Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Ja też już po śniadanku-owsianka.A na obiad zupa kalafiorowa-Uwielbiam kalafiora.Właśnie idę na zakupy-ciekawe czy skuszę się na truskawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruniak
ja chce schudnąć 10kg.!!! wczoraj zaczelam sie odchudzać... dzisiaj drugi dzień:) jak wczoraj wytrzymalam bez podjadania to i dzisiaj mi się uda:) za chwilke lece zrobić sobie śniadanko... sałatka z tunczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruniak
właściwie to nie bardzo wiem ile waże.... szacowałabym na 66kg ale pewna nie jestem... bo wagi w domu nie mam... ciuszko zrobiły sie na mnie za male więc ok 10 kilo musi mi spaść... wzrost mam 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dzisiaj na sniadanie zjadłam 2 wasy z metką łososiową i pomidorem i 1 kromkę chleba białego z szynką. Na obiad zjadłam chyba z 5 łyżek zupy pomidorowej ( na więcej nie miałam ochoty), a na kolację zjem truskawki z dużym jogurtem naturalnym. A gdzie się podziewa lubie czekoladę? Coś mi się wydaje, że już się poddała... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dietkowo :) Ja od 1 czerwca radzę sobie i mam nadzieję że tego nie zaprzepaszczę. Waga spadła o 0,5 kg. dzisiaj wskazała 64 kg. Rano orbitrek 10 km. i 25 brzuszków Zjadłam 1 bułkę z twarożkiem kanapkowym i ogórkiem. Wymiary zrobię wieczorem. Co do truskawek to na mnie działają moczopędnie i przeczyszczająco , ale rzeczywiście wzmagają apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiejszy dzien wygladal nastepujaco: -rano sniadanko, o ktorym wszesniej juz pisalam;) -II sniadanie- pol malego kubeczka jogurtu naturalnego i 6 truskawek, -obiad- rosol gotowany z kostki+ kawalki chudego miesa wieprzowego+ warzywa, -podwieczorek- reszta jogurtu naturalnego (czylki kolejne pol kubka) -na kolacje planuje zjesc mala kromke chleba z twarozkiem z rzodkiewkami i szczypiorkiem:) A jak Wam idzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella dobrze Ci idzie ta dieta-pewnie niedługo efekty będą:) Ja oprócz owsianki zjadłam zupe kalafiorową(malutko),troszkę jogurtu naturalnago50g i za niedługo serek wiejski zjem ale jak poczuje głód;) Ćwiczyć mi się nie chce,bo brzuch mnie boli od @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś tam 3 - przecież u Ciebie już prawie 11 kg w dół TO JEST SUKCES!!! Jak ja bym tyle schudła to bym ze szczęścia padła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas tam, mam nadzieje, ze uda mi sie schudnac:) Planuje zwazyc sie w 7 czerwca czyli w niedziele:) zobaczymy co pokaze waga:) Ty to rzeczywiscie juz duzo dokonalas, oby tak dalej:) A mi sie zbliza@:( i przez to mam troche wieksze pokusy...ehhh... mam nadzieje, ze wygram z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No schudłam 11 kg ale walczę dalej i chce zejść do 50 kg;)Dziś się dokładnie zmierzyłam i mój wzrost to 160 cm!!!!Skąd mi się tak utarło że 164-nie wiem:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś tam 3 - to mierzysz tyle co ja i startowałaś z wyższej wagi, to dlaczego ja nie potrafię się zmobilizoawać? Dlaczego wrrrrrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mobilizacje jak ledwo dopinałam spodnie:D!!!I pewnego dnia powiedziałam koniec z tym,chcę na lato móc kupić sobie fajne ciuchy i fajnie w nich wyglądać:) Teraz prawie wszystkie moje spodnie są za duże-nieładnie wiszą ale nie chce na razie nic nowego kupować bo jeszcze 6 kg chce schudnąć i wtedy ZAKUPY!!!Już nie mogę doczekać się tego:)Moje marzenie to kupić sobie rurki:D no powiem Wam że wstąpiła we mnie dziś jakaś siła i nie zgrzeszyłam z jedzeniem:)Oby to trwało długo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja też jestem z siebie dumna bo o 17 zjadłam tak jak pisałam wcześniej czyli guży jogurt naturalny i malutka miseczka truskawek i do tej pory nic jeszcze nie jadłam:) wypiłam tylko 1 herbatę zieloną i 1 kawę, ale brzuch mam dzisiaj jakiś taki wielki jak bym zjadła tonę żarcia :/ pewnie zbiera mi się na @ Ja mam zamiar zważyć się dopiero 22 czerwca, mam nadzieję, że do tego czasu pójdzie waga w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zważę się chyba 10-tego-oby coś waga w dół poszła.Bo od ostatniego ważenia troszkę sobie pozwalałam ale od dziś koniec z tym. 10 czerwca jem kebaba:D Takie odstępstwo comiesięczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia nie kuś tym kebabem bo zaraz mi ślinka poleci, a ja głodna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ja juz po sniadanku, 2 jajka na miekko, kromke ch. słonecznikowego i na nią troszke twarozku i rzodkiewki :] Dzis koncze tydzien kolejnym zaliczeniem... Jak sie stresuje to jem, do tego tez bede miala @ za jakos 2 dni. Jak to jest ze jak jest duzo kobiet w grupie to jakos zawsze razem mają :p Bedziemy sie trzymac razem i pinlowac zeby nie podjadać slodkosci. Jak ja mam ochote na słodkie to jem owoce. Najczesciej jabuszka, czeresnie albo truskawki. Sezon sie zaczął wiec jest w czym wybierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WAM!!! Wczoraj wieczorem byłam taka głodna że aż mnie brzuch bolał a dziś wstałam i nie chce mi się jeść:)Na razie wypiłam kawę i śniadanie za godzinkę gdzieś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:) Ja tez jestem juz po sniadanku:) Dzis zjadlam dwie male kanapki z twarozkiem z rzodkiewka i ze szczypiorkiem:) A wczoraj wieczorem troche zgrzeszylam:( Ok godz.20 zjadlam kanapke z serkiem topionym:( Nie dalam rady i cala wine zwalilam na zblizajaca sie @:( Niestety w te dni apetyt zawsze mi bardziej dopisuje:( Naszczescie nie ruszylam slodyczy, ktore staly przede mna na stole (maz jest strasznym lakomczuchem;) ale po nim tego nie widac). Dzis juz musze wytrzymac i niec nie bede podjadala. Zadnych kanapek po godz 18:00!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj też się najadłam na noc ok 23 😭, ale dziś na śniadanie 4 kromki chlebka wasa z pastą łososiową i kawałek kiełbasy wiejskiej :P A teraz kawke popijam i muszę sie sprężyć bo sie nie wyrobie na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja wczoraj dałam radę mam nadzieję że dzisiaj też ędzie pozytywnie. Dziasiaj o 9.00 jogurt truskawkowy + 2 chlebki ryżowe tak nieinnie a to aż 307 kcal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien diety
no wlasnie dziewczyny, tak czytam ,co jecie i widze,ze np. jecie kanapki. Powiedzcie mi , czy liczycie kalorie czy po prostu staracie się jeść mniej i nie jesc tzw. bomb kalorycznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie, ja jem mniej ale cześciej, fco ok 3h :] Kanapki jemy bo nie jestesmy na glodówce, a organizm tez potrzebuje chlebka, zresztą nim mozna sie bardziej na jesc (ale mowie tu o razowcu) --->http://dieta.pl/nowosci/diety/nasz_chleb_powszedni-761.html Staramy sie nie jesc bardzo kalorycznych rzeczy ale tez nic sie nie stanie jak bedzie jakies odstepstwo, oby nie za czesto :] Ja sie nie głoduje. Jak jestem głodna to jem. Ale tylko wtedy... kiedys jadłam np. z nudów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dzisiaj na sniadanko zjadłam 4 wasy z szynką i pomidorem, a obiad mam taki jak wczoraj czyli zupe pomidorową, ale jeszcze jej nie ruszyłam. Ja do zup, to mam długie zęby, tak jak mój mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam na śniadanie 2 kromeczki(małe)z samym masełkiem,obiad zupa kalafiorowa,teraz 2 kromki(większe)z samym masełkiem i kolacja będzie później serek wiejski.Obym na tym skończyła;) Zazwyczaj nie jem chleba ale czasem jak mam ciemny to lubię go podjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis dieta przebiegla dobrze:) Nie zjadlam tylko II sniadania, poniewaz zabraklo mi czasu:( Na obiad mialam rybe pieczona z ziolami i surowka, na podwieczorek kawalek melona i troche truskawek, a na kolacje 2 kanapki- jedna z twarozkiem i rzodkiewkami, a druga z plastrem szynki:) A teraz siedze i popijam wode:P W sumie chce mi sie troche jesc, ale nie pozwole sobie dzis na nic wiecej. Wystarczy, ze wczoraj mialam odstepstwo od diety:P A jak Wam minal kolejny dzien diety? Pozdrawiam cieplo🖐️ PS. Jestem ciekawa czy w niedziele moja waga pokaze mi mniej niz na poczatku diety. Mam nadzieje, ze spadnie mi troche miedzy 1,5 do 1 kg. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×