Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Cześć dziewczyny i chłopaki :) Nie miałam jak wcześniej zajrzeć, bo w pracy zapiernicz dzisiaj jakich mało. No ale od jutra wolne i dopiero 15 do pracy :) W domu prawie wszystko porobione, tak więc już tylko resztki porządków. Zostało jakieś tam gotowanie, ale szału większego w tym roku nie robimy. Mamuśka powiedziała, że zrobi dla mnie rybę po grecku, mniam. Dużo ryby, dużo marchewy (w końcu mam jeść warzywa :P). caterpilar widzę nasz nocny marku, że zmieniłaś się na marka przedpołudniowego :) Wysłałam Ci dzisiaj nieco pogody na jutro. Mam nadzieję, że dojdzie. Wysyłałam priorytetem, ale było już późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem to jutro zaczynam wielkie pieczenie-mam nadzieję że mnie mnie pokusi? bigos ugotowany a jeszcze jutro zrobię galat i jakieś dwie sałatki:) pamiętajcie jutro ŚCISŁY POST (nas to i tak w małym stopniu nie dotyczy) zajrzę jutro może z rana jak się uda-pozdrowienia dla wszystkich laseczek🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie wieczorkiem! 🖐️ Agixa ja jestem markiem calodobowym heheheh :) 👄 och prawde mowiac tez chetnie zamiast pisac ten esej wzielabym sie za generalne porzadki domowe, a tak to troche zaniedbam moje miszkanko w tegoroczne swieta :( tylko Kosciol i esej na zmiane hehehe Goralka: to wspaniala wiadomosc!!! tak trzymaj...i nie daj sie zwiesc temu szatankowi heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 😘😍 ruda102 jak poszło? Mam nadzieję, że dobrze. Kciuki już mnie nieźle bolą, o tej porze to już chyba mogę puścić? Wiesz, źle mi się piszę bez nich :) Wczoraj zrobiłam ABS na brzuch. Mówiłam Ci o tym jak podnosić głowę, a sama dzisiaj ból karku odczułam. Tak to bywa :P biuralistka 😍🌼 Dziewczynki mam nadzieję, że u wasze dzieciaczki zdrowieją i na święta, już wszystkie będą w pełni sił :) Co do świątecznych wypieków, to zostawię wam duże aaahhhhmmmm przed świętami. Tak na silną wolę, żeby nie przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
caterpillar no postarm sie nie ulec pokusie, choć to bardzo trudne odmawiac ukochanej osobie której sie nie widziało kilka tygodni.... hihhihihihihihihihihihhihiihihihiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agixa za wsparcie, możesz puszczać......udało się, co prawda tyłek boli (biuralistko przesadziłaś) ale warto było..........jakieś fluidy dobre do mnie wysłałyście bo w tym ble, ble, ble coś tam jednak usłyszałam :) o rany jak oni szybko bełkocą i to po angielsku, po świętach jeszcze część pisemna mnie czeka :( ale z Waszym wsparciem, pewnie jakoś będzie... ja bym najchętniej gdzieś wybyła na te święta, kasiek30 - może masz jeszcze miejsce, mogę nawet dziecków pilnować, byle jak najdajdalej od tych serników. no cholera trochę mi szkoda zaprzepaścić wszystkiego, co z takim trudem osiągnąłam. HELP! MAYDAY!!!!!! SOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralko - odmawiaj tylko keksu, seks jedz pełnymi garściami, na szczęście nie tuczy a zawsze trochę radości. Dzisiaj usłyszałam świetny kawał na angielskim ha, ha - wiecie czym się różni pedofil od nauczyciela???? Pedofil kocha dzieci !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar co Ty za esej piszesz, że tak Ci nie daje spokoju 😘 Musisz się nieco rozerwać, bo zwariujesz :P A tak swoją drogą, to nie powinnaś być już w Polsce? Dla tych co lubią się pośmiać. Uwielbiam kabarety. Jak mam humor do kitu, albo najzwyczajniej w świecie mam ochotę się nieźle pośmiać, to oglądam ten skecz: http://www.mixblog.pl/wyswietl.php?id=1325&/kabaret-neonowka-niebo-wpadka/ normalnie wymiękam. Oni są świetni :) Polecam, zwłaszcza jak będziecie miały już dość wszystkich przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem🌼 Agixa kasiek30 ruda102 biuraliskta40 gucia77 bambooshek bernardynek Gosik39 kajair iwcia73 Paczulek Winiolka caterpillar edytusia Pączuszek84 men21 Julia Agnieszka ashtragirl o.n.k.a. olus23 nutella prosto ze słoiczka moniusia35 lucia12 naddia zielonooka Ata26 naturalna27 kruszka_32 anula tg facet 35 lat aaaaaGoniaaa goralka jak sie patrzy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12 ❤️ z żadnego wyjazdu nie zrezygnujesz bo pojedzie nas więcej na przyczepkę więc będzie wesolutko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35 ❤️ fakt nas ten ścisły post w małej mierze dotyczy-my go mamy prawie ciągle(ja osobiście z wędlinami jestem na bakier od dawna a mięsko to tak sobie lubię),gorzej z tym pokuszeniem przy pieczeniu ciast:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pojedziemy całą watahą i wszystkich Turków weźmiemy w jasyr!!!!!!!!!!!!! A co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa ❤️ zostawiaj duże ahmmm,ohmmmmm i masę innych zaklęć,jak zwał-tak zwał-byle zadziałały;-) chudnąć przez Święta nie muszę ale żeby nie poszybować z wagą w górę-to moje wyzwanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tam mamy lecieć, to może wyczarterujemy sobie prywatny samolot?:P Na koszt nowo poznanych Turków :) Tylko nie wiem, czy by nas tam później ponownie wpuścili :) Dowiedzieli by się chłopaki, że kobieta nie jest tylko do garów i do rodzenia dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralko jak się patrzy ❤️ mało że seks nie tuczy a jeszcze odchudza-spalanie kalorii gwarantowane-więc popieram rudą 102-jedz czy też czerp go pełnymi garściami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nas wszystkich :) Chyba będę musiała zdwoić dawkę zeli :P (wiem wiem, NIE MOŻNA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa A może właśnie dlatego wyczarterowali by nam ten samolot-bo dowiedzieli by się do czego jest kobieta-Polki cieszą się dobrą sławą na Świecie w tym temacie hi hi i urodą -a co -żyje się raz;-) Potem by nam go tak czerterowali np.co miesiąc-hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa kasiek30 ruda102 biuraliskta40 gucia77 bambooshek bernardynek Gosik39 renatka3355 iwcia73 Paczulek Winiolka caterpillar edytusia Pączuszek84 men21 Julia Agnieszka ashtragirl o.n.k.a. olus23 nutella prosto ze słoiczka moniusia35 lucia12 naddia zielonooka Ata26 naturalna27 kruszka_32 anula tg facet 35 lat aaaaaGoniaaa goralka jak sie patrzy :):):):):):):):)Wszysstkim Zyczę Wesołych Swiąt ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \\\\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\\\///...\\\\/// \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// .\\\\//..(▒)(▒)..\\\\\\////..\\\\//(▒)(▒)..\\\\// .\\\\//(▒)(█)(▒)...\\\\//....(▒)(█)(▒).\\/ \\\\\\///.(▒)(▒)..\\\\\\//////....(▒)(▒)..\\\\/ …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ Niech zające i barany Po spełniają Twoje plany. Porzuć wszystkie Swe rozterki, Bo to dni wielkiej wyżerki. Niech to będzie czas uroczy, Czas cudownej WIELKIEJNOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się jajko nie udało :(ale dla Was wszystkich milion ❤️❤️❤️ serduszek :)znikam ... jutro wcześnie wyjezdzam ... buziaki do wtorku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa Ja się powoli zastanawiam czy nie zacząć tej zeli na Święta brać? Ale powiem Wam że już tyle jej nie biorę i nadal nie mam takiego apetytu jak dawniej;-) Dziś nie miałam czasu na drugie śniadane więc postanowiłam troszkę większy obiad zjeść czyli- zjadłam 4 ziemniaki bez tłuszczyku ,rybkę i dużo dużo suróweczki i myślałam że mi brzuch eksploduje,wsiadłam na rower i objechałam osiedle kilka razy(więcej czasu nie miałam)na kolację ochoty brakło a ten obiad czuję do teraz w żołądku,więc jeszcze poczekam z zelą;-)mam żołądek mniejszy od mojej średniej pociechy-tak wnioskuję porównując nasze posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair ❤️ serdeczne dzięki i wzajemnie. Trzymaj się cieplutko,mocno trzymaj dietkę(ale bez przesady). Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny czy słyszałyście o czymś takim jak świecowanie uszu, poleciła mi to jakiś czas temu znajoma. Tak jakoś nie mogłam się zabrać, a teraz mi się właśnie przypomniało. Tutaj dowiecie się o co dokładnie w tym chodzi: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071012/ZDROWIE/71011020 I całkiem konkretna aukcja na konchy (tuby do świecowania): http://allegro.pl/show_item.php?item=595826871&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZECZNE dziewczynki noszą białe bawełniane majtki. NIEGRZECZNE dziewczynki nie noszą żadnych. GRZECZNE dziewczynki woskują podłogi. NIEGRZECZNE dziewczynki woskują sznureczki przy bikini. GRZECZNE dziewczynki rozpinają kilka guziczków gdy jest gorąco. NIEGRZECZNE dziewczynki rozpinają kilka guziczków żeby zrobiło się gorąco. GRZECZNE dziewczynki rumienią się podczas scen łózkowych w filmach. NIEGRZECZNE dziewczynki wiedzą że mogłyby zrobić to o wiele lepiej. GRZECZNE dziewczynki wierzą, że nie są w pełni ubrane bez naszyjnika z pereł. NIEGRZECZNE dziewczynki wierzą że są w pełni ubierane TYLKO w naszyjniku z pereł. GRZECZNE dziewczynki wolą misjonarską pozycję. NIEGRZECZNE dziewczynki robią to, fantazyjnie odgrywając "dziewicę". GRZECZNE dziewczynki w podróż pakują szczoteczkę do zębów . NIEGRZECZNE dziewczynki pakują gumę. GRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jedną kartę kredytową i rzadko jej używają. NIEGRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jeden biustonosz i rzadko go używają. GRZECZNE dziewczynki zakładają wysokie obcasy do pracy. NIEGRZECZNE dziewczynki zakładają wysokie obcasy do łóżka. GRZECZNE dziewczynki myślą, że biuro jest niewłaściwym miejscem na romans. NIEGRZECZNE dziewczynki myślą, że NIE MA miejsca, które byłoby niewłasciwym miejscem na romans. GRZECZNE dziewczynki zdobywają akcje. NIEGRZECZNE dziewczynki zdobywają maklerów giełdowych. GRZECZNE dziewczynki zawsze mówią NIE. NIEGRZECZNE dziewczynki zawsze mówią KIEDY. GRZECZNE dziewczynki nigdy nie robią "tego" na pierwszej randce. NIEGRZECZNE dziewczynki czekają z tym, aż zobaczą jakim samochodem jeździ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair 😍 dziękuję :) a jajeczko? no cóż, już zaczęło się obierać :) Wesołych i spokojnych :) W poniedziałek, niech tylko mocno Ciebie zleją wodą :P renatka co do zeli, to zobaczysz. Jeśli potrafisz się bez niej opanować, to może jeszcze nie bierz. Na święta na pewno pokusimy się na coś niedozwolonego. I tu zela nie ma wpływu. Raczej nasza psyche :) Jeśli jednak będziesz czuła, że nie dajesz rady, to może wtedy. Wracając do tego świecowania, to tak się właśnie nad tym zastanawiałam. Ta znajoma mówiła, że fajne. Ja czytałam różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny tutaj w Anglii tez jest duzo przystojnych Turkow, i wrecz uwielbiaja Polki hehehhe wiec zapraszam :) Gorolka: rozumiem Ciebie doskonale. ja jak widze sie z moim Misiem to dieta odchodzi w dal :( bo i obiad jakis normalny trzeba zrobic,,to zjesc cos slodkiego,,,to winka albo piwka sie napic :( od razu pare kilo w gore!! Ruda: a jaki w ogole poziom robisz? to egzaminy z pracy czy sama dla siebie postanowilas zrobic? pytam bo ja po filologii ang jestem wiec temat dla mnie hehehe...jak masz jakies pytania to sie polecam :) Agixa: teraz koncze raport o Bwin (stronka internetowa z hazardem), nastepnie do 20 kwietnia musze napisac esej o cyber spolecznosciach...takich np jak nasze forum heheheh...nie mam pojecia jak sie wyrobie dlatego siedze calymi dniami...no a do konca sierpnia musze prace mgr oddac, ktora zaczne pisac dopiero w polowie maja... do Polandii lece 23 kwietnia...takze nie bedzie mnie ok 3 tygodni z wami Kajair: Wesolych i Zdrowych Swiat 👄 Agixa: jeszcze raz do Ciebie. za kazdym razem jak jestem w Polsce to biegne do Babci na swiecowanie uszu!!! super sprawa!! mila, bezbolesna....i slyszysz po niej lepiej heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już napiszę dobranoc bo ranek mnie tu zastanie;-) biuralistko40❤️ 👄oczywiście lecisz z nami;-) Agixa👄 i dla nocnych marków(marek) które się tu jeszcze zjawią- ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×