Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sooooossssssssss

Wielbiciele sosu czosnkowego - łączcie się!

Polecane posty

Gość sooooossssssssss

siema! Witam wszystkich, którzy uwielbiają sos czosnkowy! Napiszcie proszę jak go robicie i z czym podajecie... Ja robię tak - majonez, śmietana, czosnek, pieprz, cukier, zioła Robiłam z jogurtem naturalnym, ale ze śmietaną bardziej mi smakuje Jasne, jest kaloryczny, ale co tam... Jeśli ktoś dba o linię to powinien raczej wybierać jogurt :-) Sos cz. jem ze wszystkim: grill, frytki, tosty, kanapki, jajka, kotlety, zapiekanki, chipsy......... Tylko ten oddech - czasami przeszkadza. ale są przecież gumy, miętusy, pasta do zębów, płyn do płukania....itd. Wśród moich znajomych jest co najmniej kilka osób podobnie jak ja zakręconych na punkcie sosu cz. Ciekawa jestem czy na kafe też znajdą się jacyś szaleńcy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxfxcffff
ogolnie bardzo mi smakuje :) tez robie sos ze smietana i majnozem i sola i pieprzem:) i szczegolnie do frytek:) ale ten oddech pozniej;/ dolujacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z racji braku czasu
Kupuje Knorra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie zrobie tak pysznego jak mój maż dlatego to on zawsze robi duża ilośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooossssssssss
jak to miło, że nie tylko ja jestem ,,zboczona" na tym punkcie! Moja mama, siostra, brat tez uwielbiają.... Najgorsze, że mój facet nie cierpi... Nie wie co traci ;-) Ktoś napisał, że mąż robi świetny... Ja mam tak, że najpyszniejsze sosy jadam u znajomych, mój nigdy mi tak dobrze nie smakuje. Chociaż skład idealnie taki sam. Właśnie pod wpływem koleżanki zmieniłam jogurt na śmietanę... Nie mogę doczekać się sezonu grillowego - karkóweczka z sosem.... Knorr z torebki tez jest niezły, oszczędność czasu i nie trzeba myć wyciskarki, którą nawiasem mówiąc ciężko oczyścić z czosnku. jeszcze raz pozdro dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam sos czosnkowy :D Koniecznie musi być dużo czosnku,z majonezem i ze śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuis
A potem jedzie od was na kilometr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooossssssssss
czasami jedzie, ale szczotka, pasta, guma i ok :-) wyluzuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możecie podać dokładne
proporcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja robię tak -duży jogurt Danona,3 serki wiejskie grani -zmiksowac ,dodać sol pieprz i duuzo wycisnietego czosnku.Mniej kalorii a smak boski.Ma konsystencję gęstej smietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam sos czosnkowy ;) Zawsze robię go "na oko" ze śmietany, majonezu,ziół i oczywiście czosnku :D Uwielbiam sos czosnkowy z frytkami i chipsami :p Smaka mi narobiliście i chyba sobie zrobię na wieczór :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie można dać zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaje różne, jakie akurat mam, koperek, zioła prowansalskie, bazylie, oregano, to co akurat mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie.
ja daje tymianek ,oregano , bazylie ,koperek,wszystko z donicy w ogrodzie :) serek bieluch jogurt i smietana ...czosnek ..czasem scieram ogorka do tego taka wersja tzatziki/ pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię,ale zawsze mam tabletki z wyciągiem z pietruszki-zabojają smak czosnku,cebuli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co podajecie ten przepis
to nie są tzatziki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooossssssssss
Kiedyś używałam tab z pietruszki, ale nie przekonały mnie... Chyba nie zadziałały Z ogórkiem to są tzatziki Ja czasem daje do sosu czosnkowego łyżkę łagodnego chrzanu. Też ok. Niektórzy robią czosnkowy z fetą - dla mnie za ostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatatatatara
a ja kupuje gotowy w sloiku z winiary ,tez dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja
kochani, jak ja zrobię sos czosnkowy- zwlaszcza do akrkówki w warzywach, mój mąż dostaje orgazmu kulinarnego.... a oto przepis na sos: maly jogurt naturalny i tyle samo majonezu zmiażdżone 2 ząbki czosnku łyzeczki przyprawy grill klasyczny kamis nie chwalę się, ale lepszego nigdy nie probowałam :D:D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam;-) do frytek pizzy karkówki;-) Ja robię ba bazie majonezu kieleckiego. Trochę śmietany. pieprz. dużo przetartego czosnku i zioła prowansalskie. Mogłabym jeść codziennie ale wiadomo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie roznie wersje sosu czosnkowego, ale pyszny i lekki jest sosic z serkow ziolowych almette, duzego jogurtu, do tego kilka zabkow czosnku, najlepiej scieza bazylia i otegano, papryka slodka i ostra i troszke pieprzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ja też! Dołączam do szanownego grona miłośników sosów czosnkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubidibiduuujaa
a ja jadę na Ukrainę i kupuję gotowy "Торчин" :classic_cool: mam nadzieję, że tu można pisać cyrylicą ;) torczyn jakby nie wyszło :P jest niedrogi ale boski, przywoże sobie kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssooosik czosnkowy
mój sos czosnkowy: duży jogurt naturalny, pare łyżek majonezu, sól, pieprz, czosnek i doprawiam sosami sałatkowymi knorra np. włoskim - pycha lub zamiast sosów dodaje dużo koperku - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhdhdahdahd
moj facet robi super sos - po rownej czesci smietany i majonezu( po trzy lyzki), 2 zabki czosnku, troszke cukru, soli, pieprzu, bazylia, oregano i przede wszystkim: kwasek cytrynowy, kilka kropel. smak jak z pizzerii da grasso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×