejasz znaczki skarbowe, zostawiasz druk w biurze podawczym i już. Akurat wczoraj składałam taki wniosek i tak to własnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
Jeśli chodzi o koszty - musiałam kupić znaczki skarbowe za 12 złotych, ale nie wiem czy cena jest taka sama w całej Polsce, czy zależy od regionu, lub może od rodzaju orzeczonego rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz do sadu, ze prosisz o wydanie odpisu wyroku sadu z potwierdzeniem prawomocnosci wyroku. koszt 6zl w znaczkach skarbowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka b
Jak długo czeka się na taki odpis ????? Bardzo proszę o odpowiedź jesli ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okularki
A wie ktoś może jaki jest termin zwrotu kosztów sądowych? U mnie wyrok uprawomocnił się na początku grudnia. Rozwód z winy męża (dzieci brak), w orzeczeniu mam zasądzone zwrot kosztów za adwokata 360zł. Do kiedy musi mi je wpłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×