Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nzd

suknia - prosze o komentarze

Polecane posty

Gość no i co z tego ze mieszkasz
piekna, ale uwazaj bo tu siedza same milosniczki bez i zaraz beda pisac, ze za skormna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to za
"prosta" ale jak tobie sie podoba to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna. Oczywiście jeśli masz figurę i wzrost zbliżone do modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby sliczna ale
czegos brak,tez masz figure jak ta modelka? bo to sukienka dla wysokich szczupłych , mnie brakuje jakis delikatnych zdobień nie wieadomo jak z kolczykami welonem i reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to za
ma w sobie cos takiego "dziewczęcego" szczególnie na tym zdjęciu gdzie tak tyłem odwrócona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
mam 165 cm wzrostu, do tego beda buty conajmniej na 6 cm obcasie... moze na 8 cm, bo mam bardzo wysokiego narzeczonego :) poza tym jestem drobna, nosze rozmiar 34, dlatego chce jak najskromniejsza sukienke, bo sie chce "utopic" sie w tych wielkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka piękna
moim zdaniem ale niestety bez figury jak marzenie i odpowiedniego wzrostu nic po jej "piękności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
a i zapomnialam napisac, ze bardzo ladnie eksponuje biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosisz o opinie wiec ci napisze: mi sie osobiscie srednio podoba, jest za zwyczajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudna cudna.
jezeli mialabym sie przyczepic to jedynie do rekawkow, wydaje mi sie, ze nie utrzymaja sie tak na ramionach jak to widac na zdjeciu. mierzylas moze ten model autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia ladna:)tylko nie rozumiem pytan kometujacych tutaj...co to za pytania czy dziewczyna ma figure modelki???takie pytanie jakby co druga miala 180cm wzrostu i wymiary 90-60-90.dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone kiwi
paskudna jak koszula nocna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
mierzylam ja dzisiaj, razem z pania doszlysmy do wniosku, ze w moim przypadku lepiej troszke zwezic te rekawki, zeby bardziej byly ramiaczkami czyli tak bardziej pionowo ulozone zeby byly, wtedy wygladam na wyzsza :) do tego chcialam tez spiac wlosy w kok, zeby jeszcze sie optycznie troche wydluzyc :) poza tym material bardzo przyjemny w dotyku, suknia ladnie sie uklada i nie jest zbyt ciezka, pod spodem nie ma tysiaca jakichs warstw tiulow i halek jesli kogos bardzo interesuja moje wymiary to mniej wiecej 86 63 89 wiec chyba nie jest najgorzej, wzrost 165 plus 6-8 cm obcasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
czuje sie w niej dobrze, mam jeszcze ze dwie inne opcje, ale sklaniam sie ku tej, chcialam tez uslyszec co nieco zeby sie przekonac albo ewentualnie jeszcze zrezygnowac... musze sie zdecydowac w przeciagu dwoch tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum to niezbyt dobry pomysl.tyle ile osob,tyle gustow.poza tym kazda panna mloda tutaj ma przeswiadczenie,ze to jej suknia jest the best;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wypraszam komentarza:))bo jeszvcze nie mam sukni slubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
ja nie mam przeswiadczenia, ze moja jest de best, mi sie na mnie jak do tej pory najbardziej podobala, poza tym wrzucajac ja na forum, wiem tez mniej wiecej jaki bedzie sredni odzew na weselu :) tam tez ilu gosci tyle opinii, ale juz np zmienilam zdanie i nie szukam tzw. jozefinek, czyli tych sukienek w stylu empire, bo od kilku osob juz uslyszalam, ze wygladam jak krolewna/pastereczka/zosia z pana tadeusza/mala dziewczynka no a raczej nie chodzi mi o tej efekt na weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest pieknaaaaaaa sama w sobie napewno pieknie bedziesz w niej wygladala bedziesz pieknie ubrana a nie przebrana ...ja osobiscie sama jeszcze nie mam sukni ale takie tez bardzo mi sie podobaja ..a na zdjeciach bez wiazanki i bez dodatkow, troche wlasnie wyglada jak koszula nocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, ta sukienka jest PRZE PIĘ KNA, normalnie pierwsza sukienka ślubna na kafe, która mi się spodobała tak bardzo:) Ja osobiście ścięłabym ją do kolan, bo jestem maniaczką krótszych sukienek, nawet do ślubu, ale wiem, że większość jednak stawia na długie, więc ta jest PIĘKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaaaaa
Przepiękna ! też chciałabym w takiej iść do ślubu cudna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jnknl
ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfi
śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×