Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

jakaś tam 3 - jeszcze Cię dogonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iko wszystko jest do zrobienia tylko chęci trzeba mieć!!Powodzenia!! Ja dziś tylko śniadanie i obiad-na resztę nie miałam czasu.bo dopiero wróciłam:)Zero ćwiczeń-niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze któraś pisała że pomyka na rolkach może lubie czekolade? ale mi wstyd nie pamiętam PRZYZNAC sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oooo Matko, jak długo mnie tu nie było :P Trochę się stęskniłam za Wami :P A u mnie nie za ciekawie :/ 1 kg mi przybyło, a to i wyłącznie z mojej głupoty :/ od paru dni sobie podjadałam wieczorami np. wczoraj zjadłam 3 kromki chleba białego z pasztetem i serkiem topionym, po południu zjadłam kawałeczek czekolady później znowu 2 ciastka, 1 kromka chleba wieczorem, 1 jabłko, a dzisiaj zjadłam na śniadanie 3 kromki chleba białego z tym samym co wczoraj i 2 kawałeczki placka :( w tym tyg pewnie już bym miała kg mniej, a tu jest 59 :/ jestem wściekła na siebie! Ale od jutra zaczynam jeść znowu mniej i nie będę już jeść białego pieczywa bo ono też tłuczy! Katarina32- nie wiem jakie jadłospisy Ci podać :/ tak naprawdę, to moja dieta polega na jedzeniu prawie wszystkiego tylko w mniejszych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria i tak zaraz zgubisz ten kilogram znając Ciebie:) Ja w czwartek pożyczam wagę i aż się boję bo sobie pozwalam co chwilę na jakieś smakołyki:(Dziś upiekłam pyszny placek z rabarbarem i co chwilkę kawałeczek wcinam!!!Także Daria chyba będę miała podobnie jak Ty kg więcej,byłabym szczęśliwa gdyby było 57,3 jak w tamten czwartek ale na pewno mnie to nie załamie jeśli będzie więcej;)Dalej dietka i tyle:):):) Dziś rano zjadłam 2 kawałki placka,a na obiad troszkę zupy pomidorowej a do wieczora nic nie zjem pewnie po za plackiem;);)A co tam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mi też kg chyba przybył a ja juz tak sie cieszyłam z 60tki tzn rano na czczo jak sie waze to jest 60 ale w ciagu dnia 61 i niechce zejsc ponizej 6 z przodu :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dla mnie najważniejsza jest waga rano na czczo,tą popołudniową się nie przejmuję:):)Przecież zawsze coś zjesz a jak pijesz dużo to w ogóle nie ma się co przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvelous
Czesc dziewczyny:) chcialam zachecic do odchudzania. ja odchudzam się od około 2 miesięcy i choć czasem było naprawdę cieżko udało mi sie zgubić 10 kg:) musze dodac że dużo ćwiczyłam bo bez tego się nie obejdzie, teraz nawet nie mam ochoty na słwodycze, chleb czy tez inne rzeczy tego rodzaju:) czuje sie lzejsza i ladniejsza:) badzcie wytrwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!!! U mnie waga ani drgnie 64kg. Może ona się zacięła? :) Jednak wolałabym że już jak się \"odetnie\" to żeby nie wskazała przypadkiem więcej :) marvelous - gratuluje tak dużego spadku wagi, ale zdradź może jakieś wskazówki, co robiłaś w tym kierunku A ja mam totalnego lenia wczoraj u mamy się najadłam sernika na zimno z truskawkami pyyyycha!!!!! I jak tu dbać o wagę, podziwiam osoby które mogłyby sobie tego sernika odmówić. Dzisiaj jestem pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina ja ostatnio nie odmawiam sobie placka z rabarbarem ale od dziś DIETA!!!!Już naprawdę jestem zadowolona z wyglądu i dlatego tak lajtowo podchodzę do diety ale muszę ważyć 54 kg!!Jakby nie patrząc to zrzuciłam już 10 kg!!!Sama jestem w szoku że wytrzymałam;) Muszę zmusić się do ćwiczeń dziś!!Planuję do końca czerwca być na diecie:)Potem wracanie powoli do normalności-tego się boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_711
hej dziewczyny moim największym problemem są właśnie słodycze ale wzięłam się za siebie i przerzuciłam się na marchewkę :) dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 kromki ciemnego chleba jedna z serkiem topionym a druga z twarożkiem no i do tego czerwona herbata PU-ERH słyszałam ze pomaga w odchudzaniu a ile w tym prawdy to się okaże :) na początku mi nie smakowała w ogóle ale już się przyzwyczajam i jest całkiem całkiem! ogólnie najgorsze są wieczory bo mój chłopak zawsze coś wcina frytki albo jakiegoś kebaba i jest chudy tak już ma a ja zawsze przy nim skubnę:( no ale koniec.Źle się czuję z tym jak wyglądam;( mam nadzieje ze mi si uda wytrwać... Pozdrawiam was :) Waga początkowa 77/163 cm cel------> 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatylkocwicze
:-0 , ^^, :-/ :-% ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatylkocwicze
dziewczyny jak robic te rózne smieszki, kwiatki itp poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dziś wszamałam : sn. 3 kromki chlebka chrupkiego sonko z wędliną rzodkiewką i papryką i jedną z pastą z łososia ob. 2 ziemniaki połowa kotleta miel. trochę ogórka i rzodkiewki podw. jogurt 145 g gruszkowo dyniowy :) kol. kotlet mielony i miska sałatki z pomidora ogórka rzodkiewki i papryki no i o 21 nie wytrzymałam i wypiłam dużą szklankę soku warzywnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten nasz topik zrobił się cichutki :( 😭 😭 😭 inne topiki aż wrzą !!! Czyżby zapał do odchudzania spadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam już na inny topik :P a tak :P:P:P (choć przyznam że tam znów chwilami aż za szybko akcja się toczy hehe :P ) "szczupłe na wiosnę dołącz i ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ty zdrajco!!Jak możesz na inne topiki zaglądać!!;):)Żartuje oczywiście:)No tu cichutko ale mi to nie przeszkadza,a dieta nadal owowiązuje.Dziś biorę wagę od koleżanki i jutro z ran ważenie-aż się boję:) Zaraz idę na rowerze pojeździć bo chyba z 5 dni nie jeździłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P Gosia a Ty miałaś w planach założyć swój i co? ja nie ukrywam że mi was brakuje , kilka razy dziennie zaglądam i się zawodzę bo nic nikt nie napisał :( PO PROSTU TĘSKNIĘ ! lubię czekolade już całkiem przepadła :( katarina32 też kamiń księżycowy, ___pomarańczowacytryna___ - to już nie wspomnę 😭 a ja dziś sn 2 chlebki chrupkie i jeden zwykły z paprykarzem i ok 20 g chipsów - tak bardzo mi się ich chciało :P wole je wszamać od rana niż na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zamiar założyć swój ale w sumie dobrze mi tu (mimo że mało osób pisze)jakoś przyzwyczaiłam się do tego i tak chyba już zostanę tu do końca czerwca(o ile ktoś jeszcze będzie tu pisał). Ja już po 40 minutach roweru i właśnie będę jadła mleko z musli:) Jak tam Aga na rolkach Ci się jeździ? A Daria to już chyba nie ma czasu dla nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak Ty potrafisz zjeść 2 chlebki chrupkie??Ja jak je kupię czy wafle ryżowe to całą paczkę jem naraz:(:(:(Same oczywiście jak chrupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam ważenie i jestem zadowolona-nie przytyłam!!!Ale nikogo to chyba nie interesuje bo nikogo tu nie ma:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewuszki moje Kochane:* Przepraszam, że ostatnio zaniedbuję ten topik, ale czas tak szybko mi leci, że nawet nie mam czasu tu zajrzeć :( ale od dzisiaj postaram się tu często pisać :) A u mnie znów waga pokazała 58 kg więc nie jest źle chociaż szczerze, to chciałabym już zobaczyć na wadze 55 kg. Wczoraj wieczorem zrobiłam 100 brzuszków :) i wiecie co? Na brzuchu nie mam już takiej galarety tylko robi się taki bardziej umięśniony hihi :):) dużo też tańczę trzymając mojego synusia na ręcach przy programie muzycznym VIVA:] (mój synuś uwielbia ten program :P) ale trzymając 12 kg na ręcach, to nieźle można się zasapać :P A dzisiaj tak: śn-2 kromki chleba staropolskiego- 1 z salami a 2 z polędwicą z warzywami ( wiem nie powinnam, dzisiaj Piątek :P ale nie mogłam się powstrzymać :P:)) ob-płatki z mlekiem (wczoraj miałam wątróbkę i tak się nią opchałam, że do teraz nie mam za bardzo ochoty na jedzenie) +1 jabłko Gosia- jednak miałaś rację, że zgubię ten kg. A u Ciebie widzę ładnie waga idzie w dół, to już prawie 11 kg:)WOW!!! Gratuluę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś tam 3 - mnie interesuje i cieszy :) gumikawka - no to robisz tak jak ja, zaglądam nikt nic nie napisał to ja też nie piszę i tutaj jest cały problem, a więc pisać, pisać DZIEWCZYNY!!! Ja to bym pisała ale w domu nie mam dostępu do neta :( i TP nam odmówiło negatywnie wkurzyłam się. Teraz do Ery się przejdę i bezprzewodowy chyba zamówię tylko ciekawe jak będzie działał. No to módlcie się , bo jak bedę miała Internet na stałę to bedziecie miały przesrane będę pisać i pisać itd., itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też zaniedbuje trochę ale czasem nie ma z kim tu pisać :( A Gosiaku przyłapałam Cie , widziałam Cie na innym topiku :P Rolki super ale na razie mało jeżdżę bo pogoda do kitu , no i szybko się męczę na nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żebym jeszcze tak zaczęła chudnąć, bo już mi wstyd przed Wami. Wy macie takie osiągnięcia a ja? nic nic nic tylko dużo obiecuję i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katarina ! Ciebie też widziałam na innym topiku :P Ja mam bezprzewodowy bo mieszkam na WSI :P 5 km od miasta i nie było wyboru tu wszyscy na takim jadą i jest jako tako zależy też od firmy która neta udostępnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina mi na razie też sie zatrzymało chudnięcie ale nie popuszczę !!! o ćwiczeniach to też tylko gadam i się zale zamiast się zabrać do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumikawka - byłam przyznaję , ale jednak u nas najlepiej się pisze, tylko żeby jeszcze tego czasu było więcej w pracy :) Z jakiej firmy masz Neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×