Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Ja na obiad warzywa na patelnie(dużo)I właśnie zjadłam troche truskawek z jogurtem i odrobiną cukru-pychotka:) Zjem jeszcze na kolacje truskawki z serkiem wiejskim;)A co jak sezon to sezon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ale kusisz:) Jutro jak bede na zakupach kupie truskawki:P Nie moge sie doczekac:D PS.Dzieki za ciekawy link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie przed chwileczką kupiłam truskawki i wrąbałam chyba z 10 sztuk i się opchałam nimi:P jednak nie robiłam żadnego koktajlu, nie chce mi się :P U nas była straszna ulewa i grzmiało, ale teraz się wypogodziło i świeci piękne słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i stało się :( zjadłam złożone 2 kromki chleba białego z plasterkiem szynki i serem żółtym i jeszcze jedną porcję truskawek tylko tym razem z dodatkiem bitej śmietany :( ehhh, a mogłam się powstrzymać, a tak teraz mam wyrzuty sumienia, że za dużo zjadłam :( wieczorem muszę koniecznie poćwiczyć A jak Wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale jedno co mnie pociesza, to to, że zjadłam to przed 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, jeden dzien odstepstw nie zrobi róznicy :] Ja zaraz bede sobie szykować kolacje-jajko na miekko i chlebek z twarozkiem i warzywami :) Na podwiezorej zjadłam kiszoną kapuste ze startym juabłkiem, no i te truskawki z kefirem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No oby tylko mi się, to nie odłożyło ;) a Ty widzę, że późno dzisiaj jesz kolację :> :]Ja tam staram się nic już nie jeść po godz 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Gratuluję spadku wagi i podziwiam. Ja jestem na etapie studiowania Super Lini i wybierania sobie ulubionych niskokalorycznych potraw. Gumikawka - ja też mam kryzys, ale mam nadzieję że w końcu się skończy. Przecież wszystko ma swój kres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie moge jesc za wczesnie bo pozniej nie wyramiam i i tak cos wcinam :p O 20 jem ale chodze spac po 00.00 wiec przynajmniej 4h po posilku :] No i ułozylam sobie posilki godzinami sniadanie ok 8 2sniadanie ok 11 obiad ok 14 podwieczorek ok 17 obiad ok 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porcji truskawek z jogurtem pojechałam na wycieczkę rowerową z mężem i synkiem,wróciliśmy na 19.30 i byłam taka głodna że szok.Zrobiłam sobie truskawki z serkiem wiejskim-przepyszne były:D Wiecie jestem przed @ i strasznie ciągnie mnie do słodyczy:(:O Oby jak najszybciej być po, wtedy jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia ja też jestm przed @ ale powinnam dostać dopiero za tydzień, a już mnie ciągnie do jedzenia :P zjadłam te 2 kromki chleba i truskawki, a nadal czuję głód:( Na szczęście mnie słodycze nie kuszą bo nawet ich nie mam w domu:P Obok mnie stoi woda mineralna więc chyba będę musiała ten głód zapchać wodą, może wtedy mi przejdzie :P Dzisiaj już raczej nie poćwiczę, odechciało mi się :P A zresztą codziennie ćwiczyć nie muszę. Wystarczy jak 2 x tyg sobie poćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś nawet nawet, nie było tak źle , dumna jestem bo od 18 już nic nie zjadłam dzisiaj :) minus że nie poćwiczyłam no ale jutro może nadrobię :P No nie załamuj mnie Gosiaku z tą wagą że tak zaniża !! nie mam gdzie za bardzo zważyć się dla porównania ale chyba bym nawet nie chciała bo załamka by była z tego niezła :P no ale w sumie to mi też się dziwnie wydaje że jestem dość pulchniutka jak na te 60 kg ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a ja na tej starej wadze jak ważyłam 58 to też się trochę dziwiłam że jestem jeszcze taka troche gruba;)Dziwne mi się to wydawało i mojej koleżance powiedziałam nawet że nie mam jakieś celu wagowego tylko będę się odchudzać dotąd aż będę dobrze wyglądać-teraz wiem dlaczego tak mówiłam:) A i ja na starej wadze schudłam niby do 56 i byłam w szoku że nadal wyglądam jak nie na 56!!A to było dopiero 59!!!!!Teraz to się zgadza!! Aga ale może Twoja waga jest ok! Daria ja powinnam dostać @ koło 4 -także już niedługo i będę miała spokój:)Naprawdę trudne to dni dla mnie:) Chciałabym do końca czerwca schudnąć choć 3 kg-czyli 53kg(marzenie)Lipiec też pewnie dieta ale już tak się przyzwyczaiłam że nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz dzis po smiadanku:) Zjadlam troche platkow z mlekiem:) Na drugie sniadanie truskawki z jogurtem, a na obiad planuje zjesc kurczaka z warzywami, na podwieczorek salatke z tunczykiem, a na kolacje znowu kilka truskawek. Musze przyznac, ze jakos narazie mi sie udaje mimo, ze jest troche pokus... tym bardziej, ze mialabym zjesc cos z mezem jak wraca do pracy o 21, ale jakos udaje mi sie panowac nad zachciankami, ale to w sumie dopiero 3 dzien... Jestem ciekawa jak to mi dalej pojdzie... Mam nadzieje, ze bedzie ok, bo przyszle dwa tygodnie nie beda latwe- bede u rodzicow i tez beda moje urodziny- chyba nie mam szans wtedy scislo trzymac sie diety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 wasy z 1 plasterkiem sera żółtego i pomidorem i 1 kromkę zwykłego chleba też z serem żółtym i pomidorem. Na obiad zjadłam płatki z mlekiem, nie chciało mi się dzisiaj nic innego szykować :P a po obiedzie 1 jabłko. Wypiłam 1 herbatę zieloną i kawkę. Aguś- ja też jestem z Ciebie dumna :P bo ja wczoraj trochę pofolgowałam i ok 22 znów mnie dopadł głód i zjadłam plasterek szynki, pare truskawek i 4 kęsy bułki od męża :( Ale dzisiaj już na 100% po godz 18 nie będę jeść bo takim sposobem szybko powrócę do dawnej wagi, a tego nigdy w życiu bym nie chciała! Gosia-ja na szczęście podczas @ dobrze się czuje i u mnie to trwa jakieś 2-3 dni więc nie jest źle ;) A niektórzy mówią, że po urodzeniu dziecka @ staje się bardziej bolesny, a to nie prawda bo dobrze, to przechodzę :] Mirabella- jak będziesz jeść tak jak dotychczas, to gwarantuje Ci szybki spadek wagi, najważniejsze to nie jeść po godz 18. A jeśli chodzi o Twoje urodziny, to wiadomo, że w ten dzień można sobie odpuścić, w końcu nie codziennie ma się urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa wsparcia, to tez motywuje:) Ale chyba tez bardzo motywujace jest dla mnie to, ze we wrzesniu jest zjazd absolwentow w szkole sredniej... wiadomo chcialabym wygladac dobrze i napewno szczuplej niz teraz... Uzbieralo mi sie troche tych kg od skonczenia szkoly:O niestety:O Ale podjelam decyzje, ze schudne i dokonam tego! Pomyslalam tez o porannym joggingu- jutro sprobuje wczesniej wstac;) A co do mojej dzisiejszej diety- zjadlam to co wczesniej postanowilam, a teraz siedze, popijam sobie wode i czekam az maz wroci z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis o 8 na tego skutki w postleni do teraz. Wiec tam jadłam... I są w postaci: 2obwarzanków z serem zestawu obiadowego: zupa pomidorowa, zestaw surówek, i frytki :p Ale co tam bylam głodna :p A teraz zjadłam truskawki z kefirem... Ide spać... bo nie wyrabiam, o 4 pobudka i ucze sie na zaliczenie:p Ja jak do nie mialam wagi to chodziłam sie wazyć do sklepów:p Tam czesto w supermarketach są wystawione wagi na sprzedaz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytajcie tego co wyzej:p nie da sie:p cos mi sie klawiatura zrabała:p Miało byc Ja dzis o 8 na uczelni do teraz bylam. Sa tego skutki w postaci: 2obwarzanków z serem zestawu obiadowego: zupa pomidorowa, zestaw surówek, i frytki Ale co tam bylam głodna a nic innego nie serwują ;/ A teraz zjadłam truskawki z kefirem i ide spać... bo nie wyrabiam, o 4 pobudka i ucze sie na zaliczenie o 13;/ Ja jak do nie mialam wagi to chodziłam sie wazyć do sklepów Tam czesto w supermarketach są wystawione wagi na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dzisiaj na podwieczorek zjadłam małą miseczkę truskawek z bitą śmietaną ,a na kolację przed 18 zjadłam też truskawki, ale bez śmietany+ mały jogurt naturalny :) Dziewczyny czy wy macie tak, że jak zjecie truskawki, to za chwilę czujecie głód w żołądku? Bo ja tak właśnie mam :/ A może ze mną jest coś nie tak bo co chwilę bym coś zjadła i tylko cały czas się powstrzymuję żeby coś nie zjeść. Najbardziej mnie kusi do chleba białego, uwielbiam go, ale wiem, że on tuczy i dlatego staram się go jeść jak najmniej. Dziewczyny, a może jestem w ciąży, że mam taki apetyt;) :P Żartuje oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie Aga:)Bo ja też nie wiem niestety:( Ja dziś dostałam @ więc myślę że ochota na podjadanie mi przejdzie.I muszę mniej jeść tzn.może częściej a mniejsze porcje.trzy posiłki to chyba za mało-chyba rozdzielę te trzy posiłki na cztery(ilościowo tyle samo). Do lipca chce ładnie wyglądać w stroju kąpielowym:D (choć już jest lepiej niż było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrabella85
Dzien dobry:) Jestem juz dzis po sniadanku:) Zjadlam 2 male kanapki z serkiem wiejskim i dzemem jablkowym niskoslodzonym:) a teraz popijam herbatke owocowa:) Jakos jak narazie udaje mi sie scislo trzymac diety bez zadnych odstepstw. Mam nadzieje, ze nie zabraknie mi tej silnej woli na dalsze odchudzanie. Niestety dzis nie dalam rady zwlec sie wczesniej z lozka zeby pobiegac:( jakos sie troche rozleniwilam:( nie wiem czy to wina pogody czy zblizajacej sie @... Jedyne do czego jakos jeszcze sie troche mobilizuje sa brzuszki, ktore robie codziennie, albo sobie troche tancze jak wlacze jakas muzyke:) jak jest maz w domu to najchetniej tanczymy razem;) A co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj mam mały problem i jestem tak wkurzona a tu się nawet uśmiechnęłam przez tą Mikrabelle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×