Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nzd

suknia - prosze o komentarze

Polecane posty

Gość Udobruszam
A moim zdaniem - suknia jest piękna, w dobrym guscie....wybierz taką, w której będziesz czuła sie zachwycajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie bezy owszem ale ta jest bardzo ladna..Poza tym to raczej bezy sa tu najbardziej krytykowane wiec nie wiem kto twierdzi ze sa same milosniczki bez. Każdy ma inny gust i najwazniejsze bys Ty się w niej dobrze czuła..owszem podoba mi się..ale ja bym się w niej nie czula dobrze bo wole bezy...:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy o sukniach na naszym forum należą do najbardziej kontrowersyjnych ;-). Od razu mówię, ze ja uwielbiam te proste i skromne (bez koła ;-) ) więc uważam, że obydwie sukienki w tym temacie są piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam wczesniej
ale az sie boje bo brak słow zaraz stwierdzi ze sie czepiamy moze najpierw meritum/ mam te same wymiary jak ty bedzie idealnie pytałam czy jestes wysoka bo dziewczyna o wzroscie dajmy na to 155 i wadze 60 kg juz nie wygladała by dobrze -to wyjasnienie dla bra słow widocznie nie posiada wyobrazni przestrzennej i tyle /jak na twoja figure perfect tylko ja bym wzieła ladny erlon z takim fajnym obrzezeniem koronkowym moze byc taki do koka wpinany i delikatne kolczyli i super pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
ja wlasnie nie jestem jeszcze przekonana do welonu, myslalam raczej o opasce albo kwiatach we wlosach, cos w tym stylu raczej dlugie kolczyki na pewno kwiaty - chyba wrzosy, bardzo mi sie podobaja albo moze sloneczniki? w kazdym razie cos oryginalnego i sezonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna suknia, delikatna i zwiewna, ale fakt, że trzeba być do niej szczupłym i wysokim:) autorka podała wymiary i wygląda na to, że będzie wyglądać świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×