Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość en_ka
jeszcze do agniesi - to naprawdę przykre, że musisz szukać przyjaciół w internecie. Jestem tego zdecydowanym przeciwnikiem - uważam, że sieć powinna służyć w celach informacyjnych a nie zastępować tradycyjne relacje międzyludzkie. Każda z was tu pisze o swojej wadze, o tym jak nie potrafi pohamować swojego apetytu, o tym że nie ma czasu na ćwiczenia - czemu nie porozmawiacie o tym z prawdziwymi koleżankami? Wstyd wam się przed nimi otworzyć? Łatwo być anonimową osobą w wirtualnym świecie - trudniej zacząć żyć naprawdę. Przemyślcie to, zanim się zatracicie i uzależnicie od internetu. Życie toczy się poza wirtualnym okienkiem i tam warto szukać prawdziwych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zegnaj en_ka,wiemy juzco o nas myslisz wiec bez zalu pisze ci to w imieniu reszty dziewczyn.szkoda twojego czas aby tu zagladac.jak do tej pory jestes jedyna osoba ktora nie znalazla nic ciekawego na tym forum.innych reklamacji nie bylo.kazda z nas caly czas znajduje tu odpowiedzi na swoje pytania.a moze masz dzis kiepski dzien i usilnie chcesz kogos obrazic??? mimo wszystko zycze ci udanej walki z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
jestem jedyną, która powiedziała coś w tej sprawie. jedyną która tak naprawdę umie czytać ze zrozumieniem. bo zdaje sie, że w temacie pisze ZELIXA a nie szkoła pielęgniarska w CK i dziadek w Opatowie. Pozdrowienia dla dziadka. Adios amigos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka upierdliwa jestes i chyba zostala urazona twoja duma skoro jeszcze tu zagladasz. a gdzie Twoi przyjaciele?oni swietnie ci dordza chyba ze wstydzisz sie przyznac w jaki sposob walczysz ze swoja nadwaga i tu szukasz wsparcia.jestem przekonana ze gdybys znalazla tu info ktore sa ci potrzebne to bylabys czestym gosciem zmien forum bo nie jestes tu mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar❤️ kobitko wow!!!!!!!!ja też nie chcę tej nieszczęsnej siódemki!!!!! anula tg🌼 świetny wynik🌼 kasiek30❤️ wykrzyczałam-przyszedł przed 15tą! agniesia118🌼 po to jesteśmy❤️ en_ka totalny brak zrozumienia w czytaniu naszych postów-dzięki za pozdrowienia dla dziadka-nie żyje od 13 lat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
En_ka gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem to byś wyraźnie przeczytała że ja rzadko tutaj piszę ale lubię poczytać o problemach innych osób które tutaj piszą i właśnie z tego czerpię informacje. Dlatego bronię Wszystkich którzy cokolwiek tutaj napisali bo dzięki ich wypowiedziom można się wiele nauczyć. Nie muszę szukać przyjaciół w sieci bo w realu mi ich wystarcza, jednak nie mają oni akurat takiego doświadczenia jak dziewczyny tutaj. A z kim ja będę rozmawiać o moich problemach to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
Szukam wiadomości na temat leku Zelixa, ponieważ chcę napisać o nim artykuł. A raczej o osobach, które go zażywają. I póki co muszę stwierdzić, że nie potrzebujecie się leczyć z otyłości tylko z samotności. A zaglądam tu, bo mam taki charakter, że lubię mówić to co myślę i wymieniać poglądy z ludźmi. A ty widzę panuje nietolerancja na osoby, które otwarcie mówią co myślą. Przykro mi, fanki zelixy, że nie wiecie na czym polega dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 są ludzie i ludziska,forum o zeli jak nas śmie upominać a jednocześnie sama nie pisze na temat,a że to w realu nie jest to może się anonimowo pomądrzyć,szkoda słów;-) Kasiek ja czasami bywam w Twoich rejonach,teraz juz troche rzadziej niż kilkanaście lat wstecz ale chwile dzieciństwa spędzone na wsi u Dziadka w Górach Świętokrzyskich są niezapomniane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak się powstrzymam z komentarzami,nie będę dokładać pracy Biuralistce40,w razie konieczności będzie miała mniej sprzątania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do en-ki ( przepraszam jesli pomylilam coś w niku..) Chciałabym tylko powiedzieć, że pomimo tego, że w realnym świecie mam znajomych, przyjaciół, wspaniałego narzeczonego, studia, prace, ogólnie mam Życie. ale wśród moich znajomych tylko ja mam problem z nadwagą, ba! otyłością!! więc mimo tego, że moje koleżanki nie raz wysłuchiwały mnie, pytają z zainteresowaniem jak się czuje po lekarstwach itd itd..... lepiej chorego zrozumie chory, prawda? .... wiec zaznacz to w swoim artykule, bo to prawda dość stara i oczywista;) Ponadto, jeśli dokładnie przczytasz to forum znajdziesz wiele informacji odosnie samej Zelixy i jej działania. Wsyatrczy chcieć. Przykro mi ze swoją frustracje wywołaną brakiem tego czego oczekiwałaś, i niestety musisz się zagłebić, aby napisać swój artykuł --> wyładowujesz ja na nas. pozdrawiam, powodzenia w pisaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie znalazlas tu potrzebnych ci informacji to trzeba bylo szukac na innej stronie a nie komentowac to co tu znalazlas. a info o tym jak dziala na nas zela jaka mamy diete czy cwiczymy tez tu znajdziesz.jak na dziennikarke kiepsko idzie ci szukanie informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355 jednak anorektyczki sa bardzo nerwowe,prawda? chciala isc na latwizne a tu trzeba szukac na innych stronach info do artykulu..... nikt nie mowil ze zycie jest proste OD TERAZ IGNOROWAC IGNOROWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 co prawda to prawda❤️ wiesz wyszło na to że powinnyśmy żyć tylko zelixą,dietą i ćwiczeniami bo wszystko ponad to nie nadaje się na to forum ,pozwolisz: ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
Dziennikarką nie jestem, ale mimo iż jesteście ode mnie dużo starsze okazuje się, że mniej inteligentniejsze. Nie wiedziałam, że świętokrzyskie i nadwaga mają ze sobą coś wspólnego. Może się czepiam, nie przeczę, ale taki mam charakter, że lubię porządek i nazywanie rzeczy po imieniu. Zelixa i czytanie ze zrozumieniem - to zelixa, a nie jakieś pierdoły. W każdym bądź razie, dziękuję za reakcje, widać prowokacje są mi pisane :) Owszem chory, chorego zrozumie więc wspierajcie się drogie dziewczyny - ale może lepiej na gadu-gadu, żeby nie zaśmiecać kafeterii. Paaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze, ludzie ją pytają: - Dlaczego płaczesz? - Bo się zgubiłam! - A jak się nazywasz? - Nie wiem! - A jak się nazywa twoja mama? - Nie wiem! - A swój adres znasz? - Tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ZNOWU CHCE NAS OBRAZIC!!!! skoro jestes tak baaardzo inteligentna to po co nadal tu zagladasz skoro wg.ciebie sa tu same idiotki???????????????? przeczytalas wypowiedzi i nie znalazlas nic ciekawego wiec daj juz sobie na wstrzymanie. po co sie denerwujesz? dziekujemy ci za napisanie swojego zdania na ten temat.skoro uwielbiasz prowokowac to tu juz to zrobilas czas na nastepne forum.... zegnamy i mam nadzieje ze juz nikt nie wypowie sie na twij temat. a moze o to ci chodzi byc w centrum zainteresowania???? wracaj do swoich przyjjaciol oni pomoga napisac ci ten artukul bo tu przeciez sa same samotne zakompleksione desperatki na sile szukajace przyjaciol. sorry dziewczyny ale mysle ze to koniec wizyt tej pani. bardzo inteligentna??? jeszcze nie zrozumiala ze nie jest tu mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Aaaaa co to za.... en_ka ...ona z choinki sie urwała, jak jej sie nie podoba to niech tu nie zaglada.... dziewczyny zgadzam sie z wami - nie chcemy tu takiej - niech idzie precz :) ...renatka... wkoncu sie doczekałas hydraulika :)🌻 ..caterpillar...Ty,jak ja bez wgi nie ma dnia:) tez sie cieszyłam w poniedziałek ze wkoncu jakies 65,8 a dzis juz było zajs 66,4:( ale mysle ze to przezto,ze rozregulowałam posiłki - jak sie wezne za robote to o jedzeniu ani mysle (od poniedziałku tak było )🌻 ...kasiek.. ja tez sie wpraszam na wies :)🌼 Wszystkim wam dziewczynki przesyłam 🌼 bo u mnie pogoda wkonc super i zyc sie chce:) A z tą ..en_ka..to szkoda słow.... faktycznie najlepiej ignorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30❤️ i wszystkie MIŁE kobietki❤️ ja naprzekór wklejam cos wesołego he he ,pewnie że to nie ten topik ale jakoś niezbyt sie tym przejmuję,jesten inteligentna,mam poczucie humoru także na swój temat i staram sie nie obrażać innych bezpodstawnie-tak jak każda z nas czyli czytające ze zrozumieniem;-) Słuchaj dzieweczko! - ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! - Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył - dwa razy - tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę - przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem... I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji "na most"). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle... gwizd. ... raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, czuję się jak bateryjka - żartuje po stosunku kochanek. Jestem do cna wyczerpany! - Ech wy, faceci, a potem się dziwicie, że się was wymienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia73❤️ doczekałam się,późno bo późno ale jak ochrzan zebrał to awaria została usunięta w 15 minut;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec piątki dzieci wygrał zabawkę w loterii. Zawołał swoje dzieciaki i spytał, które z nich powinno otrzymać prezent: - Kto jest najbardziej posłuszny? - spytał - Kto nigdy nie pyskuje mamie? Kto robi wszystko, co każe? Pięć głosików odpowiedziało jednocześnie: - Dobra, tato, możesz zatrzymać zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!! od 17.37 lepiej sie oddycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iwcia73 zapraszam renatka3355 dobre to bylo.tak trzymaj.tu o wszystkim co dla nas wazne i tak ma byc. ja dzis na wadze 0,3 mniej.dobre i to -bez zeli tylko z fasonic i apptrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca. - Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: "a dlaczego masz to takie wielkie, dlaczego masz takie wielkie tamto"... kasiek30 każdy stracony gram się liczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka32
Witam Wszystkie Kobitki :) wpadłam tylko na chwilkę, żeby przedstawić swój wynik, bo niedawno dotarłam do domku z -racy i zaraz muszę pędzić na moje tańce. A więc... Start we wtorek 24.03 z wagą 72,3 we wtorek 31.03 70,7kg. pozdrawiam Wszystkie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa na pierwszej randce: - Masz jakieś nałogi? - Nie... - A jakieś hobby? - Lubię rośliny. - O a jakie ? - Chmiel, tytoń, konopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×