Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

spoczko biuralistka40-jakoś to przeżyję hehe :):):)teraz mam nadzieje ,ze się znajdę na liście i ze będe coraz mniej kilogramików dopisywać ;)hihi no ;)laseczki :) gdzie jestescie?no w sumie wekend sie zaczał,a za mną tak chodzi martinii,z cytrynką i z lodem ehhhhhhhhhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa biuralistka40-ciesze się ,że w koncu dobrze napisałaś mój nick :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: jestem wyluzowana ,bo już łeb mi nie pęka,i nie mam ZADNYCH skutków UB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem mam już pomyte wszystkie okna:) jutro czeka mnie sprzątanie podwórka!:( nawet moja \"cioteczka\" mi w tym nie przeszkodzi🌼 ----->renatka3355 jesteś kochana❤️ czasami piszesz moniusia39 a czasami moniusia30 całe szczęście że mieszczę się w granicach 30:),ale nie gniewam się o to jest mi po prostu wesolutko! ------------->biuralistko40 duuuuuuuuuużżżżżżżżooooooooooo zdrówka a jak chcesz to wpadnę umyć tobie te okna! ------------> kasiek30 czy ja mogę jutro w ramach zbijania kalorii wciągnąć coś do kawy? za tydzień święta a ja jeszcze mam troszkę do posprzątania w koło domu🌼 i jeszcze na dodatek w środę wlepili nam w gimnazjum zebranie :( na 17 ma być na nim jakiś psycholog ,który ma mówić o trudnej młodzieży buuuuuuuuuuuu lecę do wyrka -dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) kasiek30 🌼😍 biuralistka40😍🌼 renatka3355🌼😍 kajair🌼 iwcia73🌼 ruda102🌼 Paczulek🌼 Winiolka🌼 caterpillar🌼 edytusia🌼 Pączuszek84🌼 Gosik39🌼 Julia Agnieszka🌼 Bambooshek🌼 ashtraygirl🌼 moniusia30🌼 gucia77🌼 bernardynek🌼 olus23🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie mam czasu już czytac wszystkiego, więc najpierw odpiszę, a jutro nadrobię. Dziekuję Wa strasznie za rady i przepisy, postaram się cos z nich wybrać :*:*:* Niestety z tym oddzielnym gotowaniem dla mnie i dla lubego jest jeden problem - ja nie cierpię gotować. Ugotowanie jednego obiadu przyprawia mnie o dreszcze, a 2 to raczej by nie przezyła ;p Gucia, ja jestem z Łodzi. 12 dni temu kupiłam Zelixę 15 op. 30szt. za 22zł. w aptece na Limanowskiego 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar ten ze skazańcem mnie rozbroił, dobry :) biuralistka40 zakładam, że dieta francuska spala niesamowicie dużo kalorii, ale kurcze można się od niej nieźle uzależnić :) kajair nic nie mów o martini, hmmmmmmmmmm uwielbiam, do tego jeszcze zielona oliwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kupna Zeli, wczoraj kupowałam nowe opakowanie. Mam receptę na zele15 -60szt. Podzwoniłam po aptekach zanim pojechałam kupić i doznałam szoku. W miejscowości gdzie jest ok 23 000mieszkańców, 6 aptek zela była po 130 zł, a w jednej znalazłam za 109zzL. Najlepsze jest to, że największa różnica cenowa była w aptekach, które są dość blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
Czesc dziewczynki,mam pytanko czy moge rownoczesnie z zwlixa15 brac na bol glowy ibuprom max?Dzisiaj strasznie bolala mnie glowa,ale nie przez zelixe tylko przez moja glupote,bo umylam sobie wlosy i poszlam wysuszyc sobie je na dwor,i mam...Duzo zdrowka dla BIuralistki!I pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka gorąca herbatka z miodem i cytrynką i będzie lepiej :) Zdrówka :) Dane do tabelki podam w poniedziałek :) Rano wskakuję na wagę i mam nadzieję, że to będzie optymistyczny dzień :) Dzisiaj zaczęłam koktajlowanie :) ciągnęłam moją mamę. Robię te koktajle o których pisałaś. Ledwo dzisiaj wypiłam ten pierwszy. Jutro pewnie pójdzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg ja biorę zele15 i jak boli mnie głowa, to biorę ibuprom, ale ten zwykły. U mnie nic się złego nie dzieje. Między jedną a drugą tabletką robię odstęp. A ibuprom max, hmmm to jest podwójna dawka. Może spróbuj wziąć jedną zwykłego ibupromu (200mg), a jak nie pomoże to po jakimś czasie dopiero drugą. Ibuprom może podnieść ciśnienie (jednak jest to skutek wymieniony jako nieczęsty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a
hej, dlugo nie tu zagladalam ostatnie dwa dni pracowalam po 14 godz po pracy padalam ze zmeczenia i nie mialam sily wlaczac komp. mam nadz ze nikt nie pomyli mnie z en-ka :) wrrrrr. pozdrawiam was wszystkie od jutra znow caly weekend w pracy ale w poniedz wszystko nadrobie. slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na zbliżające się święta :) http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images3.fotosik.pl/9/k1nn65wy17olwn9h.jpg&imgrefurl=http://www.maxmix.pl/zdjecia/answerme.html&usg=__hwxnq0w0JAt4Nj3ZPl08KZxbqqw=&h=549&w=680&sz=49&hl=pl&start=19&um=1&tbnid=98u95X6DACE1jM:&tbnh=112&tbnw=139&prev=/images%3Fq%3Dodchudzanie%2Bhumor%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26um%3D1 Widzę, że zostałam sama :( Jakoś ostatnio za późno się pojawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tg-możesz wziąć ibuprom max-ja wczoraj wziełam i żyję:)tez bolał mnie łepek po basenie:)nie można dopuszczac do duzych bólów głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALORYJKA
OD BARDZO DAWNA CZYTAM TO FORUM-POZDRAWIAM JESTEM Z WAMI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello-dzien dobry chyba jestem pierwsza:)pozdrawiam Was słoneczka:) biuralistka40-mam nadzieje,że już lepiej sie czujesz,wiosna to taki czas...,że się łapie,różne wirusy...3maj się >>>ello>>> Kurcze dziś chyba nie znajdę czasu,żeby tu zajrzeć:(ale za to w niedzielę pewnie będę mieć za swoje...ile napiszecie stronek????Buzka dla wszystkich MIŁEGO WEKENDU,i wiecie ,,damy radę,,no to narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia77
Witam z ranka bambooshek dziękuje za adres apteki, szkoda tylko że do Łodzi mam 50 km ale chyba sie przejadę a byłam pare dni temu i też na Limanowskiego ale 47 całkiem blisko. Z cenami to jakiś koszmar co kraj to obyczaj tzn co miasto. Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ❤️ wczoraj nie mialam czasu aby zerknac co jeszcze napisalyscie bo zajeta bylam jedzeniem\"keksu\" :-) dobre na poprawe nastroju za pare minut ruszam do pracy mamy od kilku dni urwanie glowy :-( pogoda piekna sloneczko swieci wiec zycze wam udanego dnia Agixa👄 kwiaty piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki Wczoraj już nic nie naskrbałam bo odwiedziła nas Pani Teściowa i siedziała do poźnych godzin.A potem to już nie miałam humoru hi hi. Tam mnie kusi żeby wejść na wagę bo czuję że jest coś mniej ale poczekam do jutra i rano się pochwalę. Dzisiaj na obiad robię coś z waszego przepisu,mąż też chętny a córcia to wszystko zjada.Wiecie jaką mam dużą córcię.Ma 3 lata a wygląda na 5 lat.Jest szczupła ale wysoka,chyba po tatusiu. No to teraz zapraszam wszystkie kobitki na kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje ze dzisiaj tutaj zadziwiajaca cisza...pewnie porzadki swiateczne heheheh...a ja ide do spowiedzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! cisza tu okropna :-) ja mialam ciezki dzien duzo pracy ale teraz jestem juz na wsi.piekna pogoda.przyjda znajomi i rodzina.rozpalimy zaraz grila.juz sie rozgrzeszam bo piwka sie napije i karczku z grila tez zjem :-) Wam tez zycze fajnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was KOCHANE!!!! 😘 😘 Sądząc po ilości wpisów to okna już wypucowane, firanki pachnące, dywany potrzepane czy poodkurzane (jak kto woli...) u nas wolą trzepać, od 6-tej rano walą dziś ludzie trzepaczkami w te dywany.....normalne średniowiecze, przynajmniej jeden plus tego, że mieszkam na 4-tym piętrze kurz z tego trzepania,nie osiada mi na oknach......... Ja też wreszcie balkon doprowadziłam do porządku po zimie, okna wyszorowałam i wyprałam firanki. Niestety na święta mamy teściową z wizytą (czytaj z wizytacją ) :) Pogoda odlotowa 24 stopnie. Biuralistko nie możesz chorować w taką pogodę, buziak dla Ciebie 😘 Ach i odkryłam dziś świetny sposób na natychmiastowe rozwiązanie problemów kibelkowych, kapusta kiszona na czczo po 10 minutach byłam w toalecie.... Agixa jeszcze raz wielkie dzięki za filmik i mobilizację do ćwiczeń. Robię ten ABS dopiero ponad tydzień zaczynałam od 1-ego raza dziennie, teraz robię rano i wieczorem....i muszę Wam powiedzieć, że ubyło mi po 1 cm z talii i brzucha. Więc jestem bardzo zachęcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 myślałam że będzie więcej stron do czytania? a tu malutko! pewnie każdy w taką ładna pogodę wyszedł na dwór-ja wysprzątałam całe podwórko (razem z mężem,pierwszy raz pomógł to robić od 15 lat!!!);) dzieciątko najmniejsze cały dzień wariowało na dworze a jak przyszedł wieczór to po kąpieli padł jak betka!! po spaleniu tylu kalorii na tym podwórku to w nagrodę zjadłam loda!!!!!!!!!! ------>kasiek30 dasz mi rozgrzeszenie? dodam że kolacji nie jadłam jak zwykle. lecę trochę nogi wyciągnąć i odpocząć 👄 do \"zobaczenia\" do jutra!!! LASECZKI jesteście👄 suuuuuuuuuppeerrrrrrrrrrrr👄 ,jesteście najlepszą grupą wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×