Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Agixa👄 ja się ważę średnio raz na 3-4 tygodnie(w przychodni)-stąd mój dzisiejszy wpis do tabelki;-) ruda102 👄 mój małżonek waży ok.75kg(po świętach może troszke więcej) przy wzroście 175cm i może jeść ,jeść i jeść.........i grama tłuszczu na nim nie widać........wwwwrrrr NIESPRAWIEDLIWOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ Ty też jak widzę nawet po świętach masz powód do radości przy wpisywaniu do tabelki👄 kurde mam nadzieję że trochę przyspieszy u mnie przy ćwiczeniach i siatkówce(regularnej-2x w tygodniu)i dietka oczywiście nadal(dziś 1 kawałeczek sernika i koniec)i będzie lepszy wynik niż minus 2 kg miesięcznie;-)a nawet gdyby tak zostało to niech juz tak jest .....byle nie w górę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(1 kawałek sernika i koniec)chodziło mi o odbieganie od diety,żeby ktos nie pomyślał że ten sernik to mój jedyny dziś posiłek i dalej głodówka hi hi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka123
a właśnie na tym forum przeczytałam, że sibutramina jest to pochodna amfetaminy( na pierwszych trzech stronach starego forum), zresztą ta informacja powiela się na innych forach, dlatego mam obawy czy zacząć brać zelixe bo pracuję w takiej instytucji państwowej, że badania krwi na wykrywanie narkotykow to standard, a przez głupotę nie chcę stracić pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia73❤️ niech mężulek bierze z Ciebie przykład (66kg-waga prawie idealna w moim przypadku)a piwko to faktycznie przy pomocy zeli odstawi ;-);-);-) trzymam kciuki-niech spróbuje -tak jak napisałaś-a we dwoje zawsze łatwiej(tak mi się wydaje-biuralistka❤️ ma więcej w tym temacie do powiedzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawianka123 najprościej w wolny weekend wziąść w piątek i sobotę zelixę kupić w aptece test i go wykonać w niedzielę rano-to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Innych rozwiązań dla Ciebie nie mam-natknęłam się na przeróżne informacje dotyczące zeli ale nie w każde można wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tylko pojęcia czy test na obecność narkotyku zakupiony w aptece a badanie krwi pod tym kątem dają te same wyniki to poprostu była pierwsza myśl która wpadła mi do głowy po przeczytaniu Twojego wpisu,ale cóż możesz w prywatnej przychodni wykonać badanie krwi i też wszystko będzie jasne.Szczerze mówiąc nie mam doświadczenia z narkotykami ale nie sądzę by zelixa miała z nimi tak wiele wspólnego byś musiała obawiac się wylania z pracy,ale powtarzam że przezorny zawsze ubezpieczony więc........zrobisz jak uważasz....pozdrawiam i proszę o podanie ewentualnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawianka123 a może zamiast czytać na forach spytaj farmaceutę lub lekarza? To jeszcze prostsze rozwiązanie i najpewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Zarówno amfetamina jak i sibutramina są pochodną B-fenyloetyloaminy, do tej grupy należą też: efedryna,metamfetamina,chlorfentermina,fentermina,,mazindol. To, że coś jest pochodna tej samej substancji co narkotyk, nie czyni jeszcze z niego narkotyku. Subitramina jest dopuszczona do legalnej sprzedaży, a amfa nie. Niestety warszawianko, nie przeczytałaś dokładnie ani tamtego, ani obecnego forum. Napisane było, że sibutramina powoduje podobne działanie i pobudzenie do skutków wywołanych przez amfetaminę, gdyż działa na centralny układ nerwowy. Nigdzie natomiast nie znajdziesz informacji, że zelixa zawiera amfetaminę. Ale myślę, że rada renatki3355 jest bardzo dobra, mozesz wysłać próbeczkę krwi na toksykologię lub zrobic test na amfę - do kupienia w aptece i zbadać mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz co jest zabawne że po pierwsze wszystkie substancje ktore jak kolwiek przypominaja amfetamine i inne narkotyki sa zaraz wprowadzane na liste substancji zakazanychm, niedawno było głośno o dopalaczach po drugie jakas osoba z łąpanki napisze takie bzdury i ludzie w to wierza zamiast zapytac wykfalifikowana osobe , przeciez to jakas paranoja , specjalnie weszlam na strone i widze jakas honda to napisała nie majaca bladego pojecia, ale po jej ostatnim zdaniu trzeba bylo sie zastanowic jaka ona madra \"NIE OBRZERASZ SIE NIE TYJESZ\"-hmm a co jak ktos tyje od lekow no to racja niech wogole jesc przestanie prawda pol bulki na sniadanie ale swinia sie objadła , śmiesza mnie takie osoby nie majace o niczym pojecia na stronie nr 2 niejaka pani BEA ktora pisze ze jest FARMACEUTKA zamieszcza informacje ze Zelixa ma ten sam skład co czeski ADIPEX , niech sie palnie w głowe albo nie czyta glupot bo osobiscie znalalam specjalna strone dla osob odchudzajacych sie na ktorym sa takie same bzdury wypisane, a Farmaceutka to z niej kiepska skoronie wie ze Adipex w Polsce zakazany a Zelixa nie Pozdrawiam i naprawde idź do lekarza bo to lek na recepte i jego zapytaj o informacje na temat Zelixy i bedzie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład adipexu jest zupełnie inny, niż zelixy. Substancją czynną adipexu - jest żywiczan fenterminy. Jedna tabletka zawiera 75 mg żywiczanu fenterminy co odpowiada 15 mg czystej fenterminy. Adipex można brać tylko 4 do 6 tygodni a zelixę do pół roku w skrajnych przypadkach na ogół ok 3 miesięcy, podobne są tylko skutki działania obu preparatów czyli blokowanie uczucia głodu. Niestety fora pełne sa niekompetentnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibutramina jest to związek strukturalnie podobny do amfetaminy, ponieważ (jak to już napisała ruda102) jest pochodną B-fenyloetyloaminy. Polecam przeczytanie pracy www.policja.pl/download.php?s=4&id=26404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa i co???? mialas dodawac mi sil do pracy a ja lenia mialam i mam do taj pory przez caly dzien. piekny dzie wiec spedzilam go na powietrzu.bylam nawet z Zuzala w lesie.szkoda ze swieta bylytakie zimniaste :-) licze na Ciebie jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa gratuluję spadku wagi bez dopalacza w postaci mojej teściowej. Jutro - do pracy :( już sobie wyobrażam tą sforę dzieciaków rozpuszczoną po swiętach. Szkoda, ze tych kijków jeszcze nie masz, na pewno bym z nich zrobiła użytek, byłyby \"kije samobije\". Agixa jesli masz jeszcze trochę zbędnej energii to ja reflektuję na jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek31
czesc kobitki jestem nowa 164-77kg. zele10 bralam jakies pol roku temu schudlam 4kg -bez efektow ubocznych -przeciwnie pelna energii,ale po odstawieniu wiadomo jo-jo. mnie gubia slodycze gluwnie czekolada poprostu ni moge sie oprzec . POSTANOWILAM PONOWNIE Z ZELA15 DZIS DZIEN 1szy -okropna sennosc mnie ogarnela i zimne rece mam potliwosc i we lbie mi sie telepie .zobacze jutro TYM CZASEM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek słonko jestem :) Ale Ciebie nie widzę :( Przepraszam, coś mi dzisiaj łączność padała. Słaby zasięg i pewnie dlatego moje moce do Ciebie nie poszły :) I pamiętaj, nie \"nerwuj\" się dziewczyno. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102 hihihi dziękuję. Z teściową byłoby dwa razy tyle :) A w moim przypadku, to byłoby coś :) Kije doszły, a owszem. Tylko, że jeden jest dobry a drugi zepsuty buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ja mam jakiegoś pecha, najpierw czekam nie wiadomo ile i co mam z tego? Kulawego kija :( Muszę sobie chyba nogę w kolanie podciąć, bo on akurat na takim poziomie będzie. Jak dla karła. Do tego nie odbierają telefonów, za to napisałam do nich maila, że ho ho. Jutro jeden odsyłam. A w tym tygodniu na kijki będę musiała sobie jakąś grubą witkę urwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobil mnie wieczor wiec Agixa kochana nie tylko Ty masz jakos pod gorke:-( kija odsylaj a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z tego wszystkiego nawet jesc mi sie nie chce...dzis rano tak nagrzeszylam tym sernikiem ze tydzien o samej wodzie. az sie boje co bedzie w turcji...jedzenie pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem po pierwszych pracach w ogrodzie 🌼 jestem zmęczona ale mam nadzieję że trochę wypociłam tego co zjadłam-jutro wracam znowu na ogródek i zaczynam następną część:) --->kasiek30 jak tam po całym dniu w bereciku? włosy Ci nie wyszły? lecę do wyrka jutro rano przy kawce zajrzę(i przy kawałeczku snickersa) 🌼👄 Kocham Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ile mam czekać :P A Ty nie miałaś dzisiaj ciężko pracować? Z tego co widziałam, to więcej się z Zuźką obijałaś niż pracowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ta nasza telepatia dzis zerowa.juz znikam spac bo jutro znowu pobudka o 4.50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dziala:-) obijalam sie dzis okropnie.nic w pracy nie zrobilam.w domu tak na marginesie tez nie:-) moniusia35---beret jeszcze na glowie gdyby ktos z Was zapragnal rozgrzeszenia :-) ale macie czas przez najblizsze 10sek. bo za nadgodziny mi nie placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, tylko nie o samej wodzie. Możesz sobie wcisnąć do tego trochę cytrynę, niech wykrzywia za karę :P W Turcji dasz radę. Na czas wyjazdu oddasz mi beret i będę Ciebie rozgrzeszać, albo i nie :) Jak mi podpadniesz zbytnio, to będę wymyślać karę. A z resztą będziemy tam z Tobą (w końcu nas zaprosiłaś) i już my Ciebie przypilnujemy :) Milutkich snów i nabieraj sił na jutro :)😍😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35 chyba muszę Ciebie umówić z moją mamuśką. Ona dzisiaj też jakoś ciągnęła mnie na działkę, ale ja się opierałam jak tylko mogłam. Jak ja nie cierpię grzebania w ziemi. Normalnie tragedia. Dla mnie działka może być tylko po to, żeby leżeć na trawce i grillować. A jak do tego jest jeszcze w pobliżu woda, żeby się popluskać, to już spełnienie marzeń. Ale tak, żeby w grządkach a brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Kasiu za co 😍 Ja też już mykam :) Znając życie rano przeżyję katusze jak będę musiała wstać :( moniusia35 🌼😘 caterpillar witam nocny marku [jutro nie ma świąt, więc pewnie pojawisz się gdzieś koło 3 hihihi] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasiek31 - witamy Cię w swoim gronie!!! Mamy juz jedną kasiek i z tego, co widzę kasie sa bardzo skuteczne w tym, co robią. więc i Tobie się uda!!!!! Zresztą w tak doborowym towarzystie nie może się nie udać!!! Życzę sukcesów, a skutki uboczne chociaż nieprzyjemne po kilku dniach powinny ustąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek31 ja też na początku przez ok 3 tygodnie miałam zimne łapki, zwłaszcza palce. Jakoś nie kojarzyłam tego z zelą, bo w pracy było chłodnawo. Dziwiło mnie to, bo ja nigdy z tym nie miałam problemu. Skoro u Ciebie też się to pojawiło, to może faktycznie jeden ze skutków zeli, hmmm Teraz już tego nie mam. Łapki ciepłe, tylko na dłoniach robi mi się sucha skóra, ale to pewnie nie od zeli. Życzę powodzenia w gubieniu zbędnego balastu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
witam po świątecznej przerwie:) ja nawet w świeta nie miałam czasu poczytać was a po świetach to jeszcze wiecej spraw do załatwienia wiec wpadam tylko sie przywitac i przyznać ze smutkiem, że przybyło mnie troszki (1 kg) ale to pewnie ten bark ruchu :( teraz latam od rana do wieczora więc powinnam szybko to zrzucić :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×