Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej autorko

zobaczyłam i padłam..... omg co za koszmarekwg mnie

Polecane posty

Gość gorsze bywaly bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowa,tradycyjny krój. Ale że koszmarek to bym nie powiedziała. Zresztą, każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdk
"hej autorko" chciala zareklamowac swoja kiecke, bo slabo idzie sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdk
ale tu większość osób zajmuje sie kryptoreklamą.Ja tylko stwierdzam fakt, lubie zakładąc tematy w którch pytam np. o sukienke bo nikt nie wie ze to ściema i ja mam fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobna na studniowke tylko miętową:P Materiał jak na ślubna troche zlej jakości ale jak ktoś nie ma pieniędy to bardzo wygodna i fajna sukienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxzcxzcx
Taka sama jak te wasze sposy, primadonny i reszta. Wszystko białe bałwany, wielka mi tam różnica, czy spódnica siebłyszczy, czy jest koronka, czy atłas, czy inne paskudztwo. Wszystkie te suknie slubne i tak wygladają tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka nie jest brzydka
krój bardzo ładny ale materiał bardziej mi pasuje na jakąs studniówkową sukienke niż ślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czxzcxzcx musze sie z Toba zgodzic...wiekszosc sukien slubnych jest bardzo do siebie podobna:/trzeba strasznie sie naszukac,aby miec \"niepowtarzalna\" suknie .zauwazylyscie,ze nie ma sukienek z dlugim lub 3/4 rekawem?i potem trzeba kombinowac z tymi psujacymi efekt bolerkami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×