Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

syla100 nie wolno łączyć Zelixy z alkoholem...my piszemy! i piszew ulotce...-pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajar nie pisz bzdur.Jeśli ktoś ma ochote na łączenie ,to jego wola.Nie ma skutków ubocznych.Wiem z autopsji.Nic się nie dzieje .Chyba,że przecholujesz...np.1/2 l.na głowę..tego to nie wiem,ale np.2 piwa nie mają wpływu na naszą dietę i ..subitraminę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernardynek-dobrze ze dodałaś cytuję,,JEGO WOLA,,Zelixa to lek,a jaki lek można łączyć z alkoholem???tutaj ludzie zastanawiaja sie czy można wziąć tabletkę przeciwbólową razem z Zelixa,a Ty mowisz ,że można z alkoholem !!!masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa: hihihihiihihi :) dziewczyny nazarlam sie dzisiaj jak prosiak w czasie miesiaczki ponadto wypilam duzo wodki!!!!!!!!!!!!11 zelki nawet nie bralam!!!!! nawet nie bede nic pisala bo to sensu nie ma :) powiem tylko nowej kolezance ze jak schudlam 10 kg to po odstawieniu przytylam 3. zaczelam wiece jesc, zwlaszcza slodyczy, i pilam alkohol....ale zawsze 7 kg zostalo stracone wiec :) :) :) odezwe sie jutro bo dzisiaj to tylko moge bzdury pijackie pisac buzia kochane niech Zelixa bedzie z nami!!!! i Pan Bóg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki świątecznie i nocnie:)🌼❤️ dla was No i nieobyło się bez drobnych grzeszków i nadodatek na dwa dni świąteczne odstawiłam żelixe.Zjadłam 1kawałek ciasta z galaretką i brzoskwiniami i pół chlebka marcepanowego -ale sumienie też mnie gryzło:)hihi i o 20 siadłam na rowerek stacj.i 30 minut pedałowałam.Mąż stwierdził że całkiem zgłupiałam na starośc hihihiJeszcze kolejny dzień świętowania przedemną:):):):) Ciekawe czy uda mi się ograniczać i powstrzymać łakomstwo? 👄dla wszystkich oraz spadku wagi:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki!!!!! ufff ulzylo mi ze nie tylko ja wczoraj zgrzeszylam:-) dwa kawalki sernika ze slkodkosci a potem miesko ktore sama upieklam. troche boje sie dzisiejszego dnia ale....troche cieplej i swieci slonce wiec ruszamy do Kazimierza gdy tylko rodzina wstanie :-) Aga!!!tak trzymaj kochana a ten roz darujemy sobie ok? jstem z Ciebie baaardzo dumna!!!!!!! 👄 dziewczynki to dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sello82
Witam wszystkich.Na poczatek...sprostowanie...napisalam,ze schudlam 15kg w dwa miesiace,zle sprecyzowalam... po dwoch opakowaniach zeli.Najpierw bylo jedno,wtedy przerwa jaks dwu miesieczna i drugie,lacznie zebralo sie 15kg.Jesli chodzi o odstawienie od razu tabletek...ja nic nie przytylam przez ten okres dopoki nie wzielam drugiego,przestalam cwiczyc,nie bylo juz tego zapalu,ale nie jadlam tyle co kiedys,raz w tygodniu pozwalalam sobie na wszysko,,na co mialam ochote.Ale ciagle kontrolowalam wage i robie to ciagle.No, zaraz po swietach ide do dermatologa,zeby nie stracic wlosow,o ktorych pisalam i tu mam do Was pytanie...mowic mu o tabletkach?Teraz sie boje,bo mam zamiar rzucic palenie,a co sie z tym laczy...jedzenie,ale mam nadzieje,ze dam rade.pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sello82
Ruda 102-domyslam sie,ze odzywke WAX kupie w aptece?O merz specjal tez slyszlam,ze sa ok.Bede musiala kupic,ja mam na razie belisse i centrum...bede lapac sie wszystkiego,moj 2-letni synek ciagle chodzi za mna i przynosi mi moje wlosyi mowi...mama plosie twoj wlos...najgorsze to,ze to slysze caly dzien hihihi.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 😍😘 też jestem z Ciebie dumna. W końcu to sernik i TYLKO 2 kawałeczki :) Pięknie dajesz radę :) co do picia alkoholu przy Zelixie. Jednemu nic się nie dzieje, a drugi może odczuć niezłe skutki. Na wiele osób biorących zelę alkohol działa szybciej i mocniej. Może nasilić skutki uboczne o których mowa w ulotce, niektóre potrafią wyjść nawet po jakimś czasie. Osobiście nie polecam połączenia alkoholu i zeli. Jeśli wiesz, że będziesz piła, nie bierz w tym dniu zeli. Sprawa załatwiona. W końcu nie bez powodu piszą w ulotce, żeby nie łączyć leku z alkoholem. Jakby to napisał Minister Zdrowia na opakowaniu Zeli: \"Zela albo alkohol, wybór należy do Ciebie\" 🌼 sello82 waxe możesz kupić w aptece. Ja miałam tą do blond włosów. Dobrze jest sobie raz w tygodniu nałożyć ją na włosy tak na pół godziny. Mi koleżanka (farmaceutka- bo od niej ją dostałam) mówiła, żebym zakładała wtedy foliowy czepek na głowę. Po spłukaniu myłam włosy lekko szamponem, bo po samej waxie są strasznie tłuste. Mi pomogła, a włoski faktycznie zrobiłe się fajniejsze :) Skończyła mi się już jakiś czas temu, ale muszę sobie kupić znowu i co jakiś czas stosować ją profilaktycznie :) 🌼 Miłego poniedziałku dziewczynki i uważajcie, żeby was zbytnio nie oblali :) U mnie już ganiają z wiadrami :) Dzieciaki mają frajdę, ale nie tylko bo widziałam nawet chłopaków po 20stce jak ganiali z wiadrami :) Koło moich bloków jest mała rzeczka, znając życie, to pewnie dzisiaj w niej znów ktoś wyląduje :) Jak co roku hihihihihihi Buziaki i aaaahhhhhhhmmmmmm na dobry dzionek bez wyrzutów sumienia. Jutro Kasiu nakładaj moherek i rogrzeszaj :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich świątecznie :) Ale się uśmiałam czytając co poniektóre wpisy :) :) :) Ja tylko na chwilkę, bo piękna pogoda i trzeba ruszyć na świąteczny spacerek :) Dzisiaj się ważyłam i... kolejne 1,5 kg mniej :) czyli jest 67,5! pozdrawiam wszystkich cieplutko paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 pozdrawiam poniedzałkowo:) ehh..jak fajnie ze nie trzeba dzis iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Panie moje!!! oj głowka troche boli! 2 kawalki ciasta???? ja zjadlam moze z 7 i pare pysznych czekoladowych ciasteczek, do tego salatke z gruba warstwa majonezu wiec nie musicie miec az takich wyrzutow. hehehehheheh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczęta!!!! Bo panów naszych nie widać! teściowa dziś o 6-tej rano pojechała do Olsztyna - zatruwać zdrowie drugiemu synowi. Tak więc czeka mnie chyba spokojny poniedziałek!! Miałam dzis zignorować poranne ważenie, ale nie wytrzymałam...zważyłam się i 71,9 czyli 1,9 kg w ciągu tego tygodnia. Jeśli ktoś chce wypożyczyć moją teściową potrzebne informacje wyślę na maila zainteresowanym :) :) :) działa lepiej niż zela!!!!! A mój mąż za to, że nie ochraniał mnie własną piersią, najczęściej leżał na dowolnie wybranym boku, kiedy ja obsługiwałam gości też będzie musiał mieć swój ABS - ABSOLUTNY BRAK SEKSU!!!!!!!!!!!! a ja sobie pójdę jutro na basen w ramach czynnego spalania kalorii. sello82 - możesz kupić odżywke w aptece, sposób nakładania podała Ci Agixa - ja robiłam tak samo, najlepiej zrobić sobie pachnącą kąpiel z olejkiem, nałożyć WAX na włosy i poleżeć w parującej wannie przez 30 minut, wtedy odżywka wniknie we włosy, cebulki i skórę. Później spłukujesz, zmywasz i suszycz bez suszarki na wolnym powietrzu. Oprócz tego tableteczki doustnie Merzc Special plus mikroelementy selen, chrom - wszystko możesz kupić w aptece. Taka kuracja razem - da efekty zobaczysz. Ale do dermatologa idź. Oczywiście powiedz o zelixie obowiązkowo!!!!! To pomoże postawić dokładną diagnozę i nie zaciemni obrazu. co do papierosów to biuralistka przestała palić i dzielnie się trzyma nie tyjąc, na pewno bedzie służyła Ci wsparciem. mam ważne pytanie - co do mnie do brałam zelixę około 1,5 roku temu, schudłam 15 kg. Ale wróciłam do starych nawyków i siedzącego trybu zycia i kilogramy stopniowo powróciły. nie ma co się oszukiwać, jesli nie zmieni sie stylu życia, zela nie zrobi tego za nas, to wspomagacz a nie czarodziejska różdżka. Odstawiamy stopniowo - jak bernardynek!!!! co do alkoholu to nie polecam!! Są osoby, które kochają się bez zabezpieczenia i nie zachodzą w ciążę, ale statystyki i doświadczenie nam mówi, że jednak od takich praktyk powstają dzieci. Ktoś, kto ma niskie cisnienie i bierze zelę nie odczuje jej skutków, ale ktoś kto ma wysokie może dostać wylewu!!!!! MASZ APETYT NA ALKOHOL WIELKI LEPIEJ WTEDY NIE BIERZ ZELKI!!!!! Pozdrawiam Was bardzo mocno, dodaję sił do walki z sernikami!!! A sama udaję się na zasłużony odpoczynek 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella48
Witam drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
czesc dziewczynki w drugi dzien swiat.Jestem tylko na chwilke bo jade do mamusi zaraz.W czoraj w kosciele znajomi podziwiali moje zgubne kilogramy,ach znowu uroslam...ja jak juz mowilam,specjalnej diety nie trzymam,tylko jem wszystko o polowe mniej i w cale nie jestem glodna,a tez tesknie nie patrze za ulubionymi potrawami.dzisiaj znowu sie wazylam i 0.5kilograma stracilam.mam nadzieje,ze moj organizm i zoladek po odstawieniu zeli bedzie nadal chcial tylko polowe a nie calosc.Zobaczcie jak wyglada Cezary żak,robil tak samo jak ja i jak juz dlugo utrzymuje swoja niska wage...trzymam za Wszystkich kciuki za spalanie reszty zbednych kilogramow!Pozdrawiam was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sello82
Ach te kochane tesciowe...ja dzis do swojej jade...ciekwe czym dzis mnie zaskoczy,kazda wizyta konczy sie tym samym...nerwami...ale sa Swieta,wiec moze bedzie inaczej...mam nadzieje!Co do seksu na zeli...to u mnie ok...bez zabezpieczenia,ale faktem jest,ze jak staralismy sie z mezem o dziecko,to tez nie bylo od razu,tylko kilka miesiecy,wiec moze nielatwo mnie zaplodnic...cale szczescie hihi!Czytalam gdzies na forum,ze jakas kobietka byla w ciazy i brala zelixe i z plodem bylo ok.Wszystko rozumiem,szczescie,ze nic sie nie stalo,ale kto przy zdrowych zmyslach tak robi...nie wiem!Uciekam ,bo czas goni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella48
Witam drogie panie czytam wasze posty od początku i nieraz mnie kusiło aby napisac ale....po wpisie nk_ki zrezygnowałam ale dziś mnie ruszyło pytanie na temat alkoholu? Ale na początek bo wiem że nastąpi takie pytanie -mam 48 lat to nie mało waże 69kg/167. 0d 5 lat z dużymi przerwami biore zele przy starcie ważyłam 108kg. Nigdy nie brałam udziału w żadnym forum ale czesto obserwowałam?Podziwiam biuralistke za założenie i udzielanie sie! Wiec na temat alkoholu przy zelixie- kajair,Agixa-w którym momencie w ulotce jest napisane żeby nie łączyc leku z alkoholem? Jesli są przeciwskazania ZAWSZE pisze w ulotce a przy zeli tego nie ma nie mylcie pojęc: "Należy pamiętać, że picie alkoholu jest sprzeczne z zaleceniami dietetycznymi." 3.NIE NALEŻY STOSOWAĆ LEKU kiedy pacjent nadużywa alkoholu, narkotyków, leków: Wiec każda z Was ma swoje racje i"JEGO WOLA"ja przez te 5 lat gdy brałam i biore nigdy nie odmówiłam wypicia drinka i bzdurą jest każde zapytanie na temat tabletek przeciwbólowych-KAŻDY lekarz powie że mozna je przyjmowac nic nie szkodza. A tak na koniec jestem farmaceutą. Z poważaniem Estella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellmewhyfff
to nie byla prowokacja to ze waze niby tak malo nie zmienia faktu ze w niektorychmijscach mam duzo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hayka wesolych swiat -wsumie to juz prawie koniec U mnie dzis 77,1jakby biuralistka zbierala dane do tabelki Ja przez świeta 4piwka i nic mi nie było jakos zyje heheh wczesniej jak brałam meridie tez mi nic nie bylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella48 przyznaję Ci rację, że nie ma w ulotce o przeciwwskazaniu łączenia zelixy i alkoholu. Sugerowałam się encyklopedią leków, błąd? Może. W encyklopedii napisane jest, żeby unikać alkoholu przy stosowaniu zelixy. I oprócz tego jest też informacja o tym, że picie alkoholu jest sprzeczne z dietą. Skoro zażywasz zelixę już tak długo i w połączeniu z alkoholem nic się nie działo, to bardzo dobrze. Jak już pewnie zauważyłaś takich osób jest więcej. Ja jednak uważam, że to nie jest dobry pomysł. Szukałam informacji na ten temat i trafiłam na różne opinie. Jak pewnie zauważyłaś, napisałam że \"mogą\" nasilić się skutki uboczne, a nie że \"nasilą się\". Chciałam tylko podzielić się tym co wyczytałam. Bo chyba o to tutaj chodzi? Jednak każda z nas jest osobą dorosłą i zrobi jak uważa. Na pewno nie chciałam dla nikogo źle, a tym bardziej nie chciałam nikogo wystraszyć. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102 🌼😘 gratuluję :) Widać z każdej wizyty można wyciągnąć jakieś plusy :P Szkoda, że minusów jest więcej :) Dzielna dziewczynka, że tak ładnie sobie poradziłaś :) anula tg 🌼 zawsze to - 0,5kg :) Powoli, ale jednak mniej :) Trzymam kciuki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was-jeszcze Świątecznie :) Co do zeli +alkohol ? To ja nie stosuję owego PLUSA :) Albo-albo Z forum wiem, że każdy reaguje inaczej na zelę i to dotyczy również alkoholu. Na jednego nie zadziała a na innego w sposób nawet wyolbrzymiony. I może tu pisać: -farmaceuta - profesor -magister -lekarz -pracownik powierzchni płaskich ;) -i wielu innych mniej czy bardziej ważnych zawodowo- uwierzcie ZELA O TYM NIE WIE, W JAK MĄDRYM ZNAJDUJE SIĘ ŻOŁĄDKU :-) Moich grzechów jest bez liku w owe Święta ale co tam, życie jest piękne👄 To co??? mam Wam jutro wpisać wagę, taaak? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! 🌼 piekne swieta:-) dzis znowu grzeszki ale za sernik oddaje zycie...potem pyszny obiad w Kazimierzu-fakt duszona rybka ale z piwkiem:-) Kazimierz piekny jak zawsze tylko pogoda nie bardzo :-( rano z czystej ciekawosci stanelam na wadze i co??? nic-waga zatrzymala sie na 71kg. ale i z tego wielki usmiech ze nic w gore:-) zele biore po pol tabletki co dwa trzy dni...apetyt mam mniejsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz prawie poświątecznie Ja też nagrzeszyłam,ale przyznaje że w porównaniu do poprzednich Świąt to tak umiarkowanie a że Kasiek30 na zapas dała rozgrzeszenie to same wiecie......... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Agixa kasiek30 ruda102 biuraliskta40 gucia77 bambooshek bernardynek Gosik39 kajair iwcia73 Paczulek Winiolka caterpillar edytusia Pączuszek84 men21 Julia Agnieszka ashtragirl o.n.k.a. olus23 nutella prosto ze słoiczka moniusia35 lucia12 naddia zielonooka Ata26 naturalna27 kruszka_32 anula tg facet 35 lat aaaaaGoniaaa goralka jak sie patrzy sello82 estella48 i 👄👄👄jeśli kogos pominęłam🌼 biuralistko40❤️ -popieram-życie jest piękne❤️ ruda102❤️ -dawaj te namiery na teściową;-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od jutra nadrabiam świąteczne lenistwo-mamy do odrobienia dwa spotkania na hali czyli dodatkowe 4 godziny siatkówki które odwołaliśmy z powodu Wielkiego Piątku i dzisiejszego Święta;-);-);-)i zaczynamy już jutro popołudniu od dwóch godzinek yupiiiiiiiiii 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sello82
Jesli chodzi o mnie to pilam nieraz alkohol,podczas stosowania zelixy...nic mi nie bylo,ale tak aprawde nie wiemy co wtedy przezywa nasz organizm,,,wole nie wiedziec hhihihi.Moja przygoda z zela nie trwala dlugo...chcialabym jeszcze wiedziec,czy przy dluzszej kuracji tez nie macie takiego apetytu,musze przyznac,ze ja mialam tak tylko pierwszym opakowaniu,na drugim juz jadlam normalnie,apetyt byl super,tylko ze sie ograniczalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×