Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Witam wszystkich i slę moc buziaków :* Gratuluje wyników dobrych i zapału do ćwiczeń. Ja zapal nawet bym moze i miała, ale przyplątała mi sie bardzo nieprzyjemna przypadłość i nawet siedzieć jest mi ciężko :/ Gucia - trzymaj sie ciepło, mam nadzieję, że z malutka wszystko będzie dobrze. Renatka, cieszę się, że Twoj tata zdrowieje :) Ata, ja chyba mam to samo. Nie wiem, czy to winna Zeli, czy przesilenie wiosenne, ale chodzę lekko nieprzytomna i najchętniej o 18 juz bym sobie spała. Biuralistko, święćśię mnie rozłożyl na łopatki :D Byłam dzisiaj u endokrynologa. U tej pani po raz ostatni. Ona jest delikatnie mówiąc nienormalna. Kazała mi zrobić badanie (które ma potwierdzić, to czego nie potwierdzaja inne oraz moje objawy), ale prywatnie (tego to już nie rozumiem, bo byłam w szpitalu). Kiedy pokazałam jej wynik prolaktyny (36,6 gdzie norma jest 1,5 do 25) stwierdziła, że to hormon stresu i sie napewno zestresowałam przed badaniem. Spytana o poradnie dietetyczną odpowiedziala :przecież nie jesteś otyła (a więc mam czekać, aż moja waga dojdzie do 100 kg. i wtedy się tam udać?), a jeśli w rodzinie są osoby z nadwagą to juz trudno - natury nie przeskoczę (!!!!????!!!!). Na koniec poproszona o jakieś leczenie, odpowiedziala, że jak juz tak bardzo chcę to mi coś tam przepiszę. Nawet nie wspomniała, kiedy mam przyjść znowu. Może uznała, że juz nie przyjdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania :od kilku dni ziewam od ok.15 godz.To chyba przesilenie wiosenne. A odbiegając od tematu-zostałam dzisiaj babcią.Mam wnusię:)))):))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie żeliksiarki::)🌼 Normalnie cały czas w biegu nieumię się wyrobic,święta tuż tuż a ja w lesie z wszystkim jak zwykle . W sobotę przetrwałam urodzinki z grzeszkiem 1 lampka wina i kawałek ciasta [ale naprawdę mały]teraz juz jestem grzeczna i wróciłam do żelki:) ;-) biuralistka 40🌼 kasiek30 🌼 biuralistka40 🌼 renatka3355🌼 kajair 🌼 iwcia73 🌼 ruda102 🌼 Paczulek 🌼 Winiolka 🌼 caterpillar🌼 edytusia 🌼 Pączuszek84 🌼 men21 🌼 Julia Agnieszka 🌼 Bambooshek 🌼 ashtraygirl 🌼 moniusia30 🌼 gucia77 🌼 bernardynek 🌼 olus23🌼 gucia77 -wszystko będzie dobrze zobaczysz napewno obejdzie się bez szpitala ❤️🌼👄 Gosik39 40 12.03.2009 156 93 /90,4/89,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Biorę zelixe od marca, kupilam od razu duze opakowanie i zle sie po nich czuje, zostało mi jeszcze 30 sztuk, moze chcialaby jedna z Was ode mnie odkupic???? Jest to zelixa 15mg. Zaintersowanych prosze o kontakt: kwaczynska_e@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu:) Tak na dobry wieczorek Kasiek30 ❤️😘🌼 biuralistka40 🌼😘😍 Renatka3355😘🌼😘 Ruda102🌼😘🌼 Kajair🌼😘🌼 caterpillar🌼😘🌼 Iwcia73 🌼😘🌼 nutella prosto ze słoiczka 🌼😘🌼 Gosik39🌼😘🌼 Paczulek 🌼😘🌼 Winiolka🌼😘🌼 Zielonooka27🌼😘🌼 kruszka_32🌼😘🌼 Bambooshek🌼😘🌼 Joasia27 🌼😘🌼 Julia Agnieszka 🌼😘🌼 Lucia12 🌼😘🌼 Madziunia88🌼😘🌼 Majko 77🌼😘🌼 anula tg 🌼😘🌼 Ashtraygirl 🌼😘🌼 Ata26 🌼😘🌼 MONIUSIA35 🌼😘🌼 Zuzia78🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🖐️ biuralistko40 -ja tak szybciutko uzupełniam moje dane Lucia12.38.06.03.2009 164 95 93 90 86 85 86 84 ...... jest juuuupppiiii słyszę w koło dziewczyno jak ty schudłaś a ja tak sie martwiłam że nic nie widac boi w obwodach nie ubywało buziaczki dla wszystkich musze zmykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucia77 mam nadzieję, że z córcią będzie wszystko w porządku i Twój lekarz będzie wiedział co robić. Nie martw się, że nie piszesz na temat. Już wcześniej ktoś zauważył, że rozmawiamy tutaj o wszystkim. Jeśli tylko pomaga Ci "wygadanie", to pisz śmiało. Zawsze ktoś przeczyta, coś doradzi, albo chociaż doda otuchy :) Będzie dobrze, musisz w to wierzyć :) Buziaki i trzymaj się twardo :) Buziak dla malutkiej :) bambooshek lekarkę masz faktycznie, pożal się Boże. Skąd Ty ją wytrzasnęłaś? Moja endokrynolog jest niesamowita. Chodzę do niej jak do starej znajomej. Mogę z nią o wszystkim porozmawiać, a nawet jak coś mnie martwi ze zdrowiem, to nie ma problemu żebym do niej zadzwoniła. Nawet kiedyś się umawiałyśmy, że jak zjem coś słodkiego, to mam do niej pisać za każdym razem sms'a :)hihihi Działało :) Teraz już nie muszę. Nie ciągnie mnie do tego :) Nie pamiętam skąd jesteś, a z czystego lenistwa nie chce mi się szperać na poprzednich stronkach. Jak możesz, to przypomnij mi. Ona przyjmuje w kilku miastach, może gdzieś w pobliżu Ciebie? Co do prolaktyny, to jak miałam zbyt wysoki wynik, jakoś nikt mi nie mówił (akurat moja ginekolog), że to hormon stresu i że w czasie badań mógł podskoczyć. Fakt mógłby, ale nie aż tyle. Nie ma co zmieniaj ją jak najszybciej. lucia12 gratuluję pięknego spadku :) Oby tak dalej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi południowi sąsiedzi Czesi raczej nas lubią i my możemy to samo powiedzieć o nich. My mamy dużo ubawu z ich języka, a oni ponoć z naszego. Być może w tym tkwi tajemnica naszych dobrosąsiedzkich stosunków. A więc pośmiejmy się trochę. Przedstawiamy krótki kurs języka czeskiego. parek w rohliku = hot-dog poruhany = zepsuty ripadło = koparka momentalnie niepzitomna = chwilowo nieobecna mandolinka bramborowa = stonka ziemniaczana potapac = nurek divadło = teatr "Bytka abo ne bytka to je zapytka" = Być albo nie być oto jest pytanie "Zahlastana fifułka" = "Zaczarowany flet" trup = kadłub (samolotu) ryhlik = pociąg pospieszny Mnichowo = Monachium czerstwe = świeże skleo = piwnica pivnica = piwiarnia obchód = sklep oprava zavady = naprawa uszkodzenia vlak = pociąg osobowy divka = dziewczyna szukać = pierdolić kveten = maj (oprócz 1 maja) koło = rower stan = namiot frajerka = dziewczyna koronka (haftowana) = cipeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz? Mąż na to: - Nie chce gnój stać, to nie będzie leżal na miękkim! Przychodzi facet do domu po pracy i chce co zjeść. Żona się pyta: - Otworzyć ci puszkę? - Cipuszkę później, najpierw daj co jeść. Zasady postępowania wobec pracowników w firmie: Kadrę należy traktować jak pieczarki: 1. Trzymać w ciemnym pomieszczeniu 2. Od czasu do czasu obrzucić gównem. 3. Jak któryś wystawi łeb - uciąć !!! Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy: - Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi! - Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić! Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi: - Ale ten pan ma krzywe nogi! Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia: - Jasiu, ile mam ci powtarzać, że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira. Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi: - Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby swe jaja nosić w nawiasach. Jak mężczyźni definiują podział obowiązków "pół na pół"? - Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 znalazłam sposób na Twojego męża, tzn. na to, żeby zaczął ćwiczyć :P Jak zmusić mężczyznę do robienia przysiadów? - Wystarczy włożyć pilota od telewizora między jego stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słownik męski :) 1. Czy my się przypadkiem nie znamy? = Niezła dupa 2. Jestem romantykiem = Jestem biedny 3. Potrzebuję cię = Ręka mnie już boli 4. Nie jestem taki jak inni faceci = Jestem obrzezany 5. Poważnie myślę o trwałym związku = Mam dość onanizmu 6. Tylko na tobie mi zależy = Jesteś jedyną dziewczyną, która może na mnie patrzeć 7. Chciałbym cię lepiej poznać = Żebym miał o czym opowiadać kumplom 8. To tylko sok pomarańczowy, spróbuj = Jeszcze dwa takie drinki i zgodzi się na wszystko 9. Nie wiem czemu, ale jej nie lubię = Nie chciała iść ze mną do łóżka 10. I jak było? = Naprawdę mam takiego małego? 11. Wspaniale się wczoraj bawiłem = Kim ty do cholery jesteś? 12. Kochasz mnie? = Zrobiłem coś głupiego i pewnie się o tym dowiesz 13. Naprawdę mnie kochasz? = Zrobiłem coś głupiego i na pewno się o tym dowiesz 14. Zadzwonię = Mam nadzieję, że więcej cię nie zobaczę 15. Dużo o nas myślałem = Na trzeźwo nie jesteś tak ładna, jak mi się wydawało 16. Zostańmy przyjaciółmi = Prawdę mówiąc jesteś bardzo brzydka... 17. Wiele się od ciebie nauczyłem = Następna proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Poczytałam, poczytałam. Waga idzie w dół :) szczególnie gratuluję---> lucia12---> 🌻 Startowałyśmy z podobną wagą ale u Ciebie szybciej idzie :) mam tylko nadzieję, ze nadążę za Tobą :) Napisz jaki masz cel jeśli chodzi o wagę. Teraz wykąpię te moje brudaski dwa i biorę się za ćwiczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeptus
HEJ biore zelixe 15mg co prawda nie mam nadwagii ale strasznie zgrublam w ciagu 2 tyg i to widac wszedzie przybralam a moj brzuch jest napecznialy nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ... dzis wzielam zelix pierwsza tabletke malo wypilam jak ja wzielam zle sie czulam bylo mi niedobrze i slabo ... czy mozecie mi powiedziec czy stosujecie diete ?? czy spoczatku jecie normalnie ? ahia i mam pytanko bo kolezanka rowiez bierze i pracuje na noc czy uwazacie ze powinna brac tabletke gdzy idzie do pracy o 22 czy rano po powrocie do domu >>>??? ja jej doradzilam ze jak przyjdzie do domou tak 7 lub 8 ale sama nie wiem bo wsumie caly dzien spi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa, dzieki za ciepłe słowa. Ja jestem z Łodzi i tu jest problem z endo. A konkretnie z endo - ginekologamii, bo oni sie tym zajmują. Wcześniej leczyłam się u zwykłego endo, ale Pani skupiła sie głównie na wyciskaniu nieistniejacego pokarmu z moich piersi. Potem zostawiła mnie bez leków i PRL zaczęła szaleć. Postanowiłam ją zmienić na prawdziwego eksperta i zapisałam się do Centrum Zdrowia Matki Polki. Tu trafiłam na tą gwiazdę. W Matce Polce są jeszcze inni lekarze, ale z tego co czytałam na www.znanylekarz.pl to wszyscy są po jednych pieniądzach. W Łodzi jest jeszcze tylko jedno miejsce (przynajmniej o innych nie wiem), gdzie jest poradnia endo-ginex, ale tam nie ma przyjęć nowych pacjentów. Stwierdziłam więc, ze pójdę juz prywatnie (choć kasy brak), ale okazuje się, że lekarz, o którym słyszałam dobre opinie przyjuje w tej samej przychodni (prywatnej), co wszystkie cudowne gwiazdy z Matki Polki, więc teraz mam obawy. A innych lekarzy nie znalazłam. Może Twoja lekarka też w Łodzi przyjmuje? Ps. Na tej stronce o lekarzach można zdobyc sporo cennych informacji, ja czytałam o lekarzach, do których chodziłam i znaczna część pokrywa się z moimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ dziękuję i napewno pozdrowię. gucia77❤️ zdrówka dla córeczki,niech szybciutko dochodzi do siebie👄 bambooshek❤️ dzięki👄ja też tak miałam ale po odstawieniu zelixy-mogłabym spać 20 godzin na dobę jak gdyby mój organizm nadrabiał niedobory snu wynikające z wcześniejszego brania zeli,no ale Wy nadal ją bierzecie. A ta Twoja lekarka brrrrrrrrr....... Gosik39{serce] to malutkie grzeszki👄 biuralistko40❤️ zdrówko już całkiem w porządku? 👄 szczeptus:-( ile to przytyłaś w ciągu dwu tygodni że aż zelixę musisz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało nas dziś :) pewnie część już zalega zmęczona :) a nocna część dopiero później zasiądzie do kompów ;) Ja nadrobiłam ćwiczonka. Ostatnio widziałam rolletic u mojej krawcowej... Zastanawiam się, czy ona ma jakieś przeszkolenie - bo mówiła, że klientki do niej na to przychodzą. W sumie w salonie, gdzaie byłam na solarium tez jest takie coś - ale drogo chcą. Ciekawa jestem, czy korzystaliście z tego kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was stare odchudzaczki i te świeżutkie jak wiosenna trawka!!! Gratuluję spadków wagi!!! Cieszę się z Wami! Do urlopu jeszcze troszkę czasu zostało i na pewno będziemy wyglądały jeszcze lepiej. Co do dzieciaczków biorących zastrzyki, oczywiście nie życzę ... ale pamiętam jak byłam z moją małą w szpitalu (miała wtedy 9 miesięcy) lekarka poradziła mi maść - Emla smaruje się nią posladek, alebo ramię przed szczepieniem na godzinę przd i całkowicie znieczula to miejsce. W ten sposób przeżyłyśmy!!!!!! Jesli nie uda się uniknąć tych zastrzyków to chociaż może tyle zaoszczędzisz dziecku cierpień. Agixa- cieszę się z tych Twoich kijków, zwłaszcza że warunki masz doskonałe. Co do wyrzynających się zębów w pakiecie z anginą to potrzymaj małą na Ibufienie w zawiesinie, chociaż przez pierwsze dni...mojej małej pomagało uśmierzyć ten najwiekszy ból. A tak w ogóle to cierpliwości Wam życzę a dzieciom zdrówka jak najszybciej!!! szczeptus - zacznę jak biuralistka: wiek, waga, wzrost ....jeśli nie masz nadwagi to po cholerę bierzesz to świństwo...poczytaj dziewczyny chudną bez zelixy. to naprawdę inwazyjny lek, zastanów się czy nie szkoda zdrowia. kasiek30- spróbować możesz, ale bądź czujna przy pierwszych zaburzeniach rytmu serca, lub skokach ciśnienia nie wracaj wiecej do zeli. Są osoby, które nie mogą jej brać i lepiej odstawić, niż nabawić się arytmii. renatka- cieszę się, że tatuś już w domu. na razie pewnie obolały i zmeczony po szpitalu, ale pewnie dojdzie niedługo do wniosku, że fajnie byłoby znów mówić. jeśli bedziesz potrzebować jakiegokolwiek wsparcia jeśli chodzi o terapię mowy to służę pomocą. im szybciej tatuś zacznie pracę tym lepiej. Dobra zmykam do wyrka.......... A!!! Udało mi się załatwic basen, na którą????? jutro na 23.00 jeśli się odezwę tzn, że nie zasnęłam i nie utopiłam się.........to są jaja!!! Tak więc droga koleżanko z Gliwic, ja jestem z Wrocławia i godziny dla normalnych ludzi są nieosiągalne, zostaje 6ta rano, lub 23 w nocy. W domu będziemy z mężem o 24.30 no cóż Polska to piękna kraj................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) Porządki juz chyba wszystkie zrobiłyscie,bo tak tu dzis gwarno:) Tabeleczka bardzo ładna i jak Wam ładnie waga spada:) ..ruda...Dziekuje - Synowi juz lepiej,wkoncu po antybiotyku i innych lekach 3-dniowa temperatura mineła ..Renatka..super że tata już w domu,wsrod bliskich szybciej wroci do zdrowia:) ..gucia77...z coreczką napewno bedzie wszystko dobrze.Najwieksze zaufanie ma sie jednak do swojego doktora.Co do zastrzykow to fakt żal takiej małej kruszynki,ale w wielu przypadkach własnie ten sposób jest najlepszy,w ktorych inne zawodzą.Moj mały raz miał 2 antybiotyki - jeden sie nie przyjmował,po drugim mu nie przeszło,dopiero zastrzyki pomogły,i byłam wtedy taka szczęsliwa ze wkoncu skonczyło sie jego cierpienie i jest zdrowy po bardzo długim czasie.A żal mi go było bardzo,płakałam razem z nim.Ale twoj lekarz napewno najpierw wyprobuje łagodniejsze środki. Zycze zdrowka dla malutkiej:) ..naddia...dla twoich dziewczynek tez zycze zdrowka:) A jednak sprobuj małej posmarowac dziasełka Dentinox-Gel jest bardzo skuteczny. ..Bernardynek.. Gratuluje wnusi :)Zdrowka dla malutkiej:) kasiek30 🌼 biuralistka40 🌼 renatka3355 🌼 kajair 🌼 ruda102 🌼 Paczulek 🌼 edytusia 🌼 Pączuszek84 🌼 Julia Agnieszka 🌼 Bambooshek 🌼 ashtraygirl 🌼 moniusia30 🌼 gucia77 🌼 i wszystkim 🌼 tym ktorych nie wypisałam,i nowym dziewczynkom też 🌼 Wiecie co - dzis moim dzieciom robiłam Pizze na kolacje ( oni mogą jesc są chudzi) i wcale NIE jestem z siebie dumna,bo pochłonełam jakąs jej częsc :( Ale sie rozpisałam ze ho,ho :) Pozdrawiam Was wszystkie i mena tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór --->renatka3355 cieszę się że u taty twojego jest ok! --->mika33 u mnie waga stała prawie 2 tygodnie --->gucia77 jak maleństwo?obeszło się bez zastrzyków? --->bernardynek gratulacje babuniu🌼 --->winolka z rodziny chodziła na roletics jedna dziewczyna i na prawdę warto!! a ja dzisiaj miałam szalony zawrót głowy!:( musiałam jechać z małym(2,5 roku) na ostry dyżur do szpitala na laryngologię boi sobie włożył kamień do ucha ,gdy chcieliśmy zobaczyć to wepchnął palcem jeszcze głębiej i już go nie było widać. ale na całe szczęście pan doktor go wyciągnął i wróciliśmy do domu,leci mu trochę krew z tego ucha ale lekarz mnie o tym uprzedzał dostał Nurofen i cały czas śpi-ale muszę wam powiedzieć że ja mając 7 czy 8 lat zrobiłam to samo.czyli ma to po mnie ale z wyprzedzeniem. lecę już spać do mojego \"aniołka\" :) 🌼 do jutra da 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambooshek niestety najbliżej Ciebie, gdzie przyjmuje, to Poznań i to prywatnie :( Szkoda. A stronkę znanylekarz.pl znam. Jak już mam iść do jakiegoś lekarza, to zdarza mi się tam zajrzeć, ba nawet zostawiłam ze trzy opinie :) ruda102 jak się z kijami rozpędzę po lesie, to tylko gałęzie będą latały :) Mykam spać. Buziaki i milutkich snów kochane babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello renatka3355-cieszę sie Twoim szcześciem,tak trzymaj ... zdrówka dla Twojego Taty:) ata26-kurcze to dziwne:(a moze to jakieś przesilenie wiosenne???może... mika33-Trzymam kciuki :) caterpillar-ruszy waga zobaczysz ruszy..:) gucia77-mam nadzieje ze drugi lekarz wymysli cos innego...taka mała pupcia 2 razy kłuta:(to okrucieństwo ... bambooshek-z lekarzami....heh...zawsze coś... Gosik39-zdieki za pozdrowionka:)równiez śle Tobie :) agixa->>>ello>>>tia idz spac ładuj bateryjki na nowy jeszcze lepszy dzionek iwcia73-witam cieplutko,nie przejmuj sie ta pizza,nie ma aztak dużo kalorii:)no chyba że była z salamiii,lub bologneze biuralistka-nie zauwazyłaś mojej wagi...79.6 :):):)>>>ello>>>> moniusia-eh...dzieci nie wiadomo co im może wpaść do głowy....dobrze ,żę udało się wyjąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kajair...ona była z salamiiii !!!! ale mysle ze akurat mi ten kawałek nie wpadł hehe:) Ja tez juz mykam,dobranoc wszystkim:)Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :-) 🌼 🌼 Bambooshek 🌼bernardynek 🌼Gosik39 🌼Agixa 🌼Renatka3355 🌼ruda102 🌼Iwcia73 🌼MONIUSIA35 🌼kajair Dziękuję za ciepłe slowa dziewczynki ❤️ 🌼 Drugi lekarz, czyli nasz rodzinny powiedział, ze nie widzi az takiej potrzeby aby malensto kłuć, szkoda dziecka dodał. I corcia dostała antybiotyk klacid. :D :-D bernardynek gratuluję wnusi 🌼 lucia12 gratuluję pięknego spadku MONIUSIA35 dobrze, że tak się skończyła zabawa z kamykiemTwojego smerfa🌼 Iwcia73 kawałek pizzy to nie grzech 🌼 Pozdrawiam was wszystkich i juz zmykam bo moj chorowitek sie obudził, akurat na lekarstwo 🌼 🌻 🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×