Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Kochane dziękuję za życzonka!!!! Dobrze, że mam Was bo przecież nie mam nikogo innego na tym świecie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, żadnych przyjaciół :( tylko Wy mi pozostałyście, ale ja kocham plebs i analfabetów i oczywiście te, które nie dorosły do roli matki. No cóż sama jestem mamą i 20 lat nauczycielem i z różnymi matkami miałam do czynienia, ale powiem Wam dziewczyny, że nie zaryzykowałam takiego stwierdzenia nawet co do osób, w jakiś sposób wypaczonych przez życie, z balastem... Trzeba dużo nawet nie wiem jak to nazwać, odwagi czy głupoty, żeby tak bezmyślnie ranić kogoś, kogo się nie zna. Biuralistko40 gdzie Ty jesteś??? Czy ta stytuacja coś Ci przypomina?? Czy masz to samo deżawi co ja??? Czy masz ochotę zaśpiewać: \"Ale to już było..?\" Dziewczyny jesli mogę Wam coś radzić, to od tego momentu, nie piszcie już ani jednego słowa do rzekomej en-cośtam..Był na forum już taki gość, zaczął mieszać, doprowadzać do słownych utarczek, polemik....wszystko się ciągnęło bardzo długo....i skutek był żałosny zamiast trwać w tym, co zaczęłyśmy, wspierać się w dążeniu do celu walczyłyśmy z typem, niewartym funta kłaków... Wiem jedno wsza i pijawka potrzebuje stale swieżej krwi bez żywiciela zdycha.... Jeśli olejemy ją znudzi jej się, nie będzie występować w teatrze jednego aktora. Całuję Was mocno!!! Kładę się już spać bo jutro ciężki dzień mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
17 tabletka piętnastki zapomniałam dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka - a czytać to umiesz? bo nie sądzę... " 21:20 [zgłoś do usunięcia] Winiolka Jeśli ktoś chce coś tu dopisać jako nowy - proszę bardzo, ale nie widzę, żeby nasz Gość pisał na temat Żeliksy, skutków ubocznych itp. To teraz niech nasz Gość się zdecyduje - czy chce coś pytać nt żeli?" ciężko było normalnie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka a podobno jestes tylko po to aby pisac artykul???? a jednak walczysz z waga wiec po co to wszystko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
po waszych atakach? genialny pomysł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
to ze pisze artykol powinno cie obodzic tak jak mnie obchodza wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dalszego ciągu moich problemów, tooo- na szczęście jest już po ;) Mój dentysta jest już tylko moim byłym dentystą, bo odesłał mnie do domku z zapaleniem miazgi. No cóż, bywa i tak. trochę musiałam się dzisiaj jeszcze nacierpieć ale od 18 jest ok. Basen zaliczony i humorek dobry. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikomu nie zrobiłam psikusa. A teraz to już mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażaj mi tu nikogo dobra? tu są Twoje pierwsze posty: 15:26 [zgłoś do usunięcia] en_ka Od dłuższego czasu śledzę to forum i z dnia na dzień czuję się coraz bardziej zawiedziona. Czy tematem do dyskusji nie jest przypadkiem ZELIXA?... Chyba nie. Bo teraz pisze się tu o atrakcjach świętokrzyskiego, o swoich dzieciakach, zębach, hydraulikach i innych pierdołach, które w ogóle nie obchodzą odwiedzających. Bardzo fajnie dziewczyny, że się zaprzyjaźniłyście, że lubicie ze sobą rozmawiać, ale czy nie mogłybyście robić tego poza tym forum? Wchodzę tu i chcę czytać wasze uwagi na temat działania leku, wasze spostrzeżenia, sposoby na dietę, które stosujecie wraz z nim, skutki uboczne, które was dotykają. Nie obchodzi mnie wasze mierzenie biustu i wizyty u stomatologa, jak chcecie o tym pisać to wejdźcie na forum o zębach, a nie o zelixie. Serdecznie pozdrawiam i z nadzieją wypatruję zmian! 15:38 [zgłoś do usunięcia] en_ka jeszcze jedna uwaga. często czytam tu wypowiedzi typu: "boże mam 170 cm wzrostu a ważę 65 kilo, mam nadzieję, że zelixa mi pomoże!" Dziewczyny, czy wy jesteście chore? Zelixa to lek dla ludzi, którzy naprawdę mają problem z wagą. Czy czytałyście ulotkę? "Pomocniczo, w połączeniu z dietą w leczeniu: otyłości (u pacjentów, u których wskaźnik masy ciała - BMI wynosi 30 kg/m2 lub więcej), nadwagi (BMI 27 kg/m2 lub większe) u pacjentów z dodatkowymi czynnikami ryzyka (cukrzyca typu 2, zaburzenia gospodarki lipidowej). Zastanówcie się, czy warto stosować ten lek z powodu jednej małej oponki, której można by pozbyć się robiąc codziennie parę brzuszków i nie obżerając się słodyczami. Bo naprawdę, jak która z was nieraz coś palnie że jest gruba bo zamiast 55 waży 60 to jakby łysy walnął grzywką o parapet! Nie zabijajcie komara za pomocą bazooki ;] 15:54 [zgłoś do usunięcia] en_ka znowu w życiu coś mi nie wyszło? dlatego, że nie obchodzą mnie wasze prywatne sprawy tylko lek o którym rzekomo się tu dyskutuje? co za chamstwo z Twojej strony edytusiu ;] cóż, pomogłyście mi się przekonać, że naprawdę nie mam tu po co wchodzić. co do caterpillar - nudą zioną twoje zwierzenia, przykro mi, że nie masz z kim porozmawiać w realu i musisz to sobie odbijać w wirtualnym świecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
nic mnie tutaj nie bawilo. grupa wsparcia na wstepie mnie skreslila wiec dlaczego mialabym byc dla was mila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:26 [zgłoś do usunięcia] en_ka Od dłuższego czasu śledzę to forum i z dnia na dzień czuję się coraz bardziej zawiedziona. Czy tematem do dyskusji nie jest przypadkiem ZELIXA?... Chyba nie. Bo teraz pisze się tu o atrakcjach świętokrzyskiego, o swoich dzieciakach, zębach, hydraulikach i innych pierdołach, które w ogóle nie obchodzą odwiedzających. (..) Nie obchodzi mnie wasze mierzenie biustu i wizyty u stomatologa, jak chcecie o tym pisać to wejdźcie na forum o zębach, a nie o zelixie. Serdecznie pozdrawiam i z nadzieją wypatruję zmian! Jak się zaczyna atakiem to nie należy się spodziewać niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 Witam Cie Kochana!!!!! emocje opadly.mialysmy dzis tu ciekawy 1kwietnia i to wszystko wydaje mi sie tylko glupim zartem.zapominam. ja powoli lece z wagi.troche kusi mnie aby zobaczyc co bedzie jak wezme.... dzis cwiczen zero:-( wsyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was proszę Drogie forumki o nie dyskutowanie z en-ką. No i mam pytanie do en-ki, co chcesz wiedzieć? Napisz konkretnie. Już nawet NIE CHCĘ abyś czytała to forum- odpowiem Ci osobiście. Moje zdanie jest takie, że 23 letnia osoba nie musi brać zelixy, nawet przy Twoje wadze/wzrost. Jednakże każdy decyduje za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
no i co jest nie tak w tych postach? PRAWDA JEST TAKA BOLESNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa!!!!!!!!!!!!!!! zostaw to ciastko i to juz!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
aha czyli nikt nie wypowie sie na temat mojej wagi, wzrostu i tego ze zazywam zelixe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en-ka- podczas zażywania zelixy antykoncepcja obowiązkowa, chyba, że nie współżyjesz- to oczywiście nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych. Skutki uboczne znasz, bo widziałam w Twoim poście część tekstu z ulotki. Co do chudnięcia- to jest to kwestia indywidualna i każdy ma po prostu inaczej. Oczywiście wiadomo, że nie bierze się dwóch tabletek w jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
interesują mnie skutki uboczne dotyczące samopoczucia w czasie brania tabletek, czy pamietacie wypowiedz pewnego pana ktory skarzyl sie na tesciowa ktora po zelixie zamienila sie w potwora? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)niom to ładnie Polacy zagrali 10-1:):):) bravo!!!szkoda ze w Belfascie mieli mniej szczęscia :(tia (...)zostawię bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
dobrze, że masz telefon - zadzwon myslę, że będziesz naprawdę zaskoczona :) zrobisz sobie na wlasne zyczenie primaaprilisowy zarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.ula
En-ka O raju.Czy to takie trudne do zrozumienia? Jeśli chce się z kimś pogadac, kogo tak na prawdę jeszcze nie znasz to nie można zaczynac od opieprzania, że treśc forum nie taka jak powinna. Takie skojarzenie- obojętnie jakie forum np w Wirtualnej Polsce się nie przeczyta -tam zawsze posty kończą się bagnem . Kowalczyk zwyciężyła w Pucharze Świata?- ile ta... za to kasy dostała. Nauczyciele dostaną podwyżki? Jak to , tym nierobom chcą z mojego dac? Lekarze strajkują? Do kopalni z nimi , to zobaczą co to praca...................... A to Polska właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka interesują mnie skutki uboczne dotyczące samopoczucia w czasie brania tabletek, czy pamietacie wypowiedz pewnego pana ktory skarzyl sie na tesciowa ktora po zelixie zamienila sie w potwora? Poszukaj dokładnie czego to dotyczyło, ręce opadają... Wrzuć w google: skutki uboczne zelixy i znajdziesz. W ulotce też pisze Wieeeeesz, proponuję Ci jednak odstawić zelixę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pare dni mnie tu nie było (moje dziewczyny chore) , ale widzę ,że była zadyma! en_ka dziewczyno,zycie nie polega tylko na odchudzaniu, zeli, i skutkach ubocznych... my własnie po to tu zaglądamy, żeby dyskutować o naszych dzieciach, grzeszkach słodkościowych, stomatologach, czasem krzyczymy ,że jest nam źle to jest nasze forum!!! gadamy o czym chcemy,a czasami nic się nieodzywamy tylko odwiedzimy tą stronkę ,bo akurat mamy tylko taką potrzebę. I nie chcemy mieć tu zadymiar,są od tego inne fora. Mam 78 kg. Jestem zadowolona. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×